Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Polyxristikos Diakoptis, στις 23 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Κι ομως, ειναι ωραιο να εχεις καποιον να σου κραταει πισω τα μαλλια την ωρα που ξερνας απο υπερκαταναλωση αλκοολ.. δεν υπαρχει τιποτα καυλωτικο σε αυτο, αλλα να.. σε θελει τοσο που δεν αισθανεται αηδια ουτε καν να σε φιλησει αμεσως μετα..
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    σαν σκηνη το εχω δει ... με την μονη διαφορα οτι την επαιρνε απο πισω την κοπελα οση ωρα εβγαζε αυτη τα αντερα της....
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Οταν λες οτι την επαιρνε απο πισω..? απο ποια τρυπα εμπαινε ακριβως? α να χαθεις μας καυλωσες βραδιατικα, παλιοmistress..  
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν πάτε καλά. Πώς είναι δυνατόν να σιχαίνεστε το ανθρώπινο σώμα και τις ουσίες που παράγει; Μήπως δεν έχετε δει ποτέ μωρά να χέζουν ή να ξερνάνε; Εσείς δεν ξεράσατε ποτέ; Βλακείες, δεν είναι τόσο αηδιαστικό. Get a grip.

    Όσον αφορά τον σεξουαλικό ερεθισμό, την καύλα βρε αδερφέ, ε ναι, αν κάνω κάποιον να ξεράσει εξ αιτίας μου, από αυτό που θα τον αναγκάσω να υπερβεί, θα είναι ίσως η πιο καυλωτική στιγμή της ζωής μου. Ιδίως αν τον αγαπώ. Τι να κάνω, είμαι βιτσιόζα.

    Όσον αφορά τις υπόλοιπες λειτουργίες του ανθρώπινου σώματος, σίγουρα έχουν την αξία τους στην σεξουαλική απόλαυση. Αλλά τί ωφελεί να τα συζητούμε; Στην πράξη φαίνεται τί μας αρέσει και τι όχι. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει ούτε ηθικό ούτε αισθητικό κώλυμμα. Απλά τι αρέσει στον καθένα.
     
  5. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Μαλλον παραμεγαλωσα
    και καθε μερα ανακαλυπτω πραγματα που ΔΕΝ μ αρεσουν! Καθολου!
    Το μονο ευχαριστο σε ολο αυτο ειναι οτι μου θυμιζει νεαροπαρεες που μπεκροπιναμε η ταξιδι με καραβι! (το απολυτο positive thinking!)

    Μιλαω μονο για μενα φυσικα,και οχι για τα γουστα των αλλων.
    Περι ορεξεως.....(γιααακκκκ!)
     
  6. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    η κοπρολαγνεια,το αιμα αλλα και ο εμετος δεν περιλαμβανονται στα φετιχ μου.και μονο η ιδεα με ξενερωνει αφανταστα ασε που τα μικροβια θα κανουν παρτυ μετα!!!!!!!!
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    εχει σημασια????



    αν ειναι να σκεφτομαστε για το που θα το βαλουμε.... θα χασουμε χρονια απο την ζωη μας!
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    δε ξερω για σας, αλλα γουστάρω να κανω γλωσσόφιλο και το στόμα της να μυρίζει σκορδίλα (απο σκόρδο ή βρώσιμα παράγωγά του)...
    Kαποιος αλλος μπορεί να ανακάλυπτε το vomit fetish σε αυτή την περίπτωση (εδώ ο άλλος το ανακάλυψε στο deepthroat...)!!!

    Αμα θέλετε πάντως μπορείτε να κάνετε μία βόλτα σε ένα στρατόπεδο και να κλέψετε φορεμένες κάλτσες (δεν είναι δα και δύσκολο, εδώ κλέψανε ολόκληρο hummer... στις κάλτσες θα κολλήσετε;;; ) που να μυρίζουν ποδαρίλα!!!! The Stinky Foot Fetish!!!
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Το βρήκα...

    Αν έχετε μόλις φάει (και δεν είναι αυτό το φετίχ σας) ΜΗ το δείτε!

    http://www.2girls1cup.com/
     
  10. zwg

    zwg Regular Member

  11. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    female part
    μωρε αφαγοι,ξεαφαγοι.. στο λαιμο μου ανεβηκε ο καφες και να πω οτι δεν προειδοποιησατε...αχ αυτη η περιεργεια..
     
  12. Eri

    Eri

    Εμενα μου δημιουργηθηκε αλλη απορια......παιρνουν περισσοτερα χρηματα απο αυτες που απλα πηδιονται?????