Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμμηνος ρυση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Ιουλίου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σγκντουπ! (όπως κάπου έγραψε η @gaby, και ξεκαρδίστηκα) Πιο σκληρή από τους κούρους της Νάξου!
    Πόνεσε το χέρι μου με τη σφαλιαρίτσα που σου έριξα, άι άι άι!!!
     
  2. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Αν συνεχισεις ετσι..θα δηλωσω χαμενη διδυμη αδερφη σου..
    Σαχαρα εσυ? Ερημος laba εγώ.....
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Θα έρθω να πιάσω εγώ και θα φιλήσω κάθε σου καμπύλη και τέλεια ατέλεια άντε με την γ*μημένη κοινωνία που σε έκανε να αισθάνεσαι τόσο άσχημα... 
     
  4. Δεν φταίει η άτιμη κενωνια... εγώ φταιω που τρώω όλη μέρα γλυκα
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Αναπνοούλες...πάμε!  

    Έμμηνος ρύση είναι όταν το ενδομήτριο καθώς και τα μη γονιμοποιημένα/ο ωάρια/ο αποβάλονται ελλείψη γονιμοποίησης του/των ωαριου/ων (ωοκύταρο).

    Ωορηξία έχουμε όταν μία από τις ωοθήκες μας απελευθερώσει ένα ή περισσότερα ωάρια. Φωλιάζει στη σάλπιγγα και περιμένει να γονιμοποιηθεί. Παράλληλα, το ενδομήτριο διαστέλλεται για να φιλοξενήσει το πιθανόν γονιμοποιημένο ωάριο. Αν δεν τους γίνει το χατήρι, θυμώνουν. Και φεύγουν, βλ. έμμηνο ρύση. Το ωάριο παίρνει παρεάκι και τους ιστούς που βοήθησαν ώστε να διασταλεί το ενδομήτριο.

    Ενδομητρίωση είναι όταν αυτά τα κατάλοιπα των ιστών που έκαναν χοντρούλι το ενδομήτριο δεν ακολουθούν στη βόλτα και αναπτύσσονται εκτός μήτρας.Όχι, δεν κινδυνεύετε από ενδομητρίωση αν επιθυμήσετε, με όποιο τροπο ή μέσο, διείσδυση στον κόλπο σας, κατά την διάρκεια της εμμήνου ρύσεως.

    Η έμμηνος ρύση δεν είναι ούτε ακαθαρσία, ούτε απόβλητο. Είναι μια θεαματική διαδικασία του υγιούς γυναικείου αναπαραγωγικού συστήματος.

    Η σεξουαλική επαφή κατά την διάρκεια της εμμήνου ρύσεως, είναι απόφαση των ερωτικών παρτενέρ. Όπως σε κάθε σεξουαλική επαφή, είναι αρκετό να τηρούνται βασικοί κσνόνες υγιεινής και προφύλαξης της υγείας του συντρόφου μας και του εαυτού μας.
     
  6. Θα σταθω στην τελευταία πρόταση και θα πω κάτι που ίσως ακουστεί λίγο παιδιάστικο αλλα αλλος ένας λόγος που δεν θα το εκανα στην περίοδο είναι γιατί δεν θέλουμε με τον σύντροφο μου να χρησιμοποιούμε προφυλακτικό.. άρα αποκλείεται!
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Και πολύ καλά κάνετε @sokolata  
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Μια "σπαστική" προσθήκη...  
    Αρκεί να τηρείτε όλους τους υπόλοιπους κανόνες με θρησκευτική ευλάβεια πλέον. Δεν αξίζει με τίποτε ο κίνδυνος αν δεν...  
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τρελες καυλες στην Περιοδο....ΤΡΕΛΕΕΕΕΕΣ... 
    Αν ο συντροφος δεν εχει θεμα..τοτε όλα τελεια! Απιστευτη αισθηση!
    Οι περισσοτεροι αντρες όμως εχω την εντυπωση ότι δεν τρελαίνονται ιδιαιτερα..το αποφευγουν..ακομα κ με προφυλακτικο..
     
  10. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Συμφωνώ απόλυτα! Όσοι το δοκίμασαν το ξαναέκαναν! Σκέψου μόνο τη διέγερση του στήθους της γυναίκας!
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Τρελές καύλες είναι λίγο για να χαρακτηριστεί. όπως και πρίν την περίοδο (οχι ότι παίζει ρόλο αλλά έτσι ενημερωτικά)
    Ωστόσο συχαίνομαι.
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    για τα γλυκα και τις σοκολατες που θελετε να τρωτε δε θα πειτε?