Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμμηνος ρυση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Ιουλίου 2015.

  1. Ναι έχεις δίκιο μέχρι μια ηλικία μπορώ να τα παίρνω μετά δεν κάνει. όταν φτάσω στο όριο θα καταληξω μάλλον στο σπιράλ

    Παίρνω πίσω το αγάπη μου 
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τσου, γιατί δεν θέλω, εγώ προσωπικά, μην γενικευουμε Χαχαχα

    Όσο για την περίοδο, θα συμφωνήσω, όντως η λίμπιντο είναι ανεβασμένη. Προσωπικά όμως και εγώ δεν νιώθω άνετα, ειδικά αφού είμαι από τις ατυχες που πονάνε καθολη την διάρκεια. Ωστόσο αυτό δεν με εμποδίζει να δείξω πόσο πολύ ερεθισμενη είμαι και να ευχαριστήσω τον σύντροφό μου όπως μπορώ   (όσο για το στήθος.... Αχχχχ....)
     
  3. Εγώ είμαι από τις ατυχες που ποναει πολυ παντου και το στηθος ειδικά . Κάθομαι μόνη μου και τα πιάνω σαν αυτές που βγαίνουν απ την θάλασσα και στίβουν το μαγιο να φύγει το νερό ,γιατί νιώθω ότι και Το πριτι μπρα που ακουμπαει πανω τους με ενοχλεί..  
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εμμμ και εγώ μια από τα ίδια, ειδικά οι θηλες   αλλά απολαμβάνω τον πόνο αυτό Χαχαχα (Εμμμ να ομολογήσω ότι είμαι ελαφρώς μαζοχιστρια;;; χαχαχ)

    Αχχχ καλή μου σοκολάτα, δυστυχώς νιώθω άσχημα που δεν μπορώ να βοηθήσω, προσωπικά με βοηθάει όταν ασκω ακόμη περισσότερη πίεση....   αλλά δεν θα στο πρότεινα  
     
  5. Προσωπικά δε με ενοχλεί καθόλου. Θα μου πείτε, εδώ δεν ενοχλείσαι με το σκατό, το αίμα θα σε πείραζε? Και θα έχετε δίκιο.
    Λατρεύω οτιδήποτε εισέρχεται, ενυπάρχει και εξέρχεται του γυναικείου σώματος.
    Δεν ξέρω αν η τέχνη αντιγράφει τη ζωή, σίγουρα όμως εμπνέεται από τη Γυναίκα....

    Υ.Γ. Από τη λατρεία των εισερχομένων εξαιρούνται οι πέοντες, πλην του δικού μου  
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Ισως φταίει οτι την πρώτη φορα που το έκανα η κοπέλα δεν μου είχε πει οτι έχει περίοδο...(ευτυχώς πάντα φοράω προφυλακτικό)...και οταν άρχισαν τα πήγαινε έλα ξαφνικά βλέπω στην κοιλιά μου κόκκινες σταγόνες...και τραβώντας τον πούτσο μου έξω τον βλέπω μέσα στα αίματα...σαν να τον ειχα βουτήξει σε κέτσαπ....ΣΟΚ...την έσφαξα; με έσφαξε; πεθαίνω; τι γίνεται;...κοιτάω τα σεντόνια λευκά σε ξενοδοχείο...χάλια...."Αααα...ξέχασα να σου πω...έχω περίοδο"...το πρώτο που ακούστηκε ο ήχος της παλάμης μου στο μάγουλο της...το μάγουλο κόκκινο σχεδόν σαν τον πούτσο μου.


    Απο τότε έχω ενα θεματάκι....και με χαλάει που έχω αυτό το θέμα.
     
  7. top_sub

    top_sub New Member

    Το χειροτερο ειναι να θελει ο συντροφος και να σιχαινεται αυτη που εχει την περιοδο ενω ειναι τερμα καυλωμενη
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μα καλά κι αυτή πως δεν στο 'πε !έλεος!
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Σε όλους τους κανόνες που ισχύουν για μια όσο γίνεται ασφαλή σεξουαλική επαφή  
    Από το μπάνιο οπωσδήποτε μετά, στις τακτικές (το λιγότερο ετήσιες) εξετάσεις τσεκ απ, στην ευλαβική τήρηση του κανόνα μόνον με ένα άτομο σεξ χωρίς προφυλάξεις (ακόμη και αν έχουμε πολυγαμικές σχέσεις για μένα δεν μπορούμε να πετάμε ελεύθερα το προφυλακτικό και να κάνουμε σεξ όλοι με όλους δια... αντιπροσώπου, είναι κάτι απαγορευτικό για μένα αυτό και μιλάω και ως άτομο με πολυγαμικές σχέσεις και ως άτομο που έχει ελεύθερη σεξουαλική επαφή αλλά αυστηρώς με ΕΝΑ σύντροφο).
    Δεν αναφερόμουν στις επιλογές κανενός προσωπικά βέβαια, απλά άδραξα ευκαιρία να επαναλάβω κάτι πολύ σημαντικό κατά τη γνώμη μου  
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Πανω στην καυλα πολλά ξεχνιούνται ...αλλά αυτό;;; Παντως στη συγκεκριμένη ρίχνω ευθύνη στο οτι εχω θεμα να κανω σεξ κατα την περίοδο. Μαλλον πρεπει να βρω μια που να γουσταρει μαλλον να γαμιέται μονο στην περίοδο της...ισως ετσι το ξεπεράσω   
     
  11. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind



    αυτη ειναι η αληθεια... δεν υπαρχει πλεον ο παλαιος μυθος περι του μιαρου [οπως πιστευοταν κ σε διαφορες αρχεγονες θρησκειες ακομα κ στον χριστιανισμο]. ειναι απολυτως φυσιολογικο κ υγιες, δεδομενης βεβαια της εμπιστοσυνης.
     
  12. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Καλά και αυτή καμία ντροπή;