Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμμηνος ρυση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Ιουλίου 2015.

  1. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude

    Εγώ προσωπικά, όταν περιμένω περίοδο καταφέρνω και τσακώνομαι προκαταβολικά για πολύ πολύ σοβαρούς λόγους, όπως γιατί όταν μπήκε στο σπίτι με φίλησε μόνο δύο φορές και όχι τρεις. Αυτός είναι και ο τρόπος που και οι δύο ξέρουμε ότι σε δύο μέρες το πολύ καταφθάνει η περίοδος.
    Σε συνδυασμό με τον πόνο, και με όλους τους άλλους τσακωμούς που έπονται, αφού έρθει η περίοδος, και φυσικά τα μούτρα που κρατάω μέχρι το πάτωμα για τότε που μου είχε πει έτσι και για τώρα που δεν μου είπε αλλιώς..... για ποιο σεξ μιλάμε;

    υγ. Μου φαίνεται περίεργο που καμία και κανείς δεν αναφέρθηκε στα νεύρα προ και κατά της περιόδου. Νόμιζα ότι η κατάστασή μου είναι το σύνηθες ;
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Ντροπή; Τι ντροπή...τρομερές καύλες να γαμηθεί είχε το κορίτσι.

    Πάντως προσωπικά δεν βλέπω κάποιο λόγο να ντρέπεται ούτε γιατί είχε περίοδο ούτε γιατι είχε καύλες και ήθελε να γαμηθει.
    Η μόνη ένστασή μου είναι απλά οτι δεν προειδοποίησε να ξέρω τι με περιμένει.
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Καλά έκανε και ήθελε να γαμηθεί. Ειδικά κατά την διάρκεια της περιόδου είναι γνωστό ότι έχουμε τρελές καύλες. Ωστόσο, στο συγκεκριμένο θέμα εγω διαφωνώ λίγο γιατί συχαίνομαι.
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Κι εγώ απο εκείνη τη φορά...έχω ένα θέμα.
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Κ τωρα ενα σύνθημα που ολους μας ενώνει : μικρο μου πονυ μικρο μου πονυ
    Ουπσσσς αυτο πηγαινε αλλου

    Κ αν υπάρχει κ περίοδο
    Υπάρχει κ αλλη διοδο
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μια μέρα πριν έχω κάτι νεύρααααα απο το πουθενά!αλλά μόλις έρθει σαν να μπήκε η άνοιξη :Ρ
     
  7. Σε νικαω πονος νευρα καταθλιψη... πλεον Ξερει η προειδοποιω οποτε το νευρικο συστημα οσο και να ωρυεται πεφτει στο κενο... ειμαι η μελωδια της ευτυχιας μετα απο δυο τρεις μερες απο τη ληξη... σε νιωθω
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Χμμμμ, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα νεύρα πριν, κατά τη διάρκεια ή μετά... θα το παρατηρήσω και θα επανέλθω  
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Νεύρα; Νεύρα να δουν τα μάτια σου... επίσης θέλω τα φώτα στραμμένα επάνω μου. Αισθάνομαι ότι κανείς δεν με αγαπάει εκεί να δείς γλέντια
     
  10. Εγώ έχω αμέσως μετά.. τρελή καυλοβδομαδα η επόμενη της περιόδου! Κι σ αυτό ανάποδη είμαι γαμω!
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγώ μετά ηρεμώ. Μη σου πω δεν θέλω κιόλας. Αλλά κατα την διάρκεια περιόδου μιλάμε για άλλη διάσταση
     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Αυτο το χω και εγω .....αλλα κ τρελλες καυλες παραλληλα