Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμπειρία από self bondage

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος venetos, στις 12 Οκτωβρίου 2019.

  1. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Θα ήθελα να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας (ή και φωτογραφίες) από self bondage. Ας μας πει κάποιος για αποτελεσματικές τεχνικές που δεν είναι και επικίνδυνες (π.χ. τύλιγμα σχοινιών γύρω από το λαιμό) και με τι σας αρέσει να δένεστε και να φιμώνεστε..
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    To self bondage είναι σαν την αυτοϊκανοποίηση.
     
  3. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    @espimain Σωστό, αλλά όταν δεν μπορείς να εξασκηθείς αλλιώς, σε βγάζει από τη δύσκολη θέση. Τι, όχι;
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Αν θεωρείς ότι ο αυνανισμός σε βγάζει από την δύσκολη θέση, όταν δεν βρίσκεις να πηδήξεις, ναι.
    Αλλά δεν τον λες κι εξάσκηση για ερωτική συνεύρεση.
     
  5. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    @espimain Προφανώς και δεν είναι. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Το self bondage θα χαρακτήριζα περισσότερο ως εξάσκηση.
     
  6.  
    Πρώτη προσπάθεια για spider web μετά από ολιγόλεπτη παρακολούθησή tutorial στο ιντερνετ.

    Δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο είχες στο μυαλό Σου, πάντως εγώ οταν δένομαι μόνη Μου το κάνω γιατί απλά Μου αρέσει η αίσθηση η γιατί θέλω να δοκιμάσω αν μπορώ να κάνω οτι βλέπω!

    Οσον αφορά την φίμωση ...εμ ..σίγουρα not my thing! Ούτε μόνη Μου φιμώνομαι ούτε με παρέα!
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πολύ όμορφο αποτέλεσμα σοκολατάκι μου!!!

    Η δική μου σχέση με το δέσιμο,εξαντλείται κάθε Πάσχα στο τύλιγμα του κοκορετσιού.
     
  8. Θέλω link του τουτοριαλ Μιστρες Σοκολάτα   υπέροχη  
     
  9. Ζω για την στιγμή Που θα φάω κοκορέτσι δεμένο από τα υπέροχα χεράκια Σου πριγκίπισσα Μου
     
  10. Εχεις κλειστά τα μηνύματα
     
  11. Σχωρατε με, problem solved  
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    Εγω κοντοσουβλι