Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμπειρίες από DUNGEON

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος tanlab2, στις 17 Απριλίου 2008.

  1. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Θα ήθελα να αναφέρω εδώ κάποια προσωπική εμπειρία από dungeon. Το συγκεκριμένο βρίσκεται στο Βερολίνο (http://www.avalon-berlin.de).
    Οι εντυπώσεις μου πολύ θετικές και ο επαγγελματισμός τους άψογος.
    Το rdv κλείστηκε μέσω e-mail και με την Κυρία που ήθελα (όπως αποδείχτηκε στη συνέχεια).
    Στην υποδοχή ήταν η Lady Mercedes που ρώτησε τι ζητούσα ακριβώς και τα όριά μου, ενώ μου φάνηκε περίεργο το πόσο ασχολήθηκε μαζί μου . Καθώς ήταν η πρώτη μου φορά σε τέτοιο χώρο, 'ενιωθα κάπως μαγκωμένος κάτι το οποίο κατάλαβε η οικοδέσποινα και με βοήθησε με τη συζήτηση να χαλαρώσω.
    Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, απλά το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους όσους αναζητούν κάτι ανάλογο.

    Επίσης αν κάποιος έχει ανάλογες εμπειρίες από dungeon , νομίζω ότι θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον να τις ακούσουμε, καθώς στα ταξίδια μας στο εξωτερικό θα ήταν μια καλή ευκαιρία να τα επισκεφτούμε.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αραγε το αντιθετο γινεται ? ... υπαρχουν pro slaves ????? ...
    εκτος απο την Ταυλανδη οπου υπαρχουν τα παντα και αν οχι στο φτιαχνουν εκεινη την ωρα   ... μιλω για επαγγελματια slave ....
     
  3. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Στο συγκεκριμένο αν δεις στο site υπάρχουν και pro-slave girls
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Δεν θα ηταν χρησιμο να χρησιμοποιουμε τον ορο slave για κατι τετοιο... Οπως αντιστοιχα δεν χρησιμοποιουμε τον ορο pro-Mistress αλλα pro-Dom ετσι πιστευω οτι θα ηταν καλυτερο να χρησιμοποιουσαμε τον ορο pro-sub!
    Οσο κι αν δεν εχω προβλημα για την "πληρωμενη Κυριαρχια" (με συγχωρειτε για τον ορο) τοσο πιστευω οτι η "πληρωμενη υποτακτικοτητα" δεν ειναι κατι που θα ευδοκιμισει για τον μονο λογο οτι δυσκολα σταματας τον Κυριαρχο - πελατη, σε κατι που κανει... Ενω μια Pro-Dom θα ηταν πιο ευκολο να καταλαβει καποια πραγματα, αφου το μυαλο της ειναι πιο ξεκαθαρο!


    φιλικα..
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ΟΥΑΟΥ !!!!!! .................... : http://www.avalon-berlin.de/index_e.htm

    Τερεζα ... .... και wonder woman να την πεις (την παραπανω Pro) ... εγω δεν εχω κανενα προβλημα ... ασε που κανει και παιχνιδια εξευτελισμου .. οποτε μαλλον το ονομα : "ευρώπουλα με λιγο βυζι" θα ειναι οτι πρεπει για να την αποκαλεις ( αν και θα προτιμουσα μικροτερου μεγεθους βυζι   )
    αραγε δινουν φρανσαϊζ την επιχειρηση εδω στην Ελλαδα ? ... πρεπει να το ψαξω .... πολυ καβλωτικο μια σκλαβα επι πληρωμη   ...
     
  6. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Κανένας άλλος δεν έχει να προσθέσει τίποτα....????
    ΑΑααααααααααααα π ί σ τ ε υ τ ο ! ! !
    ή ψέμα?
    Κατά τα άλλα η αμπελοφιλοσοφία μας έφαγε. Κι όλα τα posts τι είναι?
    Όλες αυτές οι απόψεις που στηρίζονται?
    Μάλλον στη φαντασίωση του κάθε ξερόλα άσχετου...
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Τι να προσθέσουμε ρε κουμπάρε; Εμείς όταν πάμε στο Βερολίνο επισκεπτόμαστε το τσεκ πόιντ τσάρλι κι όχι το ντάτζεον της κάθε τσουράπας.

    Θες να σου πω για το τσεκ πόιντ τσάρλι;
     
  8. tanlab2

    tanlab2 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Για πε, για πε,
    να μάθουμε και λίγη ιστορία...
    από κάποιο ιστορικό πρόσωπο!
     
  9. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Εγω αμα ημουν μικρη κατεβηκα με τη μαμα μου στο Dungeon που ειχαμε στο σπιτι μας στο χωριο, η μαμα απο τη βιασυνη της με ξεχασε εκει κλειδωνοντας..... "υπαρχω για ειμαι αορατη?" αναρωτηθηκα, ηταν ισως ο πρωτος μου υπαρξιακος προβληματισμος......η κυρα χαιδω απο απενταντι τη ρωτησε για μενα, ξαφνου θυμηθηκε, ηρθε τρεχοντας κ με εβγαλε... μετα αμα μεγαλωσα εγινα σκλαβα κ ενταχθηκα στο βδσμ.....   
     
  10. cider

    cider Kitchen master

    Εγώ δεν γουστάρω ντάντζεον. Προτιμώ τη ζωή στον καθαρό αέρα.
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Εμπειρίες από DUNGEON

    Ενταξει δεν πηγες και καμια τυχαια ... ολοκληρη ''Mercedes'' ειχες!!!


    Αν επαιρνες την ''Lady Hyundai'' ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ειχε τοσο καλες υπηρεσιες....
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Καλά δεν ντρέπεσαι tanlab2?
    Μπήκες σε ένα BDSM forum και ζητάς να σου πουν κάτι τέτοιο?
    Μάλλον δεν πας καλά "συμπέθερε"! Πολύ διεστραμμένο σε βρίσκω!
    Τι ζητάς να πουν τώρα εδώ Κ/κάποιοι από την ζωή τους?
    Τους βάζεις δύσκολα και ανήθικα! (Dungeon = Κόκκινο πανί= πατάς κάλους με αγένεια) Συνιστώ να βολευτείς και συ (όπως κάνουμε Ο/όλοι) διαβάζοντας τις άπειρες φιλοσοφίες ... και τις ιστορίες από ανεκπλήρωτες φαντασιώσεις...Ωραία τα λένε ...Αρκέσου σε αυτά...κάτσε και στον καναπέ σου αναπαυτικά και αν σου έρθει τράβα και καμία   στο τέλος…αχάριστε!

    Τόσες photo έχει στο διαδίκτυο…
    Μπορεί επίσης αν είσαι κωλόφαρδος να βρεις και κάποια online Aφέντρα που μπορεί να σε εκτιμήσει για τα όσα γραφείς και να σου κάνει και την χάρη να πιείτε και ένα καφέ…Έτσι θα σου αποδείξει πόσο καλή και μεγαλόψυχη Αφέντρα είναι…Να προσέχεις μόνο, να μην την κοιτάς ποτε στα μάτια…Δεν θα ξαναπιείς καφέ μαζί της…και θα έχει και δίκιο…Ολ’ αυτά αν ξέρεις Γαλλικά και πιάνο και αν έχεις και άλλα προσόντα (μην ανοίξω το στόμα μου πάλι)

    Επίσης εδώ μέσα tanlab2, μπορείς να ασχοληθείς με την μαγειρική και το πλέξιμο ….ακόμα και με αυτό που σου προτείνει ο Κλάιστ :

    Σιγά τώρα που θα θέλουμε να μάθουμε για το BDSM που έζησες εσύ στο "ντάτζεον της κάθε τσουράπας"….

    Εδώ θα το ζήσεις μπρέ…..!!! Εδώ θα το μάθεις, μέσα από την συζήτηση με θέμα το "τσεκ πόιντ τσάρλι" και αυτό το Βερολίνο αφορά (είχε μάλιστα και γνήσιο S/M η κατάσταση…το ξέρω κι Εγώ καλά)...
    Σε παροτρύνω tanlab2, να δεχθείς την πρόταση του Κλάιστ ….!!
    Θα είναι η πιο ενδιαφέρουσα συζήτηση για ένα ΒDSM forum όπως αυτό!
    Οποιαδήποτε άλλου είδους συζήτησης, καταρρίπτετε!!!!

    Τι??  

    Δεν με πιστεύεις???