Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμπειριες από ποδολαγνεία!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος nancycd, στις 16 Αυγούστου 2019.

  1. nancycd

    nancycd New Member

    Θα ήθελα να ακούσω εμπειριες σας σε αυτό το θέμα και αν δεν έχετε αν θα θέλατε να αποκτήσετε

    Εγώ προσωπικά στην ηλικία των 23 περίπου είχα έναν αντρα μεγαλύτερο από εμένα που ενώ κάναμε σεξ ήθελε πάντα να μου γλύφει τα πατουσακια
    Και προσωπικά για αγόρι επειδή έχω μικρό ποδαράκι μου έλεγε πάντα πβς είναι σαν γυναικειο
    Τον εξιταρε αυτό προφανώς του άρεσε να τα γλύφει ενώ των ένιωθα μέσα μου
    Μου άρεσε αρκετά αυτή η εμπειρία και θα το ξαναέκανα !
     
  2. έχεις δοκιμάσει footing..?..... αν ειναι έμπειρο το άτομο...νιώσε το μέχρι το γόνατο....άλλη γευση Ηδονής...........................................
     
  3. Alexandros_l

    Alexandros_l New Member

    Υπέροχο. Τρελαίνομαι να γλείφω τα πόδια της κοπέλας μου. Με εξιταρούν πολύ τα πατουσακια και να τα βλέπω και να τα τρώω. Από τα πολύ ωραία φετίχ.