Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξευτελισμος και ποθος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος dino240878, στις 17 Απριλίου 2009.

  1. dino240878

    dino240878 New Member

    πιο ειναι για εσας το καλυτερο σεναριο ιδονης μετα απο πονο??
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Λίγο πιο συγκεκριμένος αν γινόσουν..πολύ θα μας εξυπηρετούσες!  
     
  3. Λιγο μεγαλητερα γραμματα αν εκανες ... πολύ θα μας εξυπηρετούσες!  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Χμ..ναι,κάτι έχει πάθει ο browser μου σήμερα και τα εχω κάνει σαλάτα.


    (τούτο καλό είναι σαν μέγεθος; )
     
  5. Ναι , καλο ειναι αλλα ολιγον μαυρισμενο σου βγαινει. Γιατι?
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Black is my colour  



    Y.Γ. Πόσο θα χαρεί ο νηματοθέτης με την κίνηση του νήματός του!!!  
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    κι εκεινος δεν απαντησε.....
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Check this out, το χειρότερο σενάριο...ηδονή..λολ (ίουουου..μπλιάχχχ) 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Εξευτελισμος και ποθος

    Γιατί ο εξευτελισμός ενίοτε είναι το πιο δυνατό συναίσθημα; Γιατί -πάλι ενίοτε-μέχρι να βρεις να εξευτελίσεις ή να εξευτελιστείς, εξευτελίζεις τόσο πολύ τον εαυτό σου με αποτέλεσμα να Δ/δίνεσαι την αποφράδα 'κείνη ώρα με περισσότερο ζήλο!  
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Συγνώμη, για να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους, όσον αφορά εμένα.

    Η σκέτη ηδονή που προέρχεται από την τριβή διεγερμένου πέους σε κλειτορίδα, κόλπο και άλλα ανάλογα σημεία, σαφώς προηγείται ως αίσθηση της αλγηδόνος, αναγκαστικής όταν κάποια έχει το χούι να συνεβρίσκεται με σαδιστές γιατί έχει ποικιλοτρόπως ανάγκη από τη σαδιστική παρέμβασή τους.

    Ο εξευτελισμός πολύ καλός είναι, αλλά μερικές πρέπει να έχουν ασκηθεί σε αυτόν για να αναγνωρίσουν την ευχαρίστηση που φέρνει, αν όχι ή αν γίνει υπερβολικά άτσαλα ή αν αντιπροσωπεύει όντως τη στάση ζωής του εξευτελίζοντα απέναντι στον εξευτελιζόμενο, μπορεί να αποβεί καταστροφικός κι αντί για ηδονή να προξενήσει ως και δολοφονική μανία  

    Μετασημείωση: για να μη φαίνομαι ευθυνόφοβη, αναγνωρίζω τον μαζοχισμό μου, απλά από τα δύσκολα (πόνος και ηδονή) προτιμώ, αν μου δωθεί η ευχέρεια επιλογής, τα εύκολα (ηδονή σκέτη).
     
    Last edited by a moderator: 1 Μαϊου 2009
  11. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: Εξευτελισμος και ποθος

    Για μένα ο εξευτελισμός έχει διαφορετική σημασία.
    Το videaki που δημοσίευσε η madlene εγώ το βρίσκω πολύ ηδονικό και ιδανικό σενάριο. Γιατί; Το να φτάσει ο υποτακτικός στο σημείο να είναι δεμένος στις βρώμικες κάλτσες του Κυριάρχου, διεγείρει τον εγκέφαλο, την καρδιά, το συναίσθημα. Όση ώρα παρατηρούσα την υποτακτική του video και βάζοντας τον εαυτό μου στη θέση της, πραγματικά διεγειρόμουν. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί η συμπαθέστατη madlene το βρίσκει το χειρότερο σενάριο. Θα ήθελα αν γίνεται να μας πει που το στηρίζει.
    Όσο περισσότερο δίνει ο υποτακτικός στον Κυρίαρχο, όσο περισσότερο μειώνει τον εαυτό του, τον υποβιβάζει και τον εξευτελίζει, νομίζω ότι του προσφέρει και μεγαλύτερη ηδονή και ταυτόχρονα αυτό ικανοποιεί και τον Κυρίαρχο του. Δεν μπορώ να φανταστώ μία σχέση Κυριάρχου/ υποτακτικού που δεν θα εμπεριέχει υποβιβασμό, εξευτελισμό και ταπείνωση του υποτακτικού. Είμαι λάθος;
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @subman4men: Πιστεύω πως είσαι λάθος. Δε θεωρώ πως μειώνω τον εαυτό μου όταν δίνομαι στον Κυρίαρχό μου κι ούτε νιώθω πως προσπαθεί να με υποβιβάσει. Δε νομίζω πως θα είχε ανάγκη από κάτι τέτοιο, ο άνθρωπος δεν είναι κομπλεξικός. Αντίθετα, πιστεύω πως με το να δίνομαι ανεβαίνω τόσο στα μάτια του, όσο και στα δικά μου. Τώρα, όσον αφορά το συγκεκριμένο βιντεάκι, το γεγονός πως δε μ' αρέσει έχει να κάνει με την αισθητική μου.