Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επίπονο μανταλάκι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 8 Οκτωβρίου 2014.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Που κατα την γνώμη σας μπορεί να γίνει ένα μανταλάκι πιο επίπονο....;

    Και απαντώ ... Μέχρι τώρα δεν πίστευα πως το μανταλάκι είναι κάτι επίπονο... εκτός φυσικά αν κάτσει κάπου για πάνω από μια ώρα.... ή αν τραβηχτεί απότομα από το μέρος που είναι... χωρίς να το ανοιχτεί... πρόσφατα όταν κάποια μου είπε να βάλω 2 μανταλάκια στην γλώσσα πραγματικά κοκάλωσα... δεν το είχα ξανα 'κούσει.. ούτε ξαναδοκιμάσει.. δεν άντεξα να τα έχω πάνω από 10 λεπτά... έχετε ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο;; Το έχετε δοκιμάσει....;
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τώρα αν σου πω πως ακόμα θυμάμαι τον διευθυντή του δημοτικού σχολείου που πήγαινα - τω καιρώ εκείνω , μισό αιώμα πρίν - να με αναγκάζει να βγάζω την γλώσσα μου έξω και να την μαγκώνει με ενα ξύλινο μανταλάκι που είχε στην τσέπη του ,ο γαμημένος,επειδή με άκουσε να φωνάζω "δώσε πάσα ρε μαλάκα " σ' ενα συμμαθητή μου που παίζαμε μπάλα στο διάλειμμα θα με πιστέψεις;

    Και΄ντάξει , ο πόνος δεν ήταν και τόσο τρομερός, όσο η ξεφτίλα που ένοιωσα μπροστά στούς συμμαθητές.
    Από τότε έχω πάρει με κακό μάτι το public humiliation, τώρα που το σκέφτομαι.Παιδικό τραύμα.
     
  3. DanceNikos

    DanceNikos New Member

    Πρωσοπικα πιστεύω πως ο πόνος απο το μανταλάκι δεν ειναι κάτι.. Δεν μου αρέσει να μου το κάνουν και να το κανω.. Δεν μου προσφέρει κάτι..και το θεωρώ λίγο ανούσιο.. Τώρα για την γλώσσα δεν το ήξερα και μου κίνησες την περιεργια.. Σε θέμα πόνου.. Αυτό που ξέρω και εχω χρήσιμοποιηση πάνω σε αυτοσχεδιασμό σε διακοπές.. Και αυτό την πονάνε αρκετά κατα ποσό μου είπε.. Ήταν τα clip που βάζουμε στις ξαπλώστρες για να μην πέρνει ο αέρας την πετσέτα..
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    Πραγματικά το απλό μανταλάκι μπορεί να προσφέρει πόνο που δεν φαντάζεσαι... κ το ένιωσα όταν είχα 1 μανταλάκι απλό στην ρώγα .... στην αρχή μου ήταν πραγματικά αδιάφορο σαν να μην υπάρχει... μετά όμως μια ώρα.... εκεί άρχισε να πονά πραγματικα.... επίσης αν δοκιμάσεις να τραβήξεις το μανταλάκι χωρίς να το ανοίξεις..... πονά ακόμα περισσότερο...
     
  5. s/m

    s/m Regular Member

    η θεση που μπαινει το μανταλακι παιζει μεγαλο ρολο.μπορω να τις βαλω μανταλακι και να το εχει ολη μερα και επεισης μπορει να αντεξει μονο ενα δευτερολεπτο.μιλωντας παντα για την ρωγα.μιλαμε για τα απλα μανταλακια του εμποριου,,,γιατι υπαρχουν και τα γιγας,,που κρατανε και χαλια...
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Προσεξτε λιγο με την ροη του αιματος παιδια!
     
  7. Πόση ώρα είναι σχετικά ακίνδυνο να υπάρχει το μανταλάκι ή το nipple clip στην συγκεκριμένη περιοχή; Μιλάω για ρόγες. Υπάρχει κάποιος χρονικός περιορισμός που αν ξεπεραστει μπορεί να προκύψουν προβλήματα ιατρικής φύσεως!;
     
  8. σε ολα αυτα υπαρχει χρονικος περιορισμος....απλα διαφερει απο ατομο σε ατομο... δεν κραταμε και χρονομετρο  
     
  9. Νομίζω ότι πιο πολύ πονάει όταν σου έχουν περάσει σχοινί μέσα από πολλά μανταλάκια και μετά το τραβάνε για να τα βγάλουν... κι όσα δεν πέσουν τα απομακρύνουν με μαστίγιο/ φλόγκερ...αουτς!
     
  10.  
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ζιππερινγγκκκκ μιαμμμμ αλλα αφηνει ένα χρωματακι μετα μουρλιαα! Ειδικα αν το κορμι της σκλαβας ειναι ολολευκο μιαμμμ!

    Ευτυχως δεν αρεσει στην δικια μου κ το γλυτωνω από πανω μου..

    Αν και, οταν εγινε μετα από αποτριχωση.. Ααχχχ    
     

  12. Ναι, περίεργη η αίσθηση.
    Το δοκίμασες μόνος σου ή πάνω σε παιχνίδι; Σε ρωτάω γιατί καμια φορά στα ίδια πράγματα αλλά σε άλλες συνθήκες, η αντίδρασή μας είναι διαφορετική.