Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επίπονο μανταλάκι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 8 Οκτωβρίου 2014.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Στο σπίτι μόνος μου με online επικοινωνία με την Κυρία. Επίσης να πω πως αν το δοκιμάσει κάποιος/κάποια να έχει το κεφάλι προς τα κάτω για να φεύγουν τα σάλια)   soriso εσύ το δοκίμασες;; πως τον είδες τον πόνο;; παλευόταν;;  
     
  2. @zwg ναι, αν και παει πολύς καιρός (και όχι ταυτόχρονα με τα πολλά μανταλάκια  )
    Παλευόταν γιατί μου άρεσε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι και τα σάλια που έτρεχαν ακόμη περισσότερο. Δεν έγινε όμως από την αρχή, αλλά αφού "ζεσταθηκαμε" λιγάκι.
    Ενδεχομενως η φυσική παρουσία να σε έκανε να αντέξεις περισσοτερο, τουλάχιστον αυτό λειτουργει σε μένα  
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Μέχρι μιάμιση ώρα και μετά 45 λεπτά ξεκουραση. Ώστε το σημείο να'αιματωνεται σωστα. Με τον καιρό το σώμα μαθαίνει κ το αντέχει πολύ αμετα. Οι ρωγες μεγαλώνουν κ σκληραινουν.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σημασία έχει και το υλικό. Για πόνο προτιμήστε ξύλινα μανταλάκια και όχι πλαστικά.
    Στην κοιλιά πονάει αρκετά, αν το θήραμα είναι τεντωμένο ανάσκελα δεμένο χειροπόδαρα.
     
  5. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Επίσης το μανταλάκι στη γλώσσα είναι μισή χαρά για το Κ αν δεν βάλει το υ τουλάχιστον να προσπαθήσει να γαυγίσει, αν όχι να μιλήσει  
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Λοιπόν...
    1. Πάντα εξαρτάται από τον άνθρωπο και ακόμα και στον ίδιο άνθρωπο όλες οι στιγμές δεν είναι ίδιες.
    2. Πάντα παίζει ρόλο η χρονική διάρκεια. Μπορεί κάτι να είναι αδιάφορο στη αρχή και ανυπόφορο αργότερα. Αν σκοπός είναι η διάρκεια ποτέ μην αρχίζεις με το "σχετικά" αποδεκτό.
    3. Όλα τα μανταλάκια δεν είναι ίδια. Δεν ασκούν όλα την ίδια πίεση. Ειδικά αν τα έχεις πάρει από το κουβαδάκι που έχεις πάνω στο πλυντήριο, αν είναι δηλαδή χρησιμοποιημένα.
    4. Έχει μεγάλη σημασία επίσης αν τα "τραβάς" συνεχόμενα ή σποραδικά (σαν τις βροχές ένα πράμα).
    5. Επειδή κατάλαβα, αν κατάλαβα καλά, ότι δε μιλάς για την περίπτωση της απότομης αφαίρεσης θα πω ότι σαν τις ρόγες και την κλειτορίδα δεν έχει. Η εκτίμηση είναι προσωπική, αν έχετε άλλη άποψη παρακαλείστε να μη με βάλετε στη διαδικασία της κολοκυθιάς.
     
  8. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Αυτα που λεει ο απο πανω μου
     
  9. Christinagouf

    Christinagouf New Member

    Έχω δοκιμάσει σε αρκετά σημεία πιστεύω περισσότερο πονάει στις ρώγες και στην εξωτερική πλευρά της μασχάλης...Πάντα ξύλινα ή μεταλλικά μανταλάκια και πάντα απότομο τράβηγμα
     
  10. subvalia

    subvalia New Member

    Σε μένα, που έχω και μεγάλη αντοχή στον πόνο, μετά από δυο λεπτά εφαρμογής το σημείο παύει να αιματώνεται και δεν νιώθω τίποτε πέρα από ένα ελαφρύ τσίμπημα του συγκεκριμένου σημείου . Πιο πολύ το φοβάμαι μήπως προκαλέσει εσωτερικό τραυματισμό.
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Niple clip
     
  12. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Το μανταλάκι είναι θεϊκό!!!!!! όπου και αν μπει!!!!