Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επανατοποθετηση οριου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 12 Αυγούστου 2019.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είναι τώρα τρόπος αυτός απογευματιάτικα..?
    Δεν είναι..! Ντροπή κι αίσχος ένα πράμα!
    Σταδιάλα, μ' σηκώθηκε..!
    Το γαμίδι ούτε δυο χιλιόμετρα δεν πρόλαβα να την οδηγήσω κάποτε κι ακόμα το θυμάμαι...
     
  3. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    @MasterJp ,
    Για τη σύγκριση με το ΤΤ θα επέλεγα εκείνη με την τουρμπίνα για να είναι παραπλήσιες οι ιπποδυνάμεις.
    Για μένα...οποιαδήποτε.
    Ειρήσθω εν παρόδω...μέγιστη μουνοπαγίδα κατά γενική ομολογία.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    @Stalker
    τι να κάνεις στα ψηλά αλώνια;
     
    Last edited: 17 Αυγούστου 2019
  5. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    @tithon ,
    Προσωπικά και αν μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω...για να παίξω καραμπόλα με ένα φίλο στον Σταυριανό.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    ρώτησα, για να αντιληφθώ τη συνάφεια με το νήμα, αν η στόχευση είναι τα ψηλά αλώνια ή οι δυό ώρες οδήγησης.
     
  7. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    @tithon : Προφανώς έχει να κάνει με τον περιορισμό χρόνου ο οποίος απαιτεί πολύ γρηγορη οδήγηση κατά μέσο όρο έως οδήγηση στο όριο όπως προτείνει ο cad κατεβάζοντας τη συνολική διάρκεια κατά μια ώρα(γίνεται αλλά πρέπει να είσαι μεγάλος χεράς).Οπότε το ζητούμενο είναι με ποιό μοντέλο θα επέλεγε κανείς να κάνει τη διαδρομή και κυρίως γιατί. Η όποια-τεκμηριωμένη-απάντηση θα ήταν άκρως διαφωτιστική για το είδος και το ποιόν του οδηγού.
    Ταύτα και μένω.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    δεν έχω κατανοήσει τον περιορισμό χρόνου ή άλλους παρόμοιους περιορισμούς, χωρίς να είναι απαραίτητο να κατανοήσω.
    εγώ πάω πάτρα.  
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μια διευκρινηση. Μεριδα των τροφιμων του φορουμ, εχουν συνδεσει το safeword ως αποτελεσμα καποιου ιδιαιτερα επιπονου σωματικα, σαδομαζοχιστικου play για πρεζακια αδρεναλινης. Το edge σωματικο play ειναι ενας τροπος να ακουστει.

    Ενας αλλος τροπος ειναι διαμεσου της εμπνευσης. Δηλαδη με τη δημιουργια ενος play, αρκετα εξυπνου και στοχευμενου διχως να χρειαστει να ακουμπησεις τον αλλο καν, οσο μπαρουτοκαπνισμενος και να ναι.

    Κατι λιγα ειναι στο νημα ταπεινωση εξευτελισμος.

    Πχ play αφοσιωσης: Το κοριτσι εκεινο με τα μαλλιαρα ποδια στην παραλια   15 μερες τριχα. Απο 15η μερα και μετα καθε μερα ειναι πιθανη για safeword.

    Δεσμευομαι να ανεβασω ενα σχετικο νημα Σαδομαζοχισμος και play, οταν βρεθω σε κανονικο υπολογιστη.
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Δυσκολεύομαι πολύ να δεχθώ τη χρήση safeword σε αυτή η παρόμοια περίπτωση τη στιγμή που το μόνο που πραγματικά κινδυνεύει είναι η αυτοεικόνα και η ματαιοδοξία της, ρισκάρει την αποδέσμευσή της αν επιμένει. Καταλαβαίνω όμως τι εννοείτε.

    Ευπρόσδεκτο και ενδιαφέρον.
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Οπς μου διεφυγε αυτο το ποστ. Μα πως εγινε αυτο ;
    Να τι συμβαινει όταν χανει κανείς την ψυχραιμία του και δεν διαβάζει σωστα η ολα, απο αυτα που γραφουν οι άλλοι.
    Καταλαβαινω τωρα αυτό που εννοεις καλυτερα, οτι τα πλαισια και οι κανονες που συμφωνουνται δεν ειναι ακριβως τα ιδια σε ολες τις σχεσεις, και αυτο ειναι κατι που πρεπει να εχουμε παντα στο μυαλο μας για να συνυπαρξουμε.

    Αλλη επιλογη δεν έχω, ζητω συγνωμη για την απρεπη μου συμπεριφορα και ελπιζω να ληφθει υποψιν.

    Επισης ζητώ δημόσιο συγνωμη και από τον @espimain γιατι οντως τον ελουσα με 2 3 κοσμητικά σε προσωπικο μηνυμα πέρα απο τα απρεπη δημοσια post.
    Αλλα δεν δεσμευομαι οτι δεν θα το ξανακανω, θα εξαρτηθει  

    Τελος, το αυτό και απο τον @Arioch και στα +++ του που κρατηθηκε στο υψος του και δεν επέστρεψε απρέπειες δικές μου.

    ..........................................................................................

    Προς την διαχειριση : Πραγματι ελουσα με κοσμητικά τον espimain σε προσωπικό μήνυμα.

    Ημουν παλιοπαιδο.  Το ομολογώ. 

    Και εδω δεν ειναι το σπιτι μου, ειναι κοινοβιο  

    Παρακαλω να επιβληθει σε βαρος μου η αναγραφομενη στον κανονισμο ποινη.

       
     
  12. κολυμβήθρα του Σιλωάμ.....