Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επιλογες.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Φεβρουαρίου 2009.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Στην επιλογη σας για καποια/ον.
    1ον Παιζει ρολο η εμφανιση της/ου ή σας αρκει μονο το στατους του;
    2ον Τι ηλικιες επιλεγετε συνηθως και γιατι;
    3ον Η εμπειρια του Κυριαρχου/ης παιζει μεγαλο ρολο για την επιλογη σας;

    Οι δυο πρωτες ερωτησεις αφορουν ολα τα στατους, η τριτη ερωτηση αφορα μονο τα "υ".
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2009
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ακολουθεί αυτόματη γραφή.Παρακαλώ απομακρίνετε τις ευπαθείς ομάδες από την οθόνη του η/υ σας.Ευχαριστώ.

    Ας πούμε ότι έχω βγει στην ρούγα ψάχνοντας Κ.
    Τι πρέπει να έχω ξεκαθαρίσει?
    Για ποιόν λόγο τον θέλω.. Για 1+ sessions, για εκπαίδευση, για σχέση?
    Ακόμα και για ένα μόνο session να τον θέλω, δεν πρέπει να εξασφαλίσω οτι ξέρει τι κάνει? Πρέπει λοιπόν να έχει εμπειρία. Να έχει κάνει πρακτική εξάσκηση και να μην έχει μείνει μόνο στην θεωρία.
    Ένα συν είναι να γνωρίζω κάποια με την οποία έχει παίξει παλιότερα. Όχι για να πάρω συστάσεις(μιας και είμαι ντροπαλή αλλά και θέλω μια κάποια μυστικότητα..ξέρετε τώρα), αλλά για να δω οτι ζει.
    Οπότε, για να έχει μάθει την θεωρία του και για να έχει κάνει και την πρακτική του(το καημένο το κορμάκι μου δεν είναι το κατάλληλο για το αγροτικό του καθενός) δεν πρέπει να είναι γύρω στα 30? και αυτό αν έχει ξεκινήσει νωρίς...

    Μετά, μιας και όλοι οι γνωστοί μου Κ είναι μέσω φόρουμ, είναι ακόμα ενα συν μια σοβαρή συμμετοχή. Χωρίς βέβαια αυτό να αποτελεί και σίγουρο πάτημα.
    Επίσης είναι βολικό αν έχω ακούσει καλά πράγματα για αυτόν ή έστω αν δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο.
    Χρήσιμες είναι και οι γνώμες διαφόρων φίλων μου που τυχόν τον γνωρίζουν.

    Η εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο. Αν ο άλλος δεν σε ελκύει πως θα μπορέσεις να κάνεις κάτι μαζί του? Και εντάξει για 1,2 sessions.Ας πούμε οτι αποτελεί απλά το μέσο.Μετά όμως?Φυσικά σε περίπτωση εκπαίδευσης ή σχέσης, θεωρώ δεδομένη την ύπαρξη έλξης(όχι απαραίτητα σεξουαλικής. Τουλάχιστον αρχικά).

    Χμμμ,τι άλλο? εμφάνιση, ηλικία, εμπειρία..
    Νομίζω οτι τα κάλυψα.

    Παρακαλώ όπως μεταφέρετε τις ευπαθείς ομάδες μπροστά στην τηλεόραση.Ακολουθεί δελτίο ειδήσεων και είναι μια καλή ευκαιρία για την αντιμετώπιση της μάστιγας του υπερπληθυσμού του πλανήτη μας.
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Επιλογες.

    1 Μόνο το πρώτο. Οχι τόσο από θέμα εμφάνισης("αντικειμενικής ομορφιάς") όσο θέμα στιλ και ύφους.
    2 Δεν επιλέγω - συνήθως συμβαίνει με γυναίκες ίδιας ηλικίας με μένα στο περίπου.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Επιλογες.

    Ουφ βρε πιπινα τα ειπες ολα με την μία, παρε μια ανασα τωρα μωρο μου και πες τον επιλογο,"ειμαι η γεωργια και μολις τελειωσα"...οπως λεει και η πετρουλα... 
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Επιλογες.

    Να τελειώσω Κύριε Πέρρι??τι..από τώρα???   ...μα..ακόμα δεν άρχισε το καλό..!!! 
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Επιλογες.

    Τι εχει και αλλο; Για πε, για πε, πιπινα... 
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Όταν μου ξανάρθει θα αναφερθώ σε κάποιες άλλες περιπτώσεις.Αυτές που ενώ σκέφτομαι όλα τα παραπάνω, κάνω άλλα ,σε αυτές που δεν σκέφτομαι τα παραπάνω και πέφτω με τα μούτρα(είτε στην αγκαλιά τους είτε στα δίχτυα τους είτε στο πάτωμα και τα σπάω) και στις περιπτώσεις που δεν προλαβαίνω να σκεφτώ επειδή δεν παίρνω καν χαμπάρι το πως βρίσκομαι γυμνή και αλυσοδεμένη σπίτι τους.

    Οι Κ άραγε έχουν κάποιες σταθερές όταν ψάχνουν κάποιο υ για session/εκπαίδευση/σχέση και αν ναι, ποιές είναι?