Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 30 Ιουνίου 2009.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    Αυτό σαν παρηγοριά μου ακούγεται... γιατί στη ζώη το μέγεθος μετράει... 
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement


    Ετούτο εδώ είναι ένα πολύ σεξίστικο νήμα, τελικά.  

    Η ελεύθερη έκφραση γιά τους άντρες, ουσιαστικά, αποκλείεται...


    Διότι, ποιός είναι αυτός που πιστεύει πως "δεν είναι παρηγοριά", πως η τεχνική είναι σημαντικότερη από το μέγεθος και θα βγει να το πει, χωρίς να φοβηθεί ότι θα του κολλήσει αυτομάτως η ρετσινιά του μικροτσούτσουνου, χωρίς να τον φαντασθούν να μοιράζεται την κλίνη του με τον μεγεθυντή του ; Ή ποιός θα πει "ναι, εγώ έχω διαπιστώσει πως το μέγεθος είναι το παν", χωρίς να χαρακτηρισθεί ως ψώνιο, που στο συρτάρι του κομοδίνου του, δίπλα στα προφυλακτικά, έχει απαραιτήτως και τη μεζούρα;



    Άσχετο: Κι ο "μοριακός επιταχυντής", γιά το ανδρικό μόριο είναι; Σου το κάνει πιό γρήγορο;  





     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Γενικότερα στη ζωή,όχι δεν μετράει το μέγεθος. Για παράδειγμα,ο μανάβης μου μου είπε να μην αγοράζω λαχανικά άνω του φυσιολογικού τους μεγέθους,γιατί σίγουρα αυτά περιέχουν επιβλαβή για την υγεία μου συστατικά.
    Όσον αφορά στα ανδρικά μόρια τώρα,σαφώς και παίζει ρόλο το μέγεθος. Απλά από μόνο του δεν φτάνει. Απόδειξη οτι ένας μικρότερος μπορεί να είναι πιο ναζιάρης από έναν μεγαααααλο,ο οποίος το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να στέκεται και άντε το πολύ πολύ να κάνει και μερικές επιθέσεις.  
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    Στη ζωή μας πρέπει να απολαμβάνομε πλήρως... Να θές και το μέγεθος ΚΑΙ την τεχνική...  
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor




    Δεν διαφωνούμε.   ..Όμως,επειδή τις πιο πολλές φορές,η ζωή δεν είναι τσόντα και οι άντρες έχουν μερικά εκατοστά λιγότερα εκεί κάτω,ε..δεν χάθηκε και ο κόσμος,αν μας αρέσει έτσι όπως είναι..  Αν το κατέχουν το άθλημα,θα διαπρέψουν έτσι και αλλιώς!

     
     
  6. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    ...διαφορετικό πράγμα να κρίνεις με βάση το υπαρκτό και διαφορετικό να κρίνεις με βάση το επιθυμητό...όσοι άνθρωποι, τόσες επιθυμίες


    Είναι μια συσκευή (λίαν επικίνδυνη)...Δεν συνιστάται γιατί προσδίδει τόση ταχύτητα στο πέος, ώστε το διακτινίζει σε άλλο Σύμπαν, ο δε κάτοχος (του πέους) το ακολουθεί οσονούπω, μετά από βραδύ διάστημα κατά το οποίο φωσφορίζει στο σκοτάδι...
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    α πολύ ωραία από που το πέρνουμε αυτό... το βρίσκω πολύ χρήσιμο..  
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement


    Βραδύ, ή βραδυνό;


     
  9. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    ...βραδυνός φωσφορισμός για βραδύ διάστημα, a.k.a. "Εραστής με οπτικά εφέ"
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    ΟΚ. Να ξέρουμε ακριβώς τί μας γίνεται, γιατί όπως είδες, κάποιοι ετοιμάζονται ήδη να παραγγείλουν...


     
  11. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement

    Πες τα! Αγόρασε καμία dildo 10 εκατοστά; Ε; Εεεε;;;
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Επιμήκυνση Πέους - Penis Enlargement


    Ναι, η Tinkerbelle!!!  


    (Όχι η δικιά μας, μην παρεξηγηθούμε, αυτή του Πήτερ Παν...).