Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος tsouknida, στις 17 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    ...Γυρνουσαμε απο εξω.Ηταν μια εντονη βραδια με ποτο,κεφι κ εντονο ερωτικο ερεθισμο.Φτασαμε σπιτι.Με καθισε στη σταση του λεωφορειου ακριβως απο κατω,δεν μας ενοιαξαν ουτε οι περαστικοι,ουτε τα αμαξια.Πραγματοποιησε αυτο που ειχε στο μυαλο του.ΕΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΟ 5ΛΕΠΤΟ!  Οι δικες σας εμπειριες εν μεσω κοσμου;;;;;
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ..ειχα καιρο να την δω..βρεθηκαμε μεσα στο αυτοκινητο μου μετα απο μερες σε καποιο οχι πολυσυχναστο μερος..μερα μεσημερι..ο ποθος μου για αυτη μεγαλος..αρχισα να την γαμαω σαν τρελλος ..οι περαστικοι στα δεκατα του δευτεροπλεπτου που προλαβαινα να κοιταξω ερχονταν, κοιταγαν μεσα απο τα αχνισμενα τζαμια απο τον ιδρωτα μας και εφευγαν-πιθανως σοκαρισμενοι..δεν θυμαμαι αλλη φορα να εχω χασει τον ελεγχο μου..
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλοκαιρι, στο μετρο, στριμωξιδι, μια κοπελλια με σχεδον διαφανο μπλουζακι κολλημενη πανω μου, με κοιταζει μεσα στα ματια και μου κρυφοχαμογελα!
    Ακουμπα, πιεζει, το στηθος της στο δικο μου και συνεχιζει ενω της χαμογελω κι εγω.
    Παντα μου αρεσαν και οι γυναικες, αρκει να ειναι εκφυλες και οχι μυξοπαρθενες.
    Αρχιζει να με χαιδευει και εγω επειδη το χερι της πλησιαζει στα αποκρυφα μου, σκυβω διακριτικα στο αυτι της και της ψιθυριζω "μην ξανοιγεσαι θα βρεθεις προ εκπληξεως".
    Το τραινο φτανει στην Κηφισια κατεβαινουμε και μπαινουμε στο αλσος απεναντι απο τον σταθμο.
    Της λεω για την "εκπληξη" και μου απαντα "γουσταρωωωωωωω".
    Πισω απο εναν μεγαλο θαμνο τα δωσαμε ολα, γλυφτηκαμε μεχρι τελους, χυσαμε, τσιριξαμε και οποιος ειχε προβλημα να παει στον ψυχαναλητη του!
     
  4. Kits

    Kits Contributor



    ....πριν να σε χορτασουνε τα ματια μου.... σε αρπαξε θαρρεις το λεωφορείο...


    τουλαχιστον δεν εφτανε στο κοκκαλο το κρυο! 
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

    Α πολλές.. βανιλίζουσες..
    σε πάρκο κοντά στην παραλία το σουρουπο με ψιλόβροχο,
    στην βασ. όλγας παρκαρισμένοι στις 11 το βραδυ με κοσμο κ αυτοκινητα να περνάνε,
    σε παραλία βράδυ με φωτιά κ πιο δίπλα άλλες φωτιές..
    σε μαγαζιά βράδυ με μουσική πότε όρθιοι στο μπαρ. πότε καθισμένοι σε τραπέζια,
    στο αυτοκινητο εν κινησει προς θεσσαλονικη απο χαλκιδικη μποτιλιαρισμένοι..
    κ αρκετές άλλες..
    Μ αρέσει..

     
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

    Κάτω από την τσιμινιέρα του IONIAN SKY το καλοκαίρι του '93 γυρίζοντας από Ρόδο.....
    στην τουαλέτα του πάλαι ποτέ ALGERO στο Κολονάκι το 95......
    στο ιπτάμενο δελφίνι που η γνωριμία αυτή με έκανε να αλλάξω προορισμό (όχι στη ζωή αλλά για weekend χαχαχαχχ)..... τι με βάζετε να θυμάμαι τώρα....
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εχω και αλλες πολλες, αλλα δεν τις γραφω, θα θεωρηθω Mistress τσουλα!
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Ναι ναι μην τις γραφεις... εμεις του κατηχητικού ειμαστε και θα σε παρεξηγησουμε!!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οριστε λεω κακα και πονηρα νινια!
    Βραδυ, με τον τελευταιο συρμο του ηλεκτρικου, μπροστα, στην καμπινα με τον οδηγο, μμμμμμμ εναν αξυριστο, αρρενωπο, φετιχιστη, driver!
    Τα ειδα ολα!!!!!Μπηκα απο Βικτωρια, και στην καμπινα του με φωναξε κλεινοντας μου το ματι στα Κατω Πατησια.
    Ημουν 21 χρονων και αν θυμαστε τους παλιους συρμους, εκεινους τους ασπρους που η πορτα της καμπινας του οδηγου ηταν με διαφανο τζαμι και εβλεπες μεσα.
    Στην Κηφισια ειναι το πατρικο μου για αυτο και η προηγουμενη εμπειρια μου ηταν εκει.
    Ηταν υπεροχα το ποσα μπινελικια και βρωμολογα, ριξαμε ο ενας στον αλλον κατα την διαρκεια της πραξης!
    Ειχε κατεβασει ενα υφασματινο ρολλο που εκλεινε σαν κουρτινα το παραθυρο της πορτας και μου εδωσε την σ**φρα στο χερι!!!!!
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2007
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν κατάλαβα τι σου έδωσε.
     
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Κυρία Μιρέλλα Εσάς θα έπρεπε να Σας προσλάβουν ως μασκότ του ΗΣΑΠ !!!!!!
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    σουφρα = πρωκτικος σφικτηρας