Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος tsouknida, στις 17 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Ευχαριστώ.
     
  2. savra

    savra Guest

    Μην ντρέπεσαι  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Παρακαλω.
     
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

    Μου..χα..χα..
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

    Συγγνωμη αλλα δεν αντεχω να μη πω ότι αυτή ηταν η πιο αθώα, πιο αστεια κ με την πιο καθαρή απορία ερώτηση, που εχω ακουσει ή διαβάσει ποτέ μου..
    Να σαι καλα .. Εχω δακρυσει..
     
  6. sw

    sw

    Πρωτο ραντεβου γνωριμιας. Κλοκαιρι πριν καμια 10αρια χρονια. Εντολη να κοιμηθω με το

    μεγαλυτερο δοντη μεσα μου, απο το προηγουμενο βραδυ. Συναντηση στη κεντρικη πλατεια στην

    Ηλιουπολη εξω απο το καταστημα Αττιλιο 11:00 πμ. Μπαινει στο αυτοκινητο μου, και με κατευθυνει

    προς Καισαριανη , στις στροφες προς τις κεραιες του Υμηττου. Δεν εχω κλεισει ματι απο την

    προσμονη, την αγωνια, την αβολη κατασταση μου με το δονητη (λατεξ φαλος) μεσα μου, που το

    μεγεθος του ειχε αρχισει, μετα απο τοσες ( 8-9 ) ωρες, να γινεται με δυσκολια ανεκτο. Με

    μεγαλη μου προσπαθεια, καταφερα να οδηγησω, με τον αβολο τροπο που με αναγκαζε ο πονος

    και το μεγεθος του, να καθομαι στη θεση του οδηγου, ενω η ζεστη, η αυπνια και το αγχος, δεν

    βοηθουσαν καθολου την κατασταση μου.

    Σε μια στροφη (U-turn) , εκανε ενα πλατωμα χωματινο στην εξωτερικη πλευρα, και στη συνεχεια

    του, ενα δασυλιο απο νεαρα πευκα, εριχνε τη σκια του, αρκετα μετα τη μονη Καισσαριανης.

    Σταματησα κατοπιν εντολης, και αφου ανταλλαξαμε αρκετες πληροφοριες, σοκαριστηκα απο την

    επομενη! Οπως ειχα συμορφωθει, φορουσα ενα T-shirt (μουσκεμενο στον φρεσκο μου ιδρωτα), το

    κατω μερος μιας απλης φορμας γυμναστικης και ενα ζευγαρι σαγιοναρες. Χωρις εσωρουχο, με

    ενα φαλο λιγο πιο λεπτο απο τον καρπο του χεριου μου, μεσα μου.

    "Ησουν υπακουος μεχρι εδω. Αν θες να συνεχισεις μαζι μου, πρεπει να μεινεις μονο με οτι εχεις

    <μεσα> σου, να περπατησεις μεχρι εκεινο το δενδρο, χωρις να <χασεις> τιποτα στο δρομο.

    Αφου απαλλαγεις απο το <φιλο> σου, θα γυρισεις να φιλησεις τα ποδια μου. Δεχεσαι;"

    Μας ειχαν προσπερασει ηδη δυο αυτοκινητα, το 20λεπτο που ημασταν εκει. Το δασακι ηταν

    στην προεκταση και της ανοδου και της καθοδου. No mercy... Ειχα ερεθιστει τοσο και μαλιστα

    ακαριαια, που βλεποντας με μια κλεφτη ματια, τα σαρκωδη δαχτυλα της, να τελειωνουν στο ακρο

    της σιγμοειδους καμπυλης, του λεπτοτακουνου πεδιλου της, τονισμενα με τα τοσο περιποιημενα

    κοκκινα νυχια της, αρχισα να γδυνομαι, παγωμενος απο τον κρυο ιδρωτα μου.

    Οταν εμεινα ολογυμνος και ξυπολυτος, με τις παλαμες μου πανω στους μηρους μου, ενοιωσα

    μια τρομερη πιεση, που μου εκοψε την ανασα, καθως τα κατακοκκινα νυχια των δακτυλων της

    δαγκωναν βαθεια την καθε μου ρογα.

    "Τωρα !" προσταξε. "Ειπα τωρα!" κοιτοντας με αυστηρα, με ενα βλεμα γεματο λαγνεια,

    γνεφοντας με νοημα: Ξεκινα, διχως να μειωνει την πιεση στις ρογες μου.

    Καταλαβα τωρα πως επρεπε να αντιμετωπισω και αυτο, εκτως απο το αγχος της εκθεσης μου

    στον πιθανο κινδυνο.

    Πηρα βαθεια ανασα, τραβηξα το πομολο της πορτας, και καθως ανοιγε, τις ενοιωσα να

    ξεριζονονται, βγαζοντας το σωμα μου απο το αυτοκινητο. "Μη σε δω να χαιδευεσαι!"

    "Και μη βιαζεσαι. Δε θελω να τρυπησεις τα πελματα σου στα βραχια!"

    Δεν τολμησα να σκυψω να δω αν ετρεχε αιμα απο τις ρογες μου, αλλα τις ενοιωθα περισσοτερο

    απο τα βραχια, περισσοτερο απο την οδυνη του σφυκτηρα του πρωκτου μου και της κοιλοτητας

    μεσα μου, αλλα οχι περισσοτερο απο τον τρομο, να περασει καποιο αυτοκινητο.Αυτο δεν ξεχνιεται.

    Αυτο που φοβομουν τωρα, ηταν το ποσο χρονο θα χρειαστω εκει εξω, για να χαλαρωσω και

    να μη σκισω την ευαισθητη επιφανεια του εντερου μου, αφου μετα απο τοσες ωρες που ειχε

    παραμεινει μεσα ο φαλος, ειχε στεγνωσει και τον ενοιωθα ενσωματωμενο.

    Αλειψα τα δακτυλα μου στον ιδρωτα μου, στο μετωπο, στο στερνο, κατω απο το λαιμο μου,

    πηρα μια ανασα, και πιεσα διαδοχικα καθενα,αναμεσα στο φαλο και στο σφυχτηρα μου,

    αδιαφοροντας,για το πονο, νικοντας το αβολο της στασης, παρακαλοντας την αποφυγη

    καθε συναντησης.

    Μετα απο ενα στιγμιαιο κεραυνοβολημα (σα να χτυπας τον αγκωνα σου) της ραχοκοκκαλιας

    μου εσωτερικα, κατα την εξαγωγη του, και μετα καποια δευτερολεπτα εσωτερικης αποκαταστασης

    της κοιλοτητας μου, με το βλεμα παντα στραμενο στον κινδυνο, νοιωθοντας τυχερος, γυριζω

    προς το αυτοκινητο.

    Ενα γυμνο πελμα με περιμενει σαν την καλυτερη επιβραβευση. . . μονο που το μαρτυριο

    του τρομου μου, αν θελω αυτη την απολαυση, δειχνει να μην τελειωνει ακομη...

    Η πορτα του συνοδηγου κλειστη και το ποδι εξω απο το παραθυρο... και εγω γυμνος με

    ενα λατεξ φαλο στο χερι, και ο χρονος ποτε κολημενος , ποτε να ξεπερναει το φως...

    Ποτε δεν εμαθα ποσα δευτερολεπτα η ποσες ωρες , ελουζα, πιπιλουσα, στραγκιζα, θωπευα,

    φιλουσα, επινα, εισεπνεα, κοιτουσα, αυτα τα κοκκινα νυχια, σ αυτα τα στρογκυλοπα, σαρκωδη

    ακροδακτυλα. Να κινουνται αερινα, εναλλασοντας υγρα, τις κοιλωσεις με τις κυρτωσεις τους,

    γνεφοντας μου , σαν κυμμα αρμονικο της προεκτασης του βελουδινου τοξου του πελματος τους:

    ερχομαστε να παιξουμε, αναμεσα στα χειλη σου, στα ματια σου, αναμεσα μας η γλωσσα σου, η

    μυτη σου, υγρο χαδι, καυτο στο προσσωπο σου....!!!

    ...Εμπειρια!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Eιδες???Δεν το κανουν ομως!!!!!!
    Ισως πεισθουν με μερικα χαστουκια. λολ

    Και κωλοτρυπιδα το λεμε στο κουρμπετι!!!!! 
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2007
  8. Kits

    Kits Contributor


    Γεια σου ρε Μιρελλα αλανιαραααα.....!! 
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τιμη μου και δοξα μου!!!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. micro

    micro New Member

    1) Παρασκευή βράδυ στο Πεδίο του Άρεως με μερικούς security και απλούς περαστικούς να κοιτούν από μακριά! (Ήταν διακριτικοί οι άνθρωποι, δε λέω.. χι,χι!)

    2) Σε κάποια παραλία της Χαλκιδικής, στην άμμο, δίπλα σε μια βάρκα. Στα 3 μέτρα η αδερφή του εν λόγω κυρίου έκανε τον ύπνο του δικαίου (Βαρύς ύπνος όμως, τίποτα δεν κατάλαβε...)

    3) Χαράματα, στο μπαλκόνι 2ου ορόφου μέσα στην πόλη. (Τότε έμαθα ότι ο έρωτας είναι τυφλός, ο άυπνος γείτονας όμως όχι).
     
  11. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    2 η ώρα το βράδυ.. καλοκαίρι.. σε μπαλκόνι 2ου ορόφου χωρίς τέντα.. που φαινόταν από τον δρόμο και κάποια αυτοκίνητα να κορνάρουν.. στο θέαμα...

    restaurant... παντελόνα χωρίς εσώρουχο.. και η Θεά που καθόταν απέναντι μου να με χαιδεύει με το γυμνό της πόδι.. έως ότου.. τελείωσα.. και άντε να σκουπιστείς...   η αίσθηση απίστευτη...

    πάρκινγκ παραλιακού μαγαζιού και εγώ γονατιστός μπροστά στην ανοιχτή πόρτα του συνοδηγού να βγάζω με τα δόντια μου το πέδικο από το δεξί της πόδι.. και να της πιπιλάω ένα ένα τα δακτυλάκια της....

    μπαράκι... jean.. και το κόκκινο στρινγκ της Κυρίας μου από μέσα.... έως ότου διαπίστωσα πως η παρέα από το πίσω τραπέζι σχολίαζε.. το στρινγκ που φαινόταν από το παντελόνι που είχε κατέβει λίγο...
     
  12. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Τυχερέ σεξ σκλάβε.