Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος tsouknida, στις 17 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Βράδυ στον ηλεκτρικό. Μια κοπέλα μπαίνει στο Θησείο. Το σώμα της γεμάτο τατουάζ, σαν αυτά των Ινδιάνων. Την κοιτάζω. Είναι να κατέβω στην Ομόνοια. Ο φίλος μου κατέβηκε σε αυτό το σταθμό για να πάρει την ανταπόκριση. Εγώ συνέχισα. Μπήκε κόσμος, απομακρυνθήκαμε και μετά πλησίασε ο ένας τον άλλο. Κοίταζα που θα κατέβη. Κατέβηκε στα Κάτω Πατήσια. Την ακολούθησα. Προχώρησε. Έστριψε δεξιά σε ένα δρόμο, μετά πισω. Την ακολουθούσα. Δεν ήταν όμορφη, κάτι όμως μου είχε κάνει "κλικ". Ανέβηκε τη γέφυρα για να περάσει απέναντι. Στη μέση της διαδρομής σταμάτησε. Με κοίταξε. Προχώρησε λίγο και συνέχισε το ίδιο και εγώ. Προχώρησε πιο γρήγορα, έτρεξα να την προλάβω. Την έχασα Από τότε αυτή η κοπέλα είναι ο εφιάλτης μου: Μέχρι που μπορώ να φτάσω; Αποφάσισα να ελέγχω πιο πολύ τον εαυτό μου. Δεν την ξέρω και ούτε θέλω να μάθω περισσότερα για αυτή. Μόνο το περιστατικό θυμάμαι για να μην το ξανακάνω.
     
    Last edited: 14 Οκτωβρίου 2007
  2. Kits

    Kits Contributor


    και εγω στην θεση της κοπελας το ιδιο θα εκανα... θα εξαφανιζομουν αν καταλαβαινα οτι με κυνηγάς!
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Φυσικά καλά έκανε!! Εγώ έφταιγε, το είπα. Και μου έγινε μάθημα.
     
  4. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Ας ελπίσουμε το κοριτσάκι αυτό να είναι μέλος του forum και να ενημερωθεί ώστε να πηγαίνει τοίχο τοίχο αν σε πετύχει πάλι.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Ερωτικες εμπειριες στην πολη!

    Δεν μπορω να το καταλάβω.. σε σχέση με σένα (όσο λίγο σε ξέρω)..
    Να ελέγχεις περισότερο τον εαυτό σου? Σε ποια παρόρμηση ακριβως?
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    στο τέλος της ερμού ,έστηνα το κολαράκι μου και περίμενα να με κλωτσήσει όσο μπορεί δυνατά  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμμ φιλε μου blindfold καινουργια κατηγορια football fetix xexexe!

    στην κρηνη φαγαμε πιτσα και μετα πηγαμε να χασουμε τις θερμιδες!στο παναγια ειχε κατι παγκους στην παραλια για ψαρια!και καλα ησυχια!γαμω το κερατο μου τουλαχιστον 50 περασανε διπλα απο το αμαξη!
     
    Last edited: 15 Οκτωβρίου 2007
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα βρε χρυσε μου, μιλαει ο κοσμος!!!!
    Λεει ενα "καλησπερα", ενα "μπορω να σου πω"? ενα "που τα κανατε αυτα τα υπεροχα τατουαζ"?
    Δεν πιανεις το βαδην σε μαραθωνιο, ακολουθωντας τον αλλον χωρις να μιλας!
    Φυσικο ηταν να την κανει, τοσα γινονται, βιασμοι, ληστειες, και Κατω Πατησια κιολας, περιοχη που μπορει να ανεβεις την γεφυρα ως γεροδεμενος πλην αρρενωπος νεος, και οταν φτασεις στην αλλη ακρη να σκασεις μυτη σαν την Κοκο την εγκληματικια απο τα Σουρμενα. (παλια αποτυχημενη τραβεστι).
    Θελει τολμη το πραγμα!
     
  9. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Κοίτα πέραση ο ΗΣΑΠ....μπράβο...!Πολύ ερωτικός..!
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ελπιζω οχι ο Καραγκουνης!!!

    Α! Οσο για αυτο!
    Απορω που δεν εχει μεσα στα βαγονια κρεμασμενα στρινγκ και σουτιεν σε στυλ "πουτανε'",
    και στην εισοδο αυτοματο μηχανημα πωλησης προφυλακτικων.
    Αυτο αγαπη μου δεν ειναι πλεον ο ΗΣΑΠ.
    Η οδος Νοταρα στην παλια Τρουμπα ειναι! 
     
    Last edited: 15 Οκτωβρίου 2007
  11. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Χμμμμ....

    και αντί για καθίσματα Θρόνους....σταυρούς και καρέκλες γυναικολόγου...!
    Οπότε θα προσελκύσει και το κοινό...γιατί θα μπορείς να συνδιάζεις το ταξίδι με τη διασκέδαση....

    Μόνο μη κατέβει κανένας κυρίαρχος από το τρένο και ξεχάσει τον υποτακτικό δεμένο στο τρένο...(μιλάμε για τον απόλυτο εξευτελισμό)
    και άντε μετά ο Κυρίαρχος να επικοινωνήσει με το γραφείο απωλεσθέντων...!!!
     
  12. Eri

    Eri


    Ελα ρε γμτ ......γιατι δεν ημουν μια απο τους 50????Παντα χανω τα καλα......