Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικός χορός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος balancita, στις 25 Απριλίου 2008.

  1. balancita

    balancita New Member

    Οσο πλησιάζει την σελήνη αγριεύει ο ήλιος,
    εκείνη την ώρα που συναντιούνται ο ουρανός κυλιέται σε ματωμένα σεντόνια
    ο πόθος ανθρωοποφάγος κεραυνός,ανεξάντλητα τρέφεται από τον εαυτό του,
    μαργαριταρένιο κολιέ από δάκρυα και φιλιά σκόρπια στους καθρέφτες
    αναγνωρίζονται και διαλύονται στόν χορό της καρδιάς που δεν την χωράει το σώμα.
    Ξημέρωσε σαν φωτεινό άγαλμα στην ίδια αυγή που χαράχτηκε εδώ και αιώνες,
    συλλαβίζοντας τα πρώτα ονόματα ξανά και ξανά
    εμφυτεύοντας στις κραυγές της ηδονής,το πρώτο κλάμα της αναγνώρισης
    το αχανές που με την μορφή του πόθου,διαρυγνύει τα κύτταρα και τα μεταμορφώνει
    γαρυφαλέλαιο μαύρο στα μάτια, η ζωή στροβιλίζεται,μεθάει και μεθώντας σου κάνει έρωτα
    στς όχθες του ποταμού των αθανάτων.
    Ομορφο πλάσμα,δυνατό άχρονο,τα λόγια ξυπνάνε παλάτια με κοραλένιους θησαυρούς,
    η κίνηση η πιο βαθιά λύνει και απελευθερώνει τα φωτόνια από τις τροχιές τους,
    το βάδισμα του χρόνου,μετέωρο,στέκεται και συμπυκνώνεται,
    η μέρα από την χαρά της,έσκισε τα ρούχα της και τα έκανε χαμόγελο
     
  2. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Θα σας αφιερώσω μερικά λόγια ενός ομότεχνού σας τα οποία χρήσιμο θα ήταν να αναγνωστούν και από άλλους εμforumενους από το πνεύμα της ποίησης. Αν διάλεξα εσάς, το έκανα γιατί διακρίνω μια κάποια αγωνία.

    Είμαι ποιητής. Αυτό και μόνο είναι το ενδιαφέρον που παρουσιάζω. Τα άλλα, αν αγαπώ ή δεν αγαπώ, αν έχω πάθος στο παιχνίδι κι οι ομορφιές της φύσης στον Καύκασο έχουν σημασία μόνον εφόσον κατασταλάξουν σε λόγο.

    Τυχαίνει όμως
    η ζωή
    να σου γυρίζει και την άλλη όψη
    και το μεγάλο
    το καταλαβαίνεις
    από τις σαχλαμάρες
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    θυμίθηκα τώρα μία Mistress για εσάς(φίλη για εμένα...) ,όταν μου πέταξε την ατάκα ότι κάνει μαθήματα latin και μου έλεγε για τις κινήσεις που μαθαίνει ,έμεινα έκπληκτος ,το θέμα δεν είναι αν μπορείς αλλά να το θέλεις ...

    οπότε +1 στα θυληκά του νήματος ,αν τα εννοούν αυτά που γράφουν αλλά του πούστη γύναικες είναι ..  
     
  4. espimain

    espimain Contributor