Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Μαϊου 2006.

  1. kaftopiperi

    kaftopiperi New Member

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Εγω πάντως είμαι εδω, γιατι είμαι απλά γενναιόδωρος. Είναι κρίμα έναν άντρα με τα δικά μου προσόντα (ψυχικο-σωματικό-μεταφυσικο-φαντασιωσικά) να μην τον χαίρονται τουλάχιστον 2 - 3 δουλικά ταυτόχρονα. (Λολ)
    Ε το κάνω βεβαια και για να δω κάτι καινούριο να βγώ από το μικρόκοσμο μου, αλλά ο κυριος λόγος είναι ο παραπάνω.
     
  2. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: RE: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Πες τα πατρίδα! Αν και έχω να πω ότι οι νόμοι είναι για να τροποποιούνται και η ηθική για να διευρύνεται.
     
  3. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Αρχικό μήνυμα απο Fanshaw

    'Δύο είναι οι βασικές αιτίες εισόδου σε ένα bdsm forum: η αναζήτηση ερωτικού συντρόφου και η ανάγκη της φιλίας. Αυτά για τους bdsmers. Για τους μη bdsmers, η περιέργεια.'
    Αυτά δεν είναι για τους bdsmrs αλλά γι'αυτούς που στην δικη τους καθημερινότητα/πραγματικότητα δεν μπορούν να τα πετύχουν μόνοι τους και χρειάζονται έναν ιστότοπο και την ασπίδα μιας οθόνης για να έχουν μια ευκαιρία. Αυτά είναι λόγοι για είσοδο σε ιστότοπο γνωριμιών όχι ελέυθερης έκφρασης και αν υπήρχε αυτός ο διαχωρισμός θα ήταν καλύτερα και για αυτούς, εμάς, που θέλουμε να μάθουμε,να ανακαλύψουμε έναν καινούριο κόσμο και καποιες πτυχές μας κρυμμένες εως τώρα με την βοήθεια κάποιων που έχουν κάνει ήδη τα βήματα μας που κάνουμε τώρα χωρίς να νομίζουν ότι θα συννάψουμε και ερωτική επαφή για να μας δείξουν και το πρακτικό κομμάτι(καταλαβαίνουμε ολοι τι εννοώ, πιστευω)
     
  4. brasco1221

    brasco1221 New Member

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    εγω δεν ειμαι bdsm και μπηκα λογω καυλας.Και σιγουρα δεν δυσκολευομαι να βρω ερωτικο συντροφο,οποτε δεν ηρθα γι αυτο τον λογο εδω,οχι φυσικα πως θα πω οχι αν κατσει τπτ ωραιο.Οι πολλες ορεξεις μου με καναν να κανω λογαριασμο.Με ενδιαφερει επισης καθε τι φετιχ,μαρεσει να διαβαζω και να μαθαινω πραγματα που δεν ξερω.Παντως αν θα δοκιμαζα bdsm θα ταν απο τον ρολο του Κυριαρχου.
     
  5. sklavos_nikos

    sklavos_nikos New Member

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Βρίσκομαι εδώ για να με μαζέψει μια αφέντρα και να με κάνει σκλάβα της.
     
  6. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Μήπως επιβεβαιώσουμε την εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα. Κατά βάθος όμως μη περιμένοντας τίποτα πια γενικά, όχι μόνο από εδώ.
     
  7. kolas

    kolas New Member

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    είμαι εδώ γιατί ποτέ δεν με αποδέκτηκαν οι φίλοι μου λόγω των προτιμησεών μου σε αυτό τον τομέα. πάντα τους φαίνονταν εκτός ορίων. πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το site και ένιωσα ανακούφιση αφού πλέον ξέρω πως δεν είμαι μόνος μου και πως μπορω να βρω άτομα να μιλήσω που έχουν τις ίδιες "περίεργες" διαθέσεις μαζί μου.
    ευχαρίστω που μου αποδείξατε πως δεν είμαι μόνος μου.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    γιατι μου αρεσει να γραφω
    αρχικα ημουν εδω γιατι ηταν καλη κινηση απο τα MIRC να περασουμε σε κατι αλλο..

    τωρα πια που ξαναμπηκα δεν ειναι και κανεις απο τα παλια, αλλα δεν γαμιεται, εμενα μου αρεσει να γραφω.
     
  9. moretape

    moretape Pervy Perv

    Απάντηση: Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Καμια φορά θα νιώσεις μόνος και θα θες να δεις δικούς σου ανθρώπους. Έτσι και γω, ψάχνω δικούς μου ανθρώπους.
     
  10. aethereal

    aethereal Guest

    επειδή με ελκύει η ελευθερία της έκφρασης της ιδιαιτερότητας
    χωρίς ντροπή
    χωρίς ταυτότητα
    χωρίς κοινωνικές "συντεταγμένες"...
    επειδή είναι νωρις στον κόσμο αυτο..να μιλω για σένα και για μένα


     



    υ.γ
     
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πάντως όχι για να βρω κάτι... είναι ολοφάνερο αυτό από τον τρόπο γραφής μου, αν και μόνο ένα άτομο το έχει αντιληφθεί από εδώ μέσα.
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Διότι καλά τα μπέργκερ αλλά ποιος μπορεί να πει όχι σε ένα καλό φιλέτο;