Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Μαϊου 2006.

  1. Διοτι που αλλου θα μπορουσα να ειμαι;
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    Ειδα φως και μπηκα
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Tι έγραφε η πόρτα, πριν μπεις ;  
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    ζητειται ανταγωνιστης στο τρολλινγκ με τη μαντλεν..δε την αντεχουμε αλλο..ας βρεθει καποιος   
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mε πληγώσες, οκ!  

     
     
  6. Είσοδος κινδύνου.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Δεν ητο σκοπος μου

       
     
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εσύ ; Ναι εσύ , γιατί εδώ ;

    Ναι , το ξέρω πως ''χάθηκα''.

    Τόσα πολλά έξυπνα μυαλά μαζεμένα σε ένα social media δύσκολο να ξαναβρώ.;  
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ειμαι εδω πρωτα απο ολα για να μαθω οτι μπορω για το συγκεκριμενο θεμα.
    Το συγκεκριμενο φορουμ θεωρω οτι ειναι πολλη καλη πηγη γνωσης, ειδικα τα ποιο παλια νηματα.
    Με εχουν βοηθησει αρκετα απο αυτα να καταλαβω πως σκεφτεται ο κοσμος που εχει το bdsm ως τροπο ζωης, να προβληματιστω, να αναθεωρησω τι ειναι ηθικο, ανωμαλο και τι οχι.
    Θα ξαναπω οτι ακομα προσπαθω να βαλω μια σειρα μεσα στι κεφαλι μου, εχω πολλες αποριες, προσπαθω να καταλαβω οτι μπορω.
    Επισης εχω ξεχωρισει πολλα και αξιολογα ατομα ασχετως εαν συμφωνουμε ή διαφωνουμε σε καποια θεματα.