Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα. Με ή χωρίς ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ShaDowKill_GpR, στις 23 Δεκεμβρίου 2015.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     τα φοράς και πετάς! 
     
  3. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Μάλλον θα έχεις δίκιο. Δεν έχω φορέσει ποτέ γυναικεία εσώρουχα. Δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.  
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  6. Anastacia

    Anastacia New Member

  7. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

  8. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Με ή χωρίς εσώρουχα ένα ξέρω εγώ... Ότι κάποτε κάναμε "αμάν", για να δούμε λίγο κώλο, έπρεπε να τραβήξουμε ποοοολύυυ ύφασμα στην άκρη. Τώρα συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο. Ανοίγουμε όοολο και περισσότερο το κωλαράκι μας και δούμε λίγο κορδονάκι ή ύφασμα  

    Έτσι ή αλλιώς πάντως όλα έχουν τη γοητεία και την ομορφιά τους. Όσο ερεθιστικό είναι να αναζητάς το εσώρουχο και να αγγίζεις ξαφνικά μία γυμνή και απαλή επιδερμίδα άλλο τόσο εξιτάρει να την έχεις με φιόγκους και κορδελάκια μπροστά σου και να την "ξετυλίγεις"... τρυφερά ή ασυγκράτητα  
     
  10. πετυχημενα ειναι τα εσωρουχα που βγαζουν μια προστυχη σεμνοτητα...........
     
     
  11. libra

    libra Regular Member

  12. Lousifer

    Lousifer Παράδεισος χωρίς σεξ ? Δεν θα ήταν κόλαση?

    ENNOEITAI.............XORIS