Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα. Με ή χωρίς ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ShaDowKill_GpR, στις 23 Δεκεμβρίου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με .....και να πάρει ένα ψαλίδι και να αρχίσει να μου τα κόβει, αφού με δέσει. Αυτό το σχρατς όταν το ακουω, ανατριχιάζω.
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    με χωρις εσωρουχα  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με ή χωρίς με μπέδεψες
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    πχ: μια πιτα γυρο με χωρις τζατζικι ..  
     
  5. Με εσώρουχα φυσικά!! Μου αρέσει πολύ αυτό το "κρυμμένο ".,αυτή η υποψία του τι κρύβεται από κάτω και όχι το ξεκάθαρο.

    Παρόλα αυτά επειδή δεν ταιριάζουν όλα τα εσώρουχα σε όλες να σας ενημερωσω ότι δεν είναι πάντα όπως το βλέπουμε το προϊόν πάνω στα μοντέλα.. παρήγγειλα το παρακατω υπέροχο σέξυ εσώρουχο
    View attachment 40666
    Αλλά δυστυχώς ο σωματότυπος μου είχε άλλη άποψη..
    Τα κρικακια που έχει το σουτιεν υποτίθεται πρέπει να φιλοξενουν τις ρογιτσες που στολίζουν το σφιχτό στηθος..Ναι?! Όχι. Τα κρικακια έμειναν ορφανά από ρογες μιας και τα βυζα μου είναι τόσο πεσμένα που ακουμπάν γόνατο..
    Γι αυτό λοιπόν κύριες μου και κύριοι προσοχή τι επιλέγουμε! Δεν είναι όλα για όλες!
     
  6. conner

    conner Contributor

    Μην πάρεις τέτοια

     
     
  7. για ολα υπαρχει λυση.....   
     
  8. Τι είναι αυτό μωρέ?? Ξέρεις.?? μια βλακεία είναι που κολλαει στα μεμε για να μην φαίνεται η ρογα όταν φοράει η γκομενα backless dress
     
  9. αγαπητη συμπαθεστατη και φιλτατη....
    1. δεν εχω μεμε για να ξερω λεπτομεριες..... 
    2. πεντα δεν δινω για την ρογα...   προτιμω του σταφιλιου που βγαζει κρασι και τσιπουρο..(μεγα ψεμα...)
    3. το ολο κονσεπτ ηταν τα χερακια που υποβασταζουν τα πεσμενα μεμε.....     
     
  10. Ε με μπέρδεψε η φωτό ρε φίλε. συγνώμη να πούμε
     
  11. καλα να παθεις και εγω ενα βερτικο το επαθα με την φωτο που εβγαλες.....  
     
  12. Αν το εδειχνες έτσι θα καταλάβαινα τι εννοείς

    View attachment 40721