Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα. Με ή χωρίς ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ShaDowKill_GpR, στις 23 Δεκεμβρίου 2015.

  1. πειραζει αμα τα χερια ηταν τα δικα μου..??  
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Koίτα τι σημαίνει να κάνει κανείς κατάχρηση του ίντιρνιετ... Αντί για μεμέ (παλιοΣοκο, seriously, μεμέ;;; ) διάβασα meme και σκέφτηκα wtf, κάτι τέτοιο δηλαδή;

     
     
  3. Τα Ελεγα βυζα αλλα μου έβαλε χέρι ο @neos Protaris
     
  4. ειμαι καλο παιδι δεν βαζω ποτε χερι αγαρπα σε ομορφες κοπελες...... εξαλλου αν θελω να σε αποπλανησω εχω αλλο τροπο ....la vuela.....
     
     
  5. Soraya

    Soraya Guest

    ειμαι υπέρ του χωρίς... αλλά...

     

    ας πουμε πως αυτό είναι κοντά στα γούστα μου
     
  6. nineta

    nineta New Member

    χωρίς και υγρή με κοντή φούστα εχεις την δυνατότητα να μοιράζεις μυρωδιά απο άρωμα και ...αυτοσχεδίασα μια φορα και είδα την τρέλα που προκάλεσα..χωρίς λοιπόν ψηφίζω ανεπιφύλακτα..
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Νινέτ, αν κρίνω από τις φωτό που ανεβάζεις, επιμένω στο να φοράς όσο περισσότερα ρούχα γίνεται
     
  8. Giwrgos-Ath.HRD

    Giwrgos-Ath.HRD New Member

    Καινούριος εδώ και βρήκα πολύ ενδιαφέρον αυτό το topic !
    πραγματικά τα εσώρουχα είναι MUST ! δαντέλα /ζαρτιέρες ψηλές κάλτσες ....ειναι μαγεία ...
    και φυσικά δεν χρειαζεται να τα βγάλει κιολας...
     
  9. ΝΕΓΚΛΙΖΕ! αγκαλιαζουν πολυ! ομορφα! το σωμα  ΔΑΝΤΕΛΑ! σε ολα τα χρωματα ξεχωριζω κοκκινο! μαυρο! και ειδικα το μπλε ειναι ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΟ! ταιριαζει πολυ σε ξανθιεs με λευκο! δερμα!  και σε εσωρουχα αλλα και σε ρουχα!  φυσικα!!! ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ!!! τονιζουν ΤΕΛΕΙΑ!!! τιs ZOYMΕΡΕΣ! ΚΑΜΠΥΛΕΣ!   
     
  10. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Με με με....!!!!!
    Ε καλα και χωρις μετά .
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor