Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 12 Μαρτίου 2008.

?

Οι γυναίκες είναι προτιμότερο να κάνουν σεξ, με ή χωρίς εσώρουχα;

  1. Με εσώρουχα

    82 vote(s)
    59,0%
  2. Γυμνές

    38 vote(s)
    27,3%
  3. Δεν έχω καμία προτίμηση

    19 vote(s)
    13,7%
  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    Σκελεα τι ειναι?????????????????? 
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    αντρικο βαμβακερο εσωρουχο που μοιάζει με στενο παντελονι και φτανει μεχρι τους αστραγαλους..
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    Σκελέα είναι ανδρικό εσώρουχο και οι καβάλοι από μποξεράκια δεν είναι δυνατόν να τραβηχτούν στο πλάι ώστε να επιτευχθεί διείσδυση. Σκασκορσέ δεν γνωρίζω τι είναι, μα νομίζω πως έχει γίνει αντιληπτό το ποια αντικείμενα υποδηλώνουμε με τον όρο εσώρουχα. Συνεπώς έλα, αν θέλεις, στο προκείμενο, και δώσε τη δική σου απάντηση επί του θέματος του poll.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα


    Αντρικα βαμβακερα τιραντε φανελακια συνήθως χρωματος ασπρο...
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    @Syrah: κασκορσέ το [kaskorsé] O (άκλ.) & κασκορσές ο [kaskorsés] O13 : εσώρουχο χωρίς μανίκια, είδος φανέλας που εφαρμόζει στο σώμα και που το καλύπτει έως τη μέση: Mακό / μάλλινο ~. κασκορσεδάκι το YΠOKOP. [λόγ. < γαλλ. cache-corset· μεταπλ. σε αρσ. κατά το κορσές]

    και όχι σκασκορσέ και φοριέται και από γυναίκες, ενίοτε ακρως ερεθιστικό οταν σε δεδομένες κινήσεις ξεπροβάλει το προφίλ του μαστου
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    Μπαρδον!!
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    Kits, μετά τη διευκρίνιση δηλώνω ότι το αναγνωρίζω ως εσώρουχο. Μπορείς να το συνυπολογίσεις στην απάντησή σου.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εσώρουχα

    Ευχαριστω Κυρια!
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Ανάλογα την διάθεση!... 
     
  10. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    φυσικα με εσωρουχα κατα την γνωμη μου...το εντελως γυμνο ποτε δεν το θεωρησα σεξυ οπως κανεις απο τους παρτενερ μου...και αν φοραει και ο παρτενερ το μποξερακι του απλα κατεβασμενο λιγο κατα την διαρκεια της πραξης...ακομα καλυτερα!
     
  11. gero

    gero Regular Member

    me sexy εσωρουχα ενεργοποιειται η φαντασια
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Δεν ξέρω γιατί, αλλά για μένα το πραγματικο bdsm είναι το απόλυτο γυμνό, διανθισμένο με μικρές λεπτομέρειες, όχι απαραίτητα ρούχα, αλλά και το απόλυτα καυλωτικό, γυμνοί συνέχεια, χωρίς ρούχα γενικώς...