Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτράπελα και αστεία κατά τη διάρκεια session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 31 Μαϊου 2005.

  1. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Με αφόρμη ένα ποστ του sakıs3000 μου ήρθε η ιδέα να έχουμε και ένα μέρος να μπορούμε να συζητάμε εκτός από σοβαρά θέματα και κάτι πιο ανάλαφρο. Όλοι μας πιστεύω έχουμε ζήσει ευτράπελα και αστεία κατά τη διάρκεια κάποιας σκηνής. Η ακόμα και κάποιες δύσκολες καταστάσεις της στιγμής που σήμερα τις σκεφτόμαστε και γελάμε. Εγώ είπα την ιδέα μου αν συμφωνείται την υλοποιούμε.
     
  2. kinky_slave

    kinky_slave New Member

    Καλό αυτό το θεματάκι. Να πω και εγώ κάτι από δικιά μου εμπειρία
    Πριν κάμποσο καιρό είχα ένα session με μια πάρα πολυ καλη αφέντρα. Τότε ήταν η πρώτη φορά που είχαμε συναντηθεί. Κατά τη διάρκεια του session κάποια στιγμή χτύπησε το κουδούνι της πόρτας. Φυσικά λιγάκι πανικοβλήθηκα. Η αφέντρα μου είπε να μην μιλήσω έκλεισε το δωμάτιο που βρισκόμαστε και άνοιξε την πόρτα. Ήταν κάποιος γνωστός της και τον οδήγησε αμέσως σε ένα άλλο δωμάτιο. Γϋρισε σε μένα και με καθησυχασε. Σε όλη την διάρκεια του session δεν ακούστηκε τίποτα από την παρουσία του και φυσικά δεν τον είδα.

    Αν και δεν ήταν και τόσο αστείο (τότε είχα λιγάκι ανησυχήσει) τώρα το σκέφτομαι και το βλέπω διαφορετικά. Το πολύ πολύ να ταπεινωνόμουν περισσότερο! Εϊναι και αυτό μέσα στην μαγεία του BDSM!.

    Φιλικά!
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Mistress_4F_subs μάλλον θα διαφωνήσω μαζί σου...
    Τα αστεία η γενικά η πιο χαλαρή συζήτηση μπορεί να γίνει σε ένα κανάλι
     
  4. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Λογικό είναι να μην συμφωνούν όλοι   Όσοι όμως συμφωνούν και το βρίσκουν ενδιαφέρον μπορούν να απαντήσουν. Στο κάτω κάτω δεν είναι όλοι λάτρεις του τσατ.
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Jim Jailor, πολύ απλά δεν υπάρχουν κανάλια στο forum, οπότε μπορεί να συζητηθεί και κάτι πιο ανάλαφρο πιστεύω... Δεν είναι ανάγκη να το κάνουμε όλο σαν την εφημερίδα της κυβέρνησης.

    Ένα ευτράπελο που έχει συμβεί σε ένα session που έκανα με την τωρινή μου σκλάβα ήταν όταν ξεκόλλησε το 9ουρο μαστίγιο από την λαβή του και μου έμεινε η λαβή στο χέρι... Φυσικά η κοπέλα δεν ήταν παρούσα εκείνη τη στιγμή, γιατί καθάριζε το μπάνιο, αλλά με το που έγινε είχα ξεκαρδιστεί στο γέλιο και φυσικά το session δεν έγινε γιατί μας είχε τελειώσει το μαστίγιο...
     
  6. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    λολ καλό. Αμάν βρε παιδί μου ένα κατεστραμένο μαστίγιο σου χάλασε το session; Μια ζώνη δεν φορούσες τέλος πάντων; Κάτι τέτοιες στιγμές επιστρατεύουμε την "βρώμικη" (χωρίς παρεξήγηση) φαντασία μας. Ε τώρα αν δεν παίζει τίποτα που να μπορεί να χρησιμοποιηθεί και το χέρι μας καλό είναι  
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    lol Mistress4Fsubs, τι θα έλεγες για μιά απλή ξύλινη κουτάλα της κουζίνας;
     
  8. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Πάρα πολύ καλή ιδέα!! Αν και το ξύλο κοπής θα ήταν πιο αποτελεσματικό  
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Γεγονός <s> αν και κάπως βαρύ, η κουτάλα όμως τσούζει περισσότερο, το ξύλο κοπής απλώνεται  
     
  10. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Το μονο ευτραπελο που θυμαμαι αυτη τη στιγμη ειναι και ενας απο τους λογους που ΛΕΩ πως άλλαξα απο Domina σε submissive. Στην σύντομη καριέρα μου ως Domme σταθηκε αδύνατο να μην βρίσκω συνέχεια σβέρκο με το flogger ασχέτως αν στόχευα μονίμως κώλο.
     
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    lol... Αμαν βρε carissa[L_T], το σβέρκο είναι κατι κορμούς πιο πανω...  
     
  12. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Χι χι χι χι προσπαθώ να φανταστώ τι θα έβρισκες αν σημάδευες πλάτη