Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτράπελα και αστεία κατά τη διάρκεια session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 31 Μαϊου 2005.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Δεν θα κάνω κάποια τέτοια κατηγορία γιατί δεν θέλω να γίνει το board παρατράγουδο. Φυσικά τέτοια "ευτράπελα" μπορείτε ελεύθερα να τα υποβάλλετε στο Bdsm Discussion. Ίσως και όλα στο ίδιο thread. (αυτό πχ)
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    sakiss3000 δεν θα το πιστεψεις αλλα και την πλατη που έβαλα σημαδι στον σβέρκο βρηκα!!!
     
  3. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Μήπως ο σβέρκος σε διεγείρει περισσότερο από κάθε άλλο σημείο; Εγω πάντως καθόλου δεν θα ήθελα να δοκιμάσω πόνο εκεί. απα πα πα δεν συμφέρει. στα πλευρά ομωωως μμμμμμμ λιώνω
     
  4. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    sakiss3000 εσύ δεν μας είπες τα δικά σου και ξέρω ότι είναι ενδιαφέροντα. Κάνε μας τη χάρη να τα μοιραστείς μαζί μας.
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    Gia mena to pio asteio einai otan mpenw ap to grafeio sth psyxra sto forum, kai fainetai h arxikh redirection foto me th fimwmwnh sub. HAHAHA exoun meinei poloi/les kagkelo na anarwtiountai ti soi anwmalara eimai.   H mhpws exitarontai? xmmm 8a to erevnhsw kai 8a kanw post ta feedbacks  
     
  6. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Χμμμμ.... ενδιαφέρον hugger, για ερεύνησέ το εξονυχιστικά και μην ξεχάσεις να κάνεις και την ανάλογη δημοσκόπηση στο γραφείο, χρησιμοποιώντας όμως την ορολογία μας, να πάθουν λίγο shock οι άνθρωποι που κοιτάνε τι κάνει ο άλλος. Πάντως για να γλιτώσεις το redirection μπορείς να πηγαίνεις απευθείας στο forum πατώντας: https://www.greekbdsmcommunity.com/forums
     
  7. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Mistress_4F_subs δεν έχω τίποτα περισσότερο από αυτό που έγραψα σε άλλο thread και που το είδες. το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι το τι μ αρέσει αλλά δεν είναι θέμα για εδώ, επίσης δεν βλέπω μέχρι στιγμής να ταιριάζουν οι ανάγκες μου με τις ανάγκες κάποιας.
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    hugger άυριο μπες από το γραφείο στο gallery λολ
     
  9. Dracioula

    Dracioula New Member

    hugger τα ιδια παθαινω και εγω στην δουλεια με την φιμωμενη μονο που εμενα οι υπαλληλοι νομιζαν πως αυτο που εχει η sub στο στομα της ηταν μηλο, και προσπαθουσαν να καταλαβουν πως το εβαλε στο στομα της σχεδον ολο  !!!!
     
  10. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    λολ Dracioula!!! Άντε να μην ξέρουν τι είναι να το καταλάβω, αλλά τι σχέση έχει με μήλο; Έγω πάλι καλά που έχω σική μου εταιρεία, άρα δικό μου γραφείο οπότε δεν το έπαθα αυτό ακόμα  
     
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Μα τοοοσο μακρια ειναι αυτοι οι vanilla νυχτωμενοι.. τς τς τς.. Εγω λεω οσοι κανουν τους ανηξερους ειναι και οι πιο φανατικοι στα κρυφα  


    Αφεντικο σε επαγγελματικη και προσωπικη ζωη? δε κατανταει βαρετο? no offend  


    --------------------------------------------------------------------------------
    Είναι πολλοί αυτοί που ζούν στο σκοτάδι και δεν νοιάζονται καν να ανάψουν το φως.
     
  12. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    hugger ναι θα καταντούσε αν δεν ήμουν σκλάβα του Αντρα μου. Αλλά ευτυχώς έχω μια ισορροπία και κάθε άλλο παρά βαρετή θα θεωρούσα τη ζωή μου.