Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευχάριστη Έκπληξη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MasterTheo, στις 7 Ιουνίου 2006.

  1. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Διαβάζοντας της εμπειρίες των μελών είναι γεγονός ότι κάποιος ψυχαγωγείται αλλά και μορφώνεται.

    Θα μου επιτρέψετε λοιπόν να μοιραστώ μαζί σας μία εμπειρία μου όχι τόσο για τις ακρότητες της όσο για το ξαφνικό και την έκπληξη που ήταν για εμένα.

    Πριν από μερικά χρόνια εργαζόμουν σε μία Αεροπορική Εταιρεία που εκτελούσε πτήσεις Charter στην Ευρώπη.
    Σε ένα από τα ταξίδια μου από Αθήνα προς Ελσίνκι, με ενδιάμεσο σταθμό το Άμστερνταμ, στο πλήρωμα υπήρχε μία συνοδός η οποία ήταν ιδιαίτερα φιλική με όλους, ας την πούμε Μαρία. Η σχέση μας δεν είχε τίποτε περισσότερο από λίγο χιούμορ και ορισμένα υπονοούμενα. Ούτε τότε αλλά ούτε και τώρα μπερδεύω Business with Pleasure.
    Κατά την διάρκεια της παραμονής μας στο Άμστερνταμ ένας φίλος μου είχε ζητήσει ορισμένα πράγματα από ένα Sex shop και έπ’ ευκαιρία πήρα και για εμένα κάτι για να ανανεώσω και εμπλουτίσω την συλλογή μου. Ήταν τότε δύσκολο να βρεις καλά πράγματα στην Αθήνα. Ευτυχώς ήταν και πριν την 11 Σεπτεμβρίου και τα πληρώματα δεν περνούσαν πάντα από Security checks.
    Κατά την διάρκεια της πτήσης από το Άμστερνταμ στο Ελσίνκι η Μαρία έγινε αιτία να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα στην καμπίνα για το οποίο ενημερώθηκα.
    Μετά την προσγείωση μας και κατά την διάρκεια του Debriefing την απομόνωσα και της είπα για το επεισόδιο, άκουσα την άποψη της και της είπα ότι δεν ήθελα να επαναληφθεί στο αεροσκάφος μου. Και τότε μεταξύ αστείου και σοβαρού της είπα ότι θα έπρεπε το συμβάν ή να το αναφέρω στην Διοίκηση ή να την τιμωρήσω ο ίδιος. Ακολούθως θεώρησα το γεγονός λήξαν και αναχωρήσαμε, όλο το πλήρωμα, για το ξενοδοχείο μας.

    Αργότερα βρισκόμουν στο δωμάτιο μου και μετά ένα ντους είχα βάλει ένα ποτό, για να χαλαρώσω, παρακολουθώντας έναν αγώνα στην τηλεόραση στα Φιλανδικά!!
    Ξαφνικά χτύπησε η πόρτα. Θεωρώντας ότι θα ήταν ο συνκυβερνήτης μου που θα ήθελε να συζητήσουμε την πτήση της επόμενης ημέρας, άνοιξα την πόρτα, και είδα μπροστά μου.... την Μαρία.
    Κατεβάζοντας τα μάτια μου είπε: "Κύριε Κυβερνήτα ήλθα για την τιμωρία μου".
    Πραγματικά σάστισα, ήταν κάτι που ποτέ δεν το περίμενα. Έκανα στο πλάι και πέρασε μέσα. Έκλεισα πίσω της την πόρτα και κάθισα στην πολυθρόνα συνεχίζοντας το ποτό μου. Καθόταν στο πλάι μου προσοχή με τα χέρια σταυρωμένα μπροστά της και το βλέμμα στο πάτωμα. Είτε από αμηχανία, είτε από την επιθυμία μου να της δείξω ποιος κάνει κουμάντο συνέχισα να πίνω το ποτό μου παρακολουθώντας τον αγώνα.

    Ίσως θα πρέπει να σταματήσω εδώ, για να δω εάν ενδιαφέρεται κάποιος, να μάθει τι έγινε παρακάτω. 
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Πολυ ενδιαφερον..συνεχισε..
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ευχάριστη Έκπληξη

    Θα την τιμωρήσεις τελικά;    
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    γιατι ολες τις ιστοριες τις κανετε ''λαμψη''?????
    δεν μπορειτε να τις γραφετε ατοφιες?? πρεπει να δουμε και τα 8.534 επισοδεια....για να μαθουμε το τελος....
     
  5. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Ευχάριστη Έκπληξη

    lol gia λαμψη... το λεγα... χε χε αλλα ετσι ειναι και το νετ ακολουθει κανονες πριμε τιμε τηλεθεασης..... so lets pick up.. hook up δυσκολο λολ
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποια 8.534; Μερικές φορές δεν ακολουθεί δεύτερο. Αν ήταν έτσι ένσημο δεν θα κόλλαγαν (στο κανάλι, αν μιλάμε για Λάμψη). Συνέχισε παληκάρι, καλά το πας. Όλοι μας μέσα μας κρύβουμε ένα sub ή slave χωρίς να το ξέρουμε (ακόμη και μερικοί Κυρίαρχοι, Dom/me, Masters/Mistress ή Top). Τέλος πάντων lol.
     
  7. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Δεν είναι στις προθέσεις μου να γίνει Λάμψη. Ο περιορισμός του χρόνου με αναγκάζει. Άλλωστε η αναμονή μπορεί να το κάνει καλήτερο. 
     
  8. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Απάντηση: Ευχάριστη Έκπληξη

    Πολυ ενδιαφερουσα ιστορια!Ειμαι περιεργη να μαθω τι εγινε μετα.. 
     
  9. hugger

    hugger Regular Member

    Καθιστε ρε παιδια, ο ανθρωπος μπορει να πεταει τωρα, να αφησει το πηδαλιο δηλαδη και να γραφει ιστοριες? οεο ?  
     
  10. Dom80

    Dom80 Regular Member

    Ερεθιστική η συμπεριφορά της "Μαρίας" εώς τώρα
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ναι, αλλά μας έχει αφήσει στα κρύα του λουτρού. Πολύ καλή όμως η Μαρία. Τώρα που το σκέφτομαι ταιριάζει οι αεροσυνοδοί να είναι slave. Μόνο κάποιες πρώην ανατολικοευρωπαίες έχω δει που θα μπορούσαν να είναι Αφέντρες όλες οι άλλες ταιριάζουν να είναι σκλάβες.
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Ευχάριστη Έκπληξη


    Ελπιζω μην εννοεις και αυτες της Ολυμπιακης.... αυτες φωναζουν επειδη μαζι με την πορτοκαλαδα ζηταμε και χαρτοπετσετα!!