Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Φεβρουαρίου 2006.

?

E/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

  1. bdsm

    28 vote(s)
    26,7%
  2. vanilla

    22 vote(s)
    21,0%
  3. και τα δύο

    21 vote(s)
    20,0%
  4. δεν έχω σχέση

    34 vote(s)
    32,4%
  1. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Εγω σε vanilla γαμο με στοιχεια και διαθεση bdsm (και απο τους 2)
     
  2. dentman

    dentman Guest

    Είσαι σε πολύ καλό δρόμο, πίστεψέ με !!!
     
  3. jael

    jael Regular Member

    κι εγώ μπακουράκι.. και εδώ που τα λέμε δεν υπήρξα ποτέ σε καμία είδους σχέση παρά το προχωρημένο της ηλικίας μου... (και έτσι που είμαι θα συνεχιστεί αυτό το δράμα για καιρό αν όχι για πάντα  )
     
  4. dentman

    dentman Guest

    Μικρέ, είπα: δεν θέλω μαλακίες... 
     
  5. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    dentman, κατι θα ξερεις και το λες, ετσι?
     
  6. dentman

    dentman Guest

    Πάντα προσπαθώ να μιλάω για πράγματα και καταστάσεις που ξέρω.. Για όλα όσα είμαι άσχετος (και είναι πάρα μα πάρα πολλά) τα αφήνω στους ειδικούς...  
     
  7. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Πριν τρια χρονια περιπου ειχα μια φοβερη αλλά ασταθης slave. Μετα αυτη εφυγε. Περυσι ξαναγυρισε. Ξανα ενωθηκαμε, ξανα διαλυθηκαμε. Μετα ερωτευτικα τρελα μια αλλη που ακομα δεν ξερω τι σοι καπνο φουμαρει. Δεν εγινε τιποτα μεταξυ μας. Με εκανε περα με τον χοιροτερο τροπο. Και να σκεφτειτε οτι αυτη με γουσταρε πρωτα και πολυ μαλιστα. Τη σκεφτομαι συχνα. Γαμω το κερατο μου. Εμπλοκη. Παω να σπασω κανα διακοσμητικο....
     
  8. giannis

    giannis New Member

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Είμαι χωρισμένος εδώ και 6 μήνες μετά από 4τραχρωνη σχέση, έχω αρχίσει και στεκομε στα πόδια μου σιγά σιγά. Νιώθω απαίσια που δεν απολαμβάνω τίποτα μόνος μου. Βέβαια ήμουν σε vanilla σχέση με εκφράσεις bdsm. Τον πρώτο καιρό του χωρισμού δεν έτρωγα δεν κοιμόμουν και είχα συνεχείς διάρες, εκτός από αυτά τα καλά, απέρριπτα και όσες με κυνηγούσαν, κακό πράγμα αυτό.
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Ρε συ μη σε ακούω να λες τέτοια πράγματα.Αν το πάρεις εσύ ο ίδιος απόφαση τότε είναι σα να καταδικάζεις τον εαυτό σου.
    Αυτά τα πράγματα είναι και τυχερά λίγο ως πολύ.Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχουμε το ρόλο μας σε αυτά.Σκέψου λίγο θετικά.Νομίζω ότι αν καταφέρεις να βάλεις τον εαυτό σου σε αυτό το τριπάκι , θα δεις ότι σταδιακά κάποια πράγματα θα αρχίσουν να αλλάζουν.

    Όσον αφορά εμένα.Δηλώνω ελεύθερος εδώ και 3 μήνες.Αλλά μιλάμε για ξεραήλα όμως έτσι?
    Αλλά έτσι είναι αυτά.Άλλοτε πέφτει ξηρασία και άλλοτε δεν προλαβαίνεις.Είναι καλό από μιά άποψη για να μπορείς να σταθμίζεις τα πράγματα γύρω σου.
    Πάντως έχω αποφασίσει , η επόμενή μου σχέση να έχει καθαρά D/s χαρακτήρα.Πέρα βεβαίως από τα κατατόπους παιχνιδάκια.Γιατί εκεί είμαι γάματα.
    Και να με βάλεις που λέει ο λόγος να χορεύω τσαρλεστον ενώ μου διαβάζεις Καβάφη , πάλι θα μου σηκωθεί. 
     
  10. Θα συμφωνήσω, δεν πρέπει να μαστε απαισιόδοξοι, κάνει τα πράματα χειρότερα.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Βoth
     
  12. jael

    jael Regular Member

    Εσύ Sudden αν κρίνω από την φωτογραφία σου είσαι ωραίος γκόμενος οπότε με λίγη θετική σκέψη όλα καλά... Τώρα όσον αφορά το αν καταδικάζω τον εαυτό μου θα έλεγα ότι μάλλον είμαι εκ γενετής καταδικασμένος... (βλέπε κοντός, άσχημος, βλάκας<---καρατσεκαρισμένο!)