Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Φεβρουαρίου 2006.

?

E/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

  1. bdsm

    28 vote(s)
    26,7%
  2. vanilla

    22 vote(s)
    21,0%
  3. και τα δύο

    21 vote(s)
    20,0%
  4. δεν έχω σχέση

    34 vote(s)
    32,4%
  1. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Ειμαι σε μια βδσμ σχεση με τον εαυτο μου...στους δυο τριτος δε χωρει.
     
  2. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    αυτο ειναι ενα νημα που ξεθαβετε απο το πολυ μακρινο παρελθον!!!!!!!!!!!!
    Βεβαια ειναι ενα θεμα που δεν εχει τελος κ μπορειτε να ψηφιζετε ανετα, αν κ απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει καμμια μα καμμια ορεξη, εχουμε μπει κ στον Αυγουστο που ειναι παχιες κ οι μυγες!
    Οπως βλεπω ξανα κ σε αυτο το νημα, υπαρχει πολυ μπακουροσυνη, κ παλι ολοι μονοι, κ παλι κανεις δεν ψαχνει κ παλι η μαλακια κ οι δονητες εχουν παρει φωτια! κ παλι I'm not looking for... χαχαχαα!!!!!!!
    Υ.γ. Προ καιρου ειχα τρελλη προταση απο φιλεναδα να κανουμε εισαγωγες απο Ολλανδια σε παιχνιδακια για ενηλικες,λεει εχουν ανεβει οι πωλησεις στην Ελλαδα λεει, πανω απο 300% την τελευταια δεκαετια..οποιος ειναι μεσα πιεμ μι!!!!!! 
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Είμαι σε ένα περίεργο σύμπλεγμα BDSMικής σεξουαλικά και στα παιχνίδια σχέση με vanilliκα συναισθήματα και συμπεριφορές κατά διαστήματα. 
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    βανιλα για γερα νευρα σαδομαζοχιστικη ψυχολογικα και σωματικα σχεση!!!!!!!(ο θεος να την καμει)
    επιτελους ειμαι καλυμμενη απο παντου!!!! 
     
  5. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Νομίζω ότι καλό θα ήταν το παρόν νήμα να κλειδωθεί και να ξεκινήσει καινούργιο. Πάνε τόσα χρόνια από τότε που άνοιξε, κι έτσι η απάντηση θα έχει αλλάξει πλέον για πολλά άτομα.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    Πάει μια γυναίκα να αγοράσει ένα παπαγάλο. Της φαινόντουσαν όμως όλοι ακριβοί και είχε φέρει τον καταστηματάρχη σε απόγνωση. Την πάει στο πίσω δωμάτιο όπου έχει ένα κλουβί σκεπασμένο με κουβέρτα. Σηκώνει την κουβέρτα και βλέπει ένα εντυπωσιακό παπαγάλο με μπλαζέ ύφος ο οποίος δεν καταδέχεται να πει κουβέντα. Της λέει ο καταστηματάρχης ότι αυτός είναι φτηνός γιατί έχει περάσει από κάμποσα μπουρδέλα και είχε μάθει να βρίζει.

    Η γυναίκα τον αγοράζει λοιπόν και τον πάει σπίτι της. Εκεί τον ξεσκεπάζει. Ο παπαγάλος βλέπει το σαλόνι και αρχίζει.

    "Ώπα! Καινούργιο μπουρδέλο". Της ρίχνει μια ματιά και συνεχίζει "Καινούργιο μπουρδέλο και καινούρια τσατσά".

    Η τύπισσα τα παίζει αλλά δεν τον σκεπάζει. Μπαίνει η κόρη της στο δωμάτιο. Τη βλέπει ο παπαγάλος και αρχίζει:

    "Ώπα! Καινούριο μπουρδέλο, καινούρια τσατσά, καινούρια πουτάνα".

    "Σκάσε βρωμοπούλι" φωνάζει η γυναίκα πανικόβλητη. Αποφασίζει να τον επιστρέψει και για να μην τον ακούει του σκεπάζει το κλουβί με μια κουβέρτα.

    Τότε μπαίνει ο άντρας της μέσα. Βλέπει την κουβέρτα και πριν προλάβει να τον σταματήσει η γυναίκα του την τραβάει.

    "Ώπα" λέει ο παπαγάλος "καινούργιο μπουρδέλο, καινούρια τσατσά, καινούρια πουτάνα... ο κυρ-Μήτσος όμως, σταθερός!"
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    πλέον δεν μπορώ να με φανταστώ να είμαι σε θέση να συσχετιστώ με γυναίκα ... (με άνδρα ούτε καν το θέλω.. )
     
  8. dckason

    dckason New Member

    Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

    σε αναζητηση bdsm σχεσης.