Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζωγραφιστε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος katerina, στις 21 Νοεμβρίου 2017.

  1. carlos

    carlos New Member

    απο την αντρικη φαντασιωση δυο γυναικων σε περιπτυξεις μεχρι την ωριμοτητα γνωριζοντας το σωμα και το πνευμα των γυναικων...λατρευοντας το πλασμα που λεγεται γυναικα καταληγει να με τρυπαει μια και μοναδικη εικονα...ή μαλλον διαδοχη εικονων...ντυμενες να φιλιουνται να αγγιζονται με ρουχα.
    Η ελξη της εικονας της ενωσης και της παλιδρομικης κινησης των γλωσσων με τα αγγιγματα που κινουνται ανυπομονα σε σημεια του σωματος μοιαζει οτι ομορφοτερο μπορεις να αντικρυσεις.

    Το τριο ως εννοια με ελκουσε αλλα οσο γνωρισα τις φαντασιωσεις ,τις γυναικεις φαντασιωσεις, καταλαβαινα οτι δεν υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο την συμμετοχη σε μια επαφη που εισαι ο θεατης-καθοδηγητης μιας επαφης που εχει τους δικους του κανονες...

    (δεν ξερω αν κανω φανερο αυτο που θελω να πω..το ελπιζω...)
    μια μικρη συνεισφορα λοιπον....
     
  2. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    ναί φίλε μου, μήνυμα ελήφθει!

    ΥΓ. ανεξάρτητες όπως οι γάτες, αλλα και εγώ δήλωσα "άν μου ζητηθεί"  
     
  3. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Ποιείς με οτι έχεις κάθε φορά