Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζωντανά και σαδομαζοχισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vida, στις 7 Μαϊου 2020.

  1. tithon

    tithon Contributor

    τις προσωπικές προβολές ορισμένων πάνω σε ζώα και φυτά, είτε επιλεκτικά είτε συλλήβδην, μέχρι ενός σημείου τις καταλαβαίνω.

    στην υγειά σας
     
  2. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Το γεγονός ότι ο νόμος και η λογική περιορίζουν έναν σαδιστή να αφήσει τον σαδισμό του ελεύθερο δεν σημαίνει πως αυτός δεν υπάρχει. Το τι λέει μέσα του ο ίδιος στον εαυτό, το πως τον ελέγχει δεν σημαίνει ότι σε ένα κατεξοχήν σαδομαζοχιστικό νήμα δεν θα εκφράσει (εαν το θέλει) τις επιθυμίες -ανάγκες του.

    *προσωπικά το να βλέπω τον τρόμο στα μάτια κάποιου (όταν το έχω προκαλέσει εγώ) είναι κάτι που με διεγείρει αφάνταστα.
     
  3. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member


    Επίσης.... στην υγειά σας.
    Με τεκίλα απο τον μη ερωτημένο ...κάκτο!
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    επειδή δεν μου κόβει πολύ. εσείς υπερ ποιάς θέσης "επιχειρηματολογείτε"; υπερ του κάκτου; κατά του κάκτου;
    ή αποκλειστικώς υπέρ της τεκίλα;

    χιντ: δεν ρωτάω ποτέ τον κάκτο.
     
  5. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Προφανώς και δεν επιχειρηματολογώ ....για να γίνομαι ευκολότερα κατανοητός!
    Αν δεν γίνεται ούτε τωρα δεν μπορώ να κάνω κάτι γι αυτο.

    Γενικά ομως (αφού με ρωτήσατε) ειμαι υπερ της τεκίλας,αφού την προτιμώ,ιδιαιτερα την κίτρινη.

    Στην...υγειας σας.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    αυτό το είχα κατανοήσει ήδη.
    άσπρο πάτο.
     
  7. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Πολύ γρήγορα αλλάζει η αντίληψη σας,
    αλλά πραγματικά χαίρομαι που έγινα κατανοητός!

    Εις υγείαν του.... Στρατηγού Πατ.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    κι άλλο ένα για την ευφορία. μην σταματήσετε τώρα. εβιβα