Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    'Οχι αλλά μπορεί να σε ρωτήσει ο διευθυντής σου ή ο συνάδελφος στο γραφείο τί είναι αυτό που εξέχει στο παντελόνι σου ; 'Εχεις όπλο ή χαίρεσαι που με βλέπεις ; 'Αντε να του εξηγήσεις μετά.
     
  2. slave_grumpy

    slave_grumpy New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Kαλησπέρα, είμαι καινούργιος εδώ και δεν έχω ξαναμιλήσει. Η Κυρία μου χρησιμοποιεί πάνω μου τέτοιες ζώνες (ή cock cages όπως ονομάζονται στα αγγλικά) εδώ και 1,5 χρόνο περίπου.
    Συνήθως με έχει κλειδωμένο σε ένα cb6000. Παλιότερα χρησιμοποιούσε ένα cb3000 (παλαιότερο μοντέλο). Το 6000 είναι καλύτερο για διάφορους λόγους, αν και λίγο πιο "στενό".
    Το φοράω όλο το 24ωρο, αλλά η Κυρία επιμένει να το βγάζω όταν πάω στην τουαλέτα, για λόγους υγιεινής. Αν και είναι δυνατό να κάνεις ότι χρειάζεται, δεν είναι και ότι πιο καθαρό. Επίσης το βγάζω όταν κάνω μπάνιο, ώστε να πλύνω και αυτό αλλά το πέος μου ώστε να είναι καθαρό για όποτε η κυρία αποφασίσει να το χρησιμοποιήσει.
    Εννοείται πως όλα αυτά γίνονται μόνο υπό την επίβλεψη Της.
    Το μόνο πρόβλημα στην αρχή είναι το πρωί, όταν ο sub πρέπει να πάει τουαλέτα, καθώς η πίεση είναι μεγάλη, αλλά είναι κάτι το οποίο γρήγορα συνηθίζεται. Ακόμα, καλό είναι και ένα milking κάθε τόσο γιατί πρήζονται οι όρχεις. Αυτό φυσικά προϋποθέτει άριστη συμπεριφορά από εμένα, αλλιώς η Κυρία διασκεδάζει με την ενόχληση που μου προκαλείται.
    Τα cock-cages είναι εύκολο να βρεθούν από site όπως το ebay ή και άλλα πιο εξειδικευμένα και σε αρκετά λογικές, κατά την γνώμη μου, τιμές. Άλλωστε η Κυρία συχνά λέει πως αν ήξερε τις επιπτώσεις που θα είχε στην συμπεριφορά μου, θα είχε αγοράσει ένα cock cage πολύ νωρίτερα. Ονομάζει το δικό μου "precious".
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    όλο το 24 ωρο ? πολύ brutal μου φαίνεται..
     
  4. slave_grumpy

    slave_grumpy New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    ευτυχώς ή δύστυχως, αυτό αποφάσισε η Κυρία μου και εγώ πρέπει να υπακούσω
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Συγγνώμη συγγνώμη συγγνώμη....

    Ζώνη αγνότητας είναι ένα πραγματικό αντικείμενο που τοποθετείται έτσι ώστε ο άντρας να μην μπορεί να χρησιμοποιήσει το πέος του???
     
  7. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Ναι, συνήθως είναι μια αντιαισθητική πλαστικατζούρα μια αηδία και μισή, αν και υπάρχουν και όμορφες ζώνες.
     
  8. Slave4training

    Slave4training New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Μια φορα μου το ζητησε ενας Αφεντης (με ρωτησε αν θα δεχομουν να φορεσω) και τοτε εμαθα τι ειναι.
    δεν ξερω ειλικρινα,αν θα ηθελα να μου τι φορεσει για πρωτη φορα, ενας Μaster η μια Mistress.
     
  9. slaveofSuzan

    slaveofSuzan New Member

    Παιδια το ρωτησαν και αλλοι σε αυτο το ποστ, το ρωταω και γω:
    Υπαρχει στην Ελλαδα καποιο sexshop που να πουλαει cb3000 και τα ομοειδη.??????
    Εγω οσο και αν εψαξα δεν εχω βρει τιποτα...Ολοι εσεις που τα φορατε που τα εχετε βρει??????...
    ελεηστε και μας τους χριστιανους
     
  10. Marbledragon

    Marbledragon Regular Member

  11. panagiwtis

    panagiwtis Guest

    Θα το σκεφτόμουν να φορέσω μια ζώνη αγνότητας μόνο αν ήταν για να παρακαλέσω για το κλειδί η για νιώσω πως θα ήταν το teasing σε αυτήν την περίπτωση..
     
  12. cyprus30

    cyprus30 New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    poli endiaferon avti i zoni...alla den iparhi kindinos travmatismou ama erethistis lol   ?

    Πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η ζώνη...αλλά δεν υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού άμα ερεθιστείς; λολ  
     
    Last edited by a moderator: 24 Σεπτεμβρίου 2013