Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. nikos bas

    nikos bas New Member

  2. cypherth81

    cypherth81 New Member

    Ενδιαφέρον!δύσκολα να βρεις κάποια να στο φορέσει Κ να το χρησιμοποιήσει γ το σκοπό της
     
  3. slave32

    slave32 Regular Member

    Ειμαι στον 5 μηνα. Δεν ειναι τοσο ενφιαφερον
     
  4. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Μπορεί να γίνει όμως ...
     
  5. slave32

    slave32 Regular Member

    Συμφωνω. Αλλα η φαντασιωση με την πραγματικοτητα διαφερει παρασαγκας. Να σκεφτειτε οτι ηταν δικη μου ιδεα να μεινω κλειδωμενος για πολυ καιρο.
     
  6. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εγω, παντως, θα ηθελα να μου το φορεσει μια ομορφη αυστηρη κυρια). Και να εχει το κλειδακι αυτη) Και να το φοραει σε εμφανες σημειο, πχ στο αλισιδακι στον αστραγγαλο της, οταν θα βγαιναμε εξω μαζι.)
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τον πέμπτο χρόνο;  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Έχουμε πει επανειλημμένως παιδί μου ότι οι υποτακτικοί δεν δικαιούνται δια να θέλουν, εκτός από αυτά που θέλουν οι κυριαρχικοι.
    Άμα θέλουν και ακόμα χειρότερα αν με δόλια και ύπουλα μέσα επιχειρήσουν να περάσουν αυτό που θέλουν χάνουν την θέση τους, ή ακόμα χειρότερα υποπίπτουν στο πρώτο θανάσιμο αμάρτημα του ντιες, το τοπινγκ φρομ δε μποτομ.
     
  9. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    5ο μήνα λεει, αλλά ναι , οποτεδήποτε  
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αντικρουόμενα "θέλω" δεν συνιστούν ικανές και αναγκαίες συνθήκες διαπροσωπικώς σχετίζεσθαι.
    Είναι θεμιτό και πρέπον όμως στα κάθε είδους παίγνια, αθλοπαιδιάς και αγωνίσματα, στην πάλαι ποτέ αντίληψη "του ωραίου, το μεγάλου και του αληθινού", τρομάρα σου, πανάθεμά με...
    Το παραπάνω κομμάτι "φέτα" ζυγάει δύο τρακόκια, να το κόψω να πάει στα δύο στρογγυλά, να το αφήκω όπως είναι ή να συμπληρώσω για τα δυόμισυ..?
    Και στα τρία και πιο πολύ ακόμα μπορώ να το πάω το ζύγι -"δικαιωματικώς τάχαμ, τούχαμ κιετς βεβαίως, βεβαίως"- αλλά θάναι σόκιν μωρέ, ιφ γιου νόου χουάτ άι μιν, ντοντ γιου..?
    Ουφ πχιά..!
     
  11. Jemme53

    Jemme53 Regular Member



    Δεν καταλαβα, αλλα μου αρεσε))).
    Και γιατι αυτο; Η πραγματικη σκλαβια εμεινε στον 17ο αιωνα. Σημερα εχει θεση σκλαβος ερωτικος. Γιατι το παιρνετε της μετριτοις; Δλδ, αυτος που δηλωνει υπο, δεν εχει κανενα δικαιωμα σε τιποτα; Εγω εξεφρασα αυτο που θα'θελα να ζησω στα πλαισια ερωτικου παιχνιδιου με συγκεκριμενο θεμα. Εκει - στο Θεμα - βεβαια τον πανω λογο θα εχει η κυριαρχη, και εγω εχω την υποχρεωση μονο να υπακουω. Αλλα να εκφρασω τα "θελω" μου, νομιζω, μπορω. Αφου ακομα ειμαι σε ελευθερη πτωση))). Δεν ανηκω σε καμια)
    Προσπαθησα να διδασκω την γυναικα μου να ειναι αφεντρα μου, για να εμπλουτησουμε την ερωτικη μας ζωη, αλλα η απομιμιση διαφερει απο το γνησιο. Αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια)
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Τα γούστα πληρώνονται.