Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Άποψη σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 12 Οκτωβρίου 2008.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Η Άποψη σας

    Έχεις δίκιο ότι και να πεις, νέος είσαι ακόμα εδώ. Αν και δεν αναφέρω πουθενά ότι θα πρέπει να αλλάξει κάτι, ούτε ότι δεν είμαι ευχαριστημένος. Απλά μια ερώτηση έκανα και ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας.

    Κι εγώ την ίδια άποψη έχω, να γίνονται ενδιαφέρουσες συζητήσεις κι όχι τρεις λαλούν κι οχτώ χορεύουν όπως γίνεται στα περισσότερα(αν όχι σε όλα τα) νήματα.  
     
  2. female

    female Contributor



    Όξω οι βανίλλα πάραυτα!

    Β-)

     
  3. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Η Άποψη σας

    Όχι βέβαια.  
     
  4. Eri

    Eri

    Εξω εξω....Με ανακατωνει η μυρωδια βανιλια.....
     
  5. pan0s2

    pan0s2 New Member

    Re: Απάντηση: Re: Η Άποψη σας

    (1) Δεν ζητησα την επιβεβαιωση σου και το οτι εισαι παλιος δεν νομιζω οτι σου δινει κανενα δικαιωμα να απαξιωνεις την γνωμη μου. Το αντιθετο μαλιστα

    (2) Δεν σου εκανα καμια κριτικη, απλα εξεφρασα την αποψη μου.

    (3) Ενταξει νεος ειμαι ακομα δεν τα καταλαβαινω κι ολα σωστα
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Φυσικα και υπαρχουν μελη αναξια να στηριξουν τον τιτλο του φορουμ.
    Πρωτος μεταξυ αυτων ο υποφαινομενος.
    Ανεκαθεν εξ αλλου ρεβιζιονιστη με ανεβαζανε,ρεφορμιστη με κατεβαζανε.(οι αλλοι,οι καθαροι.)
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Η Άποψη σας

    Το είχα υποψιαστεί.
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ουδεποτε αμφεβαλα γιατην ευθυκρισια σου,αγαπητε μου Dolmance. 
     
  9. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Η Άποψη σας

    Αχ Πέτρο, Πέτρο, Πέτρο... εξαιρετική η ερώτησή σου... ειδικά εκεί που ρωτάς για τον τίτλο που φέρει το forum και όχι για τον τίτλο που φέρει έκαστο μέλος  

    Για να απαντηθεί αυτή η ερώτηση θα πρέπει να θυμηθούμε τους λόγους δημιουργίας αυτού του forum και να κάνουμε τον απολογισμό (μετά από 5 χρόνια περίπου λειτουργίας του) κατά πόσο πραγματώθηκαν.
     
  10. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Η Άποψη σας

    +10 Χωρις λογια  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Η Άποψη σας

    Εχει σημασια???


    Ο καθενας ειναι για τον δικο του προσωπικο λογο εδω μεσα ( παντως κανεις δεν ειναι εδω για να γαμησει - εκτος απο μενα -  )

    Απο εκει και περα κανενας δεν μας υποχρεωνει να διαβασουμε τα οσα γραφονται οπως κανεις δεν υποχρεωνει τους αλλους να διαβασουν τα οσα γραφουμε.
    Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε με κριση και κατανοηση... απο εκει και περα τα παντα ''θα φανουν στο χειροκροτημα ''
     
  12. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: Η Άποψη σας

    Τότε να προσέχεις με αυτό το τεράστιο, κοφτερό πράγμα που κουβαλάς.

    Κατά τα άλλα, συμφωνώ μαζί σου. (Και δεν μπορώ να σου δώσω ρεπ, έχει εξαφανιστεί το σχετικό κουμπάκι).