Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikosrs, στις 29 Μαϊου 2007.

Tags:
  1. nikosrs

    nikosrs New Member

    Καλησπερα θα σας διηγηθω το περιστατικο που μου συνεβει μολις πριν λιγο.Ειχα παει στο κεντρο της αθηνας να δω για μια δουλεια και ειχα κλεισει ραντεβου.Παω λοιπον σημερα ειναι μια κυρια εξω απο το γραφειο της κυριας που ειχα ραντεβου ηταν γραμματεας της.Μου ειπε να περιμενω λιγακι και ειδοποιησε την αφεντικινα.Μετα απο 5 λεπτα μου ειπε να περασω.Μπαινω μεσα στο γραφειο απεναντι ακριβως στο γραφειο της καθοταν μια κυρια γυρω στα 50 γεματουλα λιγο ηταν η αφεντικινα.Η γραμματεας κλεινει την πορτα και φευγει.Μου λεει να καθησω και αρχιζει να ρωταει τις γνωσεις μου για την συγκεκριμενη δουλεια.Αφου τα κουβεντιασαμε μου λεει<τι θελεις πολυ τι δουλεια?>Μαλιστα τις απαντω.Μου λεει εχουν αλλοι προτερεοτητα αλλα αμα φερθεις σωστα μπορεις να την παρεις εσυ.Ενταξει της λεω και την ρωτω τια ακριβως πρεπει να κανω.Μου λεει θα κανεις οτι σου ζηταω χωρις αντιρρηση ειτε αφορα την δουλεια ειτε οχι.Ενταξει της λεω.Τραβα στο περιπτερο κατω παρε μου τσιγαρα και χυμο και ελα αμεσως εδω.Απο το υφος της αυτο καταλαβα οτι κατι παιζει εδω.Πηγα σφαιρα κατω πηρα αυτα που ηθελε και της τα παω.Μπραβο μου λεει εισαι γρηγορος θα τα παμε καλα νομιζω.Ανοιγει το χυμο της πινει λιγο και υστερα τον ριχνει κατω και τον παταει για να χυθει ολος τοτε πριν μου τιποτα καταλαβα που το παει και δεν το κρυβω οτι τρελαθηκα απο την χαρα μου.Μου λεει ελα απο εδω γρηγορα να τα καθαρισεις.Την ρωταω που εχει σφουγγαριστρα και βαζει αμεσως τα γελια.Σφουγγαριστρα???Η γλωσσιτσα σου αγορι μου ειναι η καλυτερη μου λεει.Πεσε κατω και γλυφτα γρηγορα!!Στην αρχη δειλιασα και μου λεει τι με κοιτας την θες τι δουλεια αν ναι θα γινεις σκλαβος αν οχι τσακισου και φυγε.Την θελω της λεω.Τοτε πεσε και γλυφτα μεχρι να γυαλισει το πλακακι.Πεφτω και εγω λοιπον και αρχιζω να γλυφω το πατωμα εκεινη με πατουσε με τα ψιλοτακουνα τσοκαρα στην πλατη και γελουσε.Αφου εγλυψα καλα το πατωμα και γυαλισε μου λεει μπραβο ωραια τωρα ξεπλυνε το στομα σου με νερο (μου εδωσε ενα ποτηρι που ειχε εκει)και γυαλισε μου τα τσοκαρα απο πανω και μετα και τις σολες θελω να γινουν καινουργιες τα ποδια μου μην τα ακουμπησεις μου λεει.Ξεκιναω και αρχιζω να τα γυαλιζω καλα καλα απο πανω που ηταν ευκολο κιολας και υστερα ξεκιναω και τις σολες.Ηταν αρκετα βρωμικες και φαγωμενες οποτε το εργο μου ηταν αρκετα δυσκολο.Τις εγλυφα με μανια να καθαρισουνε και πραγματικα φτιαχτηκα πολυ κοιταζοντας τις πατουσες της ηταν αφρατες με ζαρουλες στην πατουσα και την φτερνα.Αφου περασε αρκετη ωρα μεχρι να γυαλισω αυτες τις σολες τις ελενχει και ενθουσιαστηκε.Αυτο ειναι καθαρισμα μου λεει.Τωρα ξεπλυνε παλι το στομα σου εχεις αλλη αποστολη.Βγαζει το τσοκαρο το να και μου δειχνει την πατουσα της σου αρεσει μου λεει?Πολυ απαντω εγω.Τωρα κανε το σκυλακι που λιγουρευεται κατι με την γλωσσα εξω και δειξε μου ποσο πολυ θελεις να μου γλυψεις τις πατουσες.Εβγαλα και εγω εξω την γλωσσα και εκανα το σκυλακι.Ωραια μου λεει κατσε εκει και ερχομαι μου λεει.Πραγματι φευγει ξυπολιτη και παει σε ενα αλλο δωματιο που ειχε στο βαθος.Υστερα βλεπω οτι ειχε βγει στο μπαλκονι.Επιστρεφει μετα απο 5 λεπτα περιπου καθετε στην πολυθρονα της και μου δειχνει ξανα τις πατουσες της.Θες ακομα να τις γλυψεις μου λεει και βλεπω οτι ειχε πατησει σε βρωμικα νερα στο μπαλκονι και ειχαν γινει καταμαυρες και υγρες απο τ ο νερο.Χωρις δευτερη κουβεντα αρχιζω νατις γλυφω τις πατουσες της καλα καλα μπορει να ηταν πολυ βρωμικες αλλα μονο που τις εβλεπα τρελενομουν ηταν πανεμορφες.Μετα απο 30 λεπτα γλυψιμο εκανε ελενχο και εμεινε καταπληκτη ηταν λες και ειχε βγει απο το μπανιο λαμπανε.Μου λεει τωρα θα περασεις την τελευταια δοκιμασια για σημερα κι τελος.Βγαζει ενα μαστιγιο απο το συρταρι της και μου λεει να βγαλω την μπλουζα μου.Αφου την βγαζω αρχιζει να με χτυπαει δυνατα στην πλατη και ομολωγω οτι με την δυναμη που βαρουσε με λυγισε.Τωρα μου λεει φορα την μπλουζα σου φιλα μου τα ποδια και πηγαινε στα τσακιδια και αυριο στην ωρα σου στην δουλεια.Μολις τελειωσεις θα ερθεις παλι απο εδω πριν φυγεις.Πραγματι ντυνομαι πεφτω της φιλαω τα ποδια και φευγω.Εχω μεγαλη αγωνια αυριο για την πρωτη μερα στην δουλεια και το τι δοκιμασιες θα περασω αυριο στα χερια της.
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    χμμ... μια τυπική μέρα του σύγχρονου εργαζόμενου σε ιδιωτική εταιρεία.
    Απλά τα καθήκοντα καμιά φορά αλλάζουν  
     
  3. vorgias

    vorgias New Member

    Για ένα κομμάτι ψωμί πρέπει να κάνεις πολλά,
    που λένε και οι Κατσιμιχαίοι...  
     
  4. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Εννοείτε πως θα έχει και συνέχεια ε? Η επιθεώρηση εργασίας πρέπει να ενημερωθεί παρ` αυτα....  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Και μετά σου λέει ο Γιακουμάτος πως δεν υπάρχει ανεργία. Μου επιτρέπεις φαντάζομαι να του επισυνάψω την ιστορία σου μαζί με μια επιστολή διαμαρτυρίας.
     
  6. SLK200GR

    SLK200GR Regular Member

    Απάντηση: Η ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ

    Πρεπει να το πιστεψω ?
     
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Η ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ

    Χρειάζεται να μπεις σε αυτή τη διαδικασία ?
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εμενα μου φαινεται οτι θα βρεθεις μπλεγμενος ... παρατα τα καλυτερα ... τιποτα δεν φαινεται καλο ....
     
  9. nikosrs

    nikosrs New Member

    Απάντηση: Η ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ

    Θα δειξει σημερα ειναι η δευτερη μερα.
     
  10. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Αν η ιστορία είναι αληθινή τότε το πιθανότερο είναι ο isno να έχει δίκιο... Λίγη προσοχή και λιγότερος ενθουσιασμός δεν βλάπτει...
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    οΟ
    κάτι σαν προσωπική πόρνη ...
     
  12. footslave28

    footslave28 New Member

    καλο ακουγεται αλλα κπατα και καμια πισινη.