Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Γυναίκα κυρίαρχη μέσα από την υποταγή της

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Απριλίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Ισως στην αλλη ζωη ναι,σε αυτη που ζω τωρα ουτε με σφαιρες φιλε.
    Εχω γνωρισει αρκετες Μιστρες που λογο εμφανισης (πανεμορφες) να θελω να τις πιασω απο το μαλλι να τις πεταξω στο κρεβατι και αν οχι να τις Κυριαρχησω ,πονεσω, ξευτιλησω, και πηδηξω, τουλαχιστον να τις πηδηξω σαν βανιλες, (παντα μου βγενει το βιαιο ακομα και με τις βανιλες τελικα ειμαι πολυ ανωμαλος γαμωτο μου.....), αλλα οταν βγαζουν αυτο το Κυριαρχηκο που το "εχουν" πολλες απο αυτες μου κοβετε καθε ορεξη..... 
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Perris γιατίνα μοιάζουμε τόσο όταν βλέπουμε Mistress ?  
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Γιατι και αυτες δεν παυουν να ειναι *θ η λ υ κ α * φιλε, και να ειναι μεν αγρια και Κυριαρχηκα και να μας απωθουν Εμας, αλλα αν ειναι πραγματικα ομορφα και σεξι, δεν μπορουμε να μην θελουμε το λιγοτερο να τα πηδηξουμε, για να μην πω οτι μερικες φορες κανουμε και σκεψεις να τα *δαμασουμε*και να τα υποταξουμε, και να φορεσουμε και σε αυτα το κολαρο τους και *δαμασμενα*πλεον απο Εμας να ειναι ετοιμα για *χρηση* απο Εμας.
    Εκφραζω τις δικες μου σκεψεις που εχω μερικες φορες για ορισμενες Μιστρες που μπορει και αυτες να θελουν να δαμαστουν απο καποιον Κυριαρχο η και πηδηχτουν απλα εστω και απο βανιλα, δεν θα ηθελα να παρεξηγηθουν οι Μιστρες που ειναι τελειος απολυτες στο Κυριαρχο στοιχειο τους δεν μηλαω αλλωστε γι' αυτες.
    Αλλωστε ειπαμε τα ετερονιμα ελκονται, και αφου εισαι στρειτ δεν παυει να βλεπεις απεναντι σου ενα *θ η λ υ κ ο* που φυσικα σαν Αρσενικο θελεις να το (πηδηξεις)με την ορολογια των βανιλα,η (ξεσχισεις)με την ορολογια την Δικια μας, αλλα χαλαει το πραμα για Εμας αν η Μιστρες δεν αποβαλει καθε στοιχειο Κυριαρχικοτητας της και δεν μας βγαλει την υποτακτικοτητα και απολυτη *θηλυκοτητα*της.
    Δικες μου αποψεις και καθε διαφορετικη αποψη σεβαστη.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Αυτά που διάβασα, είναι δείγμα διανοητικής σύφιλης!
    Ακόμα και πλάκα να Μ/μας κάνεις, τέτοια λόγια για τις Κυρίες, δεν γράφονται σε δημόσια θέα...
    Γι αυτό Master Perri σε πρειδοποιώ: "κάλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε"!
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2007
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Θα σου πω Εγώ αγαπητέ Apollyon, μια που την απάντηση στο ερώτημα σου την Έχω καρατσεκάρει, εδω και χρόνια!

    Αυτό που συμβαίνει μέσα σας στην θέα μιας Mistress, γίνεται επειδή....μερικοί δεν είσαστε τόσο Μaster όσο πιστεύετε!
    Παραδεχτείτε το, δεν είναι κακό!
    Αναζητάτε την υποταγή σας από Αυτήν σαν κολασμένοι.
    Προκαλείτε την τύχη Σας...

    Αν βρεθεί, η κατάλληλη Mistress, (πονηρό και άγριο Θυληκό, κατεργάρα Γυναίκα) που έχει την διάθεση ασχοληθεί μαζί σας και να διασκεδάσει αφάνταστα, το σίγουρο είναι ότι θα βρεθείτε, όχι μόνο μέσα στο βρακί της, αλλά και κάτω από το τακούνι Της.

    Εσάς τους Μaster, αυτού του "ειδικού τύπου", σας κόβει το μάτι Μου από χιλιόμετρα.
    Κάνετε Κρά Κρά…για την απόλυτη παράδοση, η οποία δεν θέλει κόπο, αλλά τρόπο για να επιτευχθεί!!

    Για Με προσωπικά, είσαστε η ευκολότερη "λεία" από τους πιο παραδομένους υποτακτικούς. Ο χειρισμός σας, είναι ο ευκολότερος και προβλέψιμος όλων.
    Πατώντας σε συγκεκριμένα κουμπιά σας, έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα!
    Θα μπορούσα να σας χαρακτηρίσω και ως "φραουλίτσα" για την τούρτα Μου.
    Σας ευχαριστώ που υπάρχετε!
    Αν δεν υπήρχατε, η ζωή Μου αυτή μάλλον θα ήταν άνοστη.
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2007
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Αουτς!! 
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    perfect number μπορεί να πόνεσε αλλά να’ σαι σίγουρος ...Άρεσε!

    Είναι ολοφάνερα και καθόλου τυχαία κάποια πράγματα.
    Αυτή την ειδική κατηγορία Masterάδων μπορει να την αντιλιφθει ο καθενας όταν σε έχει την υπομονή και ανεπτυγμένη την παρατηρητικότητα σε μια live συνάντηση. Τότε Ο/όλοι καταλαβαίνουν τι εννοώ!

    Ακόμα και όταν Αυτοί έχουν σκλάβες (M/s) σε κάνουν να αναρωτιέσαι για το ποιος τελικά στο υποτιθέμενο ζευγάρι, έχει το πάνω χέρι.
    Βρίσκουν σκλάβες με άποψη και δυνατό χαρακτήρα κάθε άλλο από υποτακτικό, που με τον τρόπο τους επιβάλουν τα θέλω τους και τις επιθυμίες τους.

    Το πως γίνεται τώρα αυτό? Μόνον οι ίδιοι (και από τις δυο πλευρές) το ξέρουν καλά!
    Εγώ ξέρω ότι πρέπει να είναι υπέρμαχοι του Γυναίκα Σκλάβα και Κυρά και ότι τους αρέσει η ψευδαίσθηση του εγώ Γαμάω και δέρνω!
    Μμμμμμμμμ

    ΠΙΣΤΕΥΩ δε ακράδαντα ότι, η Γυναίκα Κυβερνά ακόμα και μέσα από το Σκλαβιλίκι Της και αυτό ισχύει για Ο/όλους.
    Όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε αυτό Ο/ όλοι τόσο καλύτερο για Σ/σας!

    ** Σκλάβες του κόσμου (forum) τούτου Είμαι περήφανη για Σας!
     
    Last edited: 23 Απριλίου 2007
  8. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1


    Τα λεει ολα  
     
  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Κυβερνάμε λες ε? γιαυτο δεν με πλησιάζει Μάστερ? 
    (Είμαι όμως τυχερή και βρήκα ΤΟΝ Μάστερ)
    Μπορεί να έχεις και δίκιο γιατί πολλές σκλάβες είναι μόνες εδώ μέσα.
    Η δεν υπάρχουν τόσο ¨δυνατοί¨ Μάστερ να μας υποτάξουν ή εμείς δεν είμαστε σκλάβες δεν εξηγείτε αλλιώς. 
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2007
  10. G_E

    G_E Contributor

    Re: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    γελάω με την καρδιά μου Ευα. Σε βρισκω άπαιχτη (και εισαι).

    Σκλαβος της ομορφιας σου  

    ΥΓ. Οπου ακους πολλά κερασια κρατα και μικρό καλάθι.
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    Soft crystal γλυκεία Μου...
    Οι περισσότερες σκλάβες που είναι μόνες εδω μέσα, απλά δεν έχουν πιάσει το νόημα και την δύναμη που τους προσφέρει η υποταγή τους.
    Είναι περίεργο με αυτό που θα πω, αλλά βλέπω ότι αρκετές είσαστε εκπαιδευμένες για τα δύσκολα, αλλά το μυστικό και νόημα είναι στα εύκολα που εσείς παραβλέπετε και υποτιμάτε….Μερικές χάσατε την ουσία, μέσα στην απόλυτη παράδοση.

    Θα ήταν χαρά Μου να σας εκπαιδεύσω για τα εύκολα.
    Προσφέρομαι να κάνω σεμινάρια Γυναίκειας Κυριαρχίας μέσα από την υποταγή.
    Όχι οnline βέβαια...Μας παρακολουθούν περίεργα αντρικά μάτια. Καλό είναι να μη γνωρίζουν τα μυστικά όπλα της Γυναικείας Κυριαρχίας μέσα από την υποταγή. ‘Ετσι θα τους αιφνιδιάζετε ευχάριστα.
    ..Αν δεν σας κάνω επιθυμητές Καρασκλαβάρες που οι Μαστεράδες θα λιώνουν για την πάρτη σας …να μη μου ξαναμιλήσετε.
     
  12. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Άνδρες υποτακτικοί και σκλάβοι , μαθήματα υποταγής . (1

    που δηλώνω συμμετοχή;