Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Ζωή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 16 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    η Ζωή ειναι πεντε χρονια μεγαλυτερη μου αλλα παντα εχω μια ιδιατερη σχεση μαζι της. ειναι φιλη της ξαδερφης και παντα ειχαμε ιδιαιτερη σχεση επικοινωνουσαμε και τα λεγαμε ολα μεταξυ μας. ειναι μελαχρινη με πολυ ασπρο δερμα και καταπληκτικο σωματακι, ας πουμε οτι εχει φετιχ να επιδεικνυει την πλατη της κατι που ο βρισκω πολυ ερεθιστικο. στο παρελθον εχουμε ερθει πολλες φορες κοντα.. οχι τοσο κοντα ωστε να περασουμε την βραδυα μαζι , ειναι η κουμπαρα της ξαδερφης μου κι εχουμε και την διαφορα αυτο παντα ηταν ενα εμποδιο, οχι αρκετο ομως για να μοιραζομαστε διαφορα μεταξυ μας. ειναι ο μονος ανθρωπος απο το πολυ κοντινο μου περιβαλλον που γνωριζει για το bdsm εννοω για εμενα. Η Ζωη εχει τελειωσει το φπψ, ειναι ψυχολογος και ισως αυτο την εχει κανει πιο ανοιχτομυαλη.

    την παρασκευη που μας περασε κατεβηκα αθηνα. το σαββατο, μερα των ερωτευμενων ειχαμε κανονισει να βγουμε ολοι μαζι. η σχεση μου στην Θεσσαλονικη. προς εκπληξη μου η Ζωή ηταν μονη της δεν ηξερα οτι ειχε χωρίσει. αρχισαμε παλι να μιλαμε , ποτακια και το ενα εφερε το αλλο. την πηγα εγω σπιτι της. δεν θελαμε να δωσουμε δικαιωματα και αφου μεναμε κοντα προσφερθηκα να την γυρισω εγω.

    στο σπιτι της..

    μπηκα στο σπιτι της φιλιομασταν απαλα γλυκα ρουφηχτα την ηθελα πολυ... μου ειπε οτι θελει να δοκιμασει .. να γινει σκλαβα μου.. μεσα μου τρανταχτηκα.. ποτε δεν ειχα φανταστει κατι τετοιο μαζι της.. η αληθεια ειναι οτι μολις μου το ειπε αυτο.. ''δεν ειναι αναγκη'' της ειπα.

    ομως εκεινη μου εδειξε οτι το ηθελε... εβγαλε τα ρουχα της και γονατισε μπροστα μου.. μεσα μου πλημμυρισα απο την καυλα της στιγμης ομως η αληθεια ειναι οτι τα ειχα χασει λιγακι. της ζητησα να μου βαλει ενα ποτακι ενω εκατσα αναπαυτηκα στην πολυθρονα.. ενω μου εβαζε το ποτο την παρατηρουσα το σωμα της , υπεροχο ασπρο σαν γαλα... μου εφερε το ποτο μου εβγαλε τα παπουτσια και αρχισε να μου γλυφει τα δακτυλα των ποδιων ενα ενα ειχα καυλωσει απιστευτα πολυ , της ζητησα να μου αφαιρεσει τα ρουχα το εκανε αργα και απαλα ενω αφηνε τα μαλλια της να μπλεκονται αναμεσα στα ματια μου.. ηταν τοσο κοντα την μυριζα.. για εμενα, εκεινη ειναι τοσο εξειδικευμενη.. γονατισε και αρχισε να με γλυφει στο πεος μου.. ενιωθα οτι θα φυγει θα ξεκολλησει απο την θεση του... το εκανε απαλα , μεθοδικα και ερωτικα.. της ζητησα να σηκωθει πηγαμε ηρθε πανω μου στην πολυθρονα το καναμε εκει.. οταν μπηκα μεσα της για πρωτη φορα ηταν τοσο υγρα τοσο υπεροχα (ευτυχως μου εκοψε εκεινη τη στιγμη κι εβαλα προφυλακτικο) καναμε ερωτα ενω ειχε τυλιχθει γυρω μου και τα στηθη της οι ρωγες της στο στομα μου για δαγκωμα και πιπιλιμα.. την ακουσα να χυνει μου αρεσε πολυ.. η μυρωδια της... την εβαλα παλι στα γονατα εβγαλα το προφυλακτικο.. της ζητησα να τελειωσω πανω της.. ''μαλιστα'' ειπε. τρελλαθηκα απο την καυλα.. την εβαλα στον καναπε τελειωσα στην κοιλιτσα της και στα στηθη της μ' αρεσει ιδιαιτερα αυτο... ομως ενιωθα παλι ορμη γι αυτην ... ενω ειχε επανω της τους χυμους μου, δεν διστασα ανεβηκα απαλα πανω της και αρχισα να την φιλαω να την θελω ακομα πιο πολυ... τοτε ακουσα... ''πονεσε με''
    τωρα πια δεν σκεφτομουν.. εκατσα στον καναπε.. την εβαλα στα ποδια μου αρχισα να της τις βρεχω με το χερι απαλα, σαν μασαζ ακουγα τα απαλα βογγητα της.. τα δακτυλα μου εμπαιναν μεσα της , υγρη, ζουμερη τοσο υπεροχη.. δεν ηξερα τι ηθελα πιο πολυ.. τελικα κερδισε η αναγκη μου να την πονεσω... μου ειπε οτι εχει χειροπεδες στο συρταρι.. της πηρα την εβαλα στα γονατα κι εδεσα τα χερια της πισω απο την πλατη.. την ρωτησα αν εχει σκινι.. δεν ειχει πηρα το κασκολ μου της εδεσα τα ποδια , μουγκριζε, δεν ηξερε τι να κανει περιμενε.. πηρα την ζωνη μου.. ποσο λατρευω τον ηχο της ζωνης.. πεταχτηκαν τα ματια της εξω.. ομως αυτο ηθελε αρχισα να χτυπαω τον κωλο της το καταπληκτικο λευκο χρωμα της κοκκινιζε βογγαγε, δεν την χτυπαγα τοσο δυνατα ωστε να κλαψει.. στιγμες την επιανα ηταν μουσκεμα.. την ακουσα παλι... '' στην πλατη σε παρακαλω''.. την σηκωσα οπως ηταν της εβγαλα τις χειροπεδες , οδηγησα το στομα της στο πεος μου... το εγλυφε απαλα , ενω επρωχνα τωρα πιο βιαια το κεφαλι της... δεν ηθελα να την φοβισω... την πηρα απο το μαλλι και την περπατησα στα γονατα μεχρι το κρεββατι της... προς εκπληξη μου αυτο ηταν σιδερενιο.. τελεια.. την ξαπλωσα εκει.. μπρουμυτα εδεσα τα χερια της με τις χειροπεδες στα καγκελα τα ποδια της ηταν ηδη ενωμενα και δεμενα.. πηρα την ζωνη... μακαρι να ειχα ενα tailwhip...την χτυπησα ακουγα τις κραυγες της, μετα απο λιγο το κλαμα... αυτο ηταν σταματησα την ελυσα.. εκλαιγε κι εχυνε.. τα σημαδια της κοκκινα οχι πολυ εντονα... την εβαλα στα 4 στο κρεββατι πηγα απο πισω της.. την πηρα... οχι απο τον κωλο.. τελειωσαμε μαζι...'' ευχαριστω'' μου ειπε.. ενω εγλυφα τις γραμμες στην πλατη της...

    εγω σε ευχαριστω Ζωή , ηταν ομορφα..
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πολύ γλυκό 
     
  3. jim28

    jim28 Regular Member

    τυχερούλης