Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Κ στα 4 ! Την κάνει λιγότερο αφέντρα ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος blonde mermaid, στις 31 Μαϊου 2019.

  1. Άμα θέλει η κυρίαρχη στον σκλάβο δεν πέφτει λόγος.
     
  2. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Που να ξέρω τι έχει ο καθένας στο κεφάλι του. Αλλά, θα πω όχι, η καύλα της κυριαρχίας σε έκανε να πέσεις στα τέσσερα.
     
  3. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    γιατί να μην τους αρέσει; (κάποιες το απολαμβάνουν)
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Π.Γ. Οι παρακάτω σειρές είναι καθαρά δικές μου σκέψεις και απορίες Που γεννήθηκαν την ώρα που διάβαζα το κείμενο σου.
    Θα χαρώ πολύ αν θες να μου πεις την άποψη σου πάνω σε αυτες
    1η σκέψη: το* υ είναι ιδιοκτησία του*(οπου * ουδέτερο) Κ σωστά? Αν λοιπόν το αρσενικο υ που ανήκει στο* Κ είναι "προικισμένο" Δεν θα το χρησιμοποιήσει το* Κ προς ικανοποίηση και ευχαρίστηση του*?
    Υ.σ./ερώτηση-απορία δλδ οι αρσενικοί Κ μπορούν να χρησιμοποιούν ερωτικά το σώμα του* υ και οι θηλυκές Κ Δεν μπορούν?
    2η σκέψη: Με τον οποιονδήποτε τρόπο κι αν γίνει η συνεύρεση Δεν μπορεί το* Κ να επαναφέρει το* υ στην προσυνεύρεσης κατάσταση του?
    Υ.σ. Που μπορεί και να μην χρειαστεί καν γιατί το* υ γνωρίζει την θέση του και τον τρόπο χρήσης του* από πριν.
    Και τελευταίο,
    3η σκέψη: Πραγματικά θαυμάζω όσους έχουν το κουράγιο να μοιραστούν προσωπικές εμπειρίες!
    Ευχαριστώ!
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2019
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αν είναι προικισμένο ακόμα καλύτερα  

    Δεν μπορούν με την ίδια λογική ότι ενα αρσενικό Κ άμα δέχεται strap παύει να είναι Κ .

    Δεν χρειάζεται να απαντήσω σε αυτό σωστά ;
    Αυτονόητο .

    Εγώ ευχαριστώ , χαίρομαι να λύνω απορίες  
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Γιατι; Ποιος/α είναι αυτός/η που θέσπισε τέτοια άποψη ;
    Άλλο πράγμα ένας παθητικός άνθρωπος (είναι σεξουαλικη επιλογή) και άλλο είναι ενας ανθρωποσ με υποτακτικες επιθυμίες.
    Με αυτή τη λογική
    1) ένα υποτακτικό άτομο είναι μόνο παθητικό στο κρεβάτι; (πχ μια υποτακτική απαγορεύεται να πηδηχτει σε στάση «από πάνω» για να μην καβαλήσει το* Κ»)
    Και η Κ που έχει και πολύ καλά κάνει ,σεξουαλικές επιθυμίες ,όπως κάθε άνθρωπος, θα πρέπει να τις καλύψει μόνο με cockold?
    Κι αν γουστάρει το υ της γιατί να μην το χρησιμοποιήσει;
    2) το νήμα αφορά το σεξ σωστά; Όχι την ασημετρια μιας D/s-M/s σχέσης. Σωστά;

    Στο μυαλό μου εγώ τα ξεχωρίζω αυτά τα 2, μιας και θεωρώ ότι στο σεξ όλα επιτρέπονται και δεν αφορά κανέναν τι κάνει το κάθε ζευγάρι, ανεξάρτητου φύλου, στο κρεβάτι του.

    *συγνωμη για τα πολλά Εντίτ. Έχω πολλές σκέψεις και απορίες γύρω από όλο αυτο
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2019
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ιδού η αιώνια αναπάντητη "ταμπού" ερώτηση που μας απασχολεί όλους.. Αποφυγή προς συζήτηση ....

    Κατόπιν εντολής και όχι αυτοβούλως  

    Διότι τα θηλυκά Κ "μας χρησιμοποιούν "
    τα υ αγοράκια να τους κάνουμε τα χατίρια και να τους βγάζουμε γούστα!
    Έχω ακούσει και αυτά σε αυτό το νήμα !
    Βλπ : Πρότυπο Pro-Domme .....
    Δυστυχώς δεν υπάρχει στην Ελλάδα τουλάχιστον Ζιγκολό -Dom για να μπορούμε να κάνουμε την σύγκριση   ..

    Το νήμα αφορά την ασυμμετρία μια τέτοιας σχέσης μέσα από το σεξ .
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    πολύ σωστά! Και κατά πόσο μπορεί να επηρεαστεί η ασυμμετρία μέσα από το σεξ???
    Απάντηση:καθόλου. (Φαίνεται λιγότερο Κ ένας Κ Που υποκύπτει στις ορμές του και πηδάει, κάνει έρωτα, η όπως αλλιώς (όλα δεκτά) το* υ?)
    Υπ.σ. προς όλους: Κάθε άλλη Απάντηση είναι φαλοκρατικο στερεότυπο και παρακαλώ πολύ μην μου τους κύκλους ταρατε. Δεν είναι Κ μόνο όποιος έχει πουλί και το καρφώνει σε τρύπες!
    Σχολιασμος:οι πουριτανικες Απόψεις όπως αυτές που μας ταλανίζουν, μακριά από εμάς!
    Κάτι τέτοιοι θεσμοθετες παπάδες έκαψαν αθώα κορίτσια ως μάγισσες γιατί "τους μάγεψαν το μυαλό" ,εφόσον Δεν δέχθηκαν να τους κάτσουν(αλλά σιγά να μην το πούμε αυτό φωναχτά)
    Όσον αφορά την περιβόητη "BDSMικη νομός και τάξη καθεστολογια..."
    Καραμέλα για τον βήχα.

    Διότι τα θηλυκά Κ "μας χρησιμοποιούν "
    τα υ αγοράκια να τους κάνουμε τα χατίρια και να τους βγάζουμε γούστα!
    Έχω ακούσει και αυτά σε αυτό το νήμα !
    Βλπ : Πρότυπο Pro-Domme .....
    Δυστυχώς δεν υπάρχει στην Ελλάδα τουλάχιστον Ζιγκολό -Dom για να μπορούμε να κάνουμε την σύγκριση
      ..

    Τι Δεν υπάρχει???? Χαχα...
    Όλα υπάρχουν. Το τι φαίνεται είναι άλλο καπέλο.
    Μέχρι και Κ(αρσενικα) έχει Που πλερωνουν κοπέλες για να το παίξουν υ.
    Αλλά Δεν το άκουσες από μένα οκ...
    Χαχαχαχα

    Ας μην κατηγορώ.

    Από τις απαντήσεις σου κατάλαβα πολλά περισσότερα από όσα ρώτησα.
    Μέσα σε όλα είναι και το ότι ξέρεις να περνάς όμορφα! Και χαίρομαι γι'αυτό.
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor