Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Μαγνητική Προσωπικότητα των Κυρίαρχων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 30 Ιανουαρίου 2009.

?

Ποιά είναι η γνώμη σας;

  1. Κυρίαρχος= Μέσμερος

    6 vote(s)
    17,1%
  2. Κυρίαρχος= ξενέρι

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Κυρίαρχος= κάτι στο μέτριο

    1 vote(s)
    2,9%
  4. Κυρίαρχος=εξαρτάται από τον άνθρωπο

    28 vote(s)
    80,0%
  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    : 441169, member: 1124αντε πάλι α η ματιά...  έχω βαρεθεί να το ακούω. Ναδείτε πόσο σέξυ είναι η ματιά μου όταν παρακαλάω την εκάστοτε αφέντρα μου να της κοκκινίσω το κωλαράκι.  [/QUOTE]
    Δεν ειπα πως πρεπει να εχει σεξυ ματια αλλά η ματια του να αρκει για να κανει οτι θελει την υποτακτικη.
     
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Ε πες το, πως θέλεις έναν ηθοποιό να ενσαρκώσει τον ρόλο που έχεις στο κεφάλι σου, τι το παιδεύεις με τους Κ; Θα σε απογοητεύσουν, δεν θα πιάσουν τα βλέμματα τις πόζες, που θες εσύ.
     
    Last edited: 2 Οκτωβρίου 2014
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Αν για να επιβληθεί ο κυρίαρχος στην υποτακτικη πρέπει να την έχει δεμενη και εκείνος να έχει βγάλει υποκριτική σχολή, δυστυχώς έχει χάσει το Όσκαρ απο μένα.
     
  4. Noardos

    Noardos Regular Member

    1-0
    Ανέφερα κάτι περί δεσίματος ή μήπως το κατέβασες από την κεφάλα σου;
    2-0
    Άμα περιμένεις να δώσεις βραβείο, διάλεξε κάποιον ανασφαλή που θα ορίζει το είναι του βάσει εξωτερικών παραγόντων καλή ώρα βάσει της εαυτάρας σου κι όχι του εαυτού του και της δικής του κρίσης. Κ δεν σου κάνει, δεν έχει ανάγκη από αυτά, κι ούτε αντιλαμβάνεται τον εαυτό ως συλλέκτη βραβείων υποτασσομενων γύναιων.
     
  5. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    "Noardos, post: 441181, member: 9169"]1-0
    Ανέφερα κάτι περί δεσίματος ή μήπως το κατέβασες από την κεφάλα σου;
    2-0
    Άμα περιμένεις να δώσεις βραβείο, διάλεξε κάποιον ανασφαλή που θα ορίζει το είναι του βάσει εξωτερικών παραγόντων καλή ώρα βάσει της εαυτάρας σου κι όχι του εαυτού του και της δικής του κρίσης. Κ δεν σου κάνει, δεν έχει ανάγκη από αυτά, κι ούτε αντιλαμβάνεται τον εαυτό ως συλλέκτη βραβείων υποτασσομενων υ.[/QUOTE]
    Αγαπητε μου σίγουρα δεν θα διαλέξω καποιον που δίνει το σκορ της νικης μόνος του στον εαυτό του.
    Όσο για το περι δεσιματος, νόμιζα πως το φορουμ δεν ειναι της disneyland. Λόγω θέματος ύπαρξης είναι ασφαλές συμπέρασμα να μιλαω για δέσιμο...
    Στο δεύτερο τμήμα της απάντησης σου δεν υπάρχει απάντηση, γιατί δεν εχω γνωρίσει άνθρωπο χωρίς ανασφαλειες... Αν είσαι εσύ ο μόνος μη ανασφαλής, θα χαιρόμουν να σε γνωρίσω αλλά δεν θα το κάνω γιατί απεχθάνομαι την αγένεια χωρίς λόγο. "από την κεφαλα σου";; Σε μια δημόσια συζήτηση με μια άγνωστη;
     
  6. Noardos

    Noardos Regular Member

    Επειδή απάντησα στο post σου δεν σημαίνει πως θέλω να σε παντρευτώ.
    Ξύπνα, ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από 'σενα.
    Κατά τα άλλα προκαλείς περισσότερο γέλιο στην προσπάθειά σου να καλύψεις της αρλούμπες που τσαμπουνάς.
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ευχαριστώ πολύ που δικαιωνεις την άποψή μου.
     
  8. a.g.d.

    a.g.d. New Member

    Ana Steel ισως εχει δικιο ο Noardos, ας αφησουμε στην ακρη τα πιστευω κ τα θελω μας κ ας αρκεστουμε σε οτι κ οποιον δηλωνει Κ 
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Σωστα.... Στην χωρα του οτι δηλωσεις ζουμε αλλωστε!
      
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και επίσης ζούμε (και) στην χώρα, που αν ότι δηλώσεις, δεν συνάδει με τι πιστεύει ο άλλος ( που σε γνωρίζει ελάχιστα έως καθόλου ) για σένα...Εξυπακούεται ότι δεν έχεις δικαίωμα, να δηλώσεις τίποτε...Τώρα το κατά πόσο μετράει το να το εξακριβώσουμε "συνυπάρχοντας" με κάποιον/α, είναι εξίσου άλλο ζήτημα...Τουτέστιν κάποιος λέει ότι είναι ψαράς/ξηροκαρπάς/Κυριαρχικός/Perv η οτιδήποτε άλλο...Που το "πρόβλημα" αν είναι αυτό που λέει η αν δεν είναι?...

    Την όποια κριτική ίσως και να ήταν λογικό να την κάναμε, αν και όποτε "εμπλεκόμασταν" μαζί του...

    Αλλά επίσης ζούμε (και) στην χώρα που αν το δαχτυλάκι το κρατήσουμε στην τσέπη...Θα πάθουμε κάτι...Αυτός ο "γείτονας" δεν ξέρω πόσα "κατσίκια" βλέπει κάθε μέρα να του ψοφάνε...

    Και για όποιον δεν γνωρίζει το ανέκδοτο :

    “Ήταν δυο γείτονες σ’ ένα χωριό.
    Ο ένας απ’ αυτούς λοιπόν όλο παραπονιόταν στον Θεό επειδή ο γείτονας του είχε κατσίκα ενώ αυτός δεν είχε. Και όσο έβλεπε τον γείτονα του να χαίρεται με την κατσίκα του, τόσο και θύμωνε και ζήλευε περισσότερο.
    Εμφανίζεται λοιπόν κάποια στιγμή ο Θεός και του λέει…
    - Έλα Τάκη μου, πες μου τέκνο μου κι εσύ τι θέλεις. Ότι ευχή έχεις θα σου την εκπληρώσω. Θέλεις κατσίκα, θέλεις πρόβατα, θέλεις χωράφια, τι θέλεις;
    Και απαντά ο Τάκης:
    - Θέλω να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα μου.”

    Υ.Γ. Και είναι μια από τις ελάχιστες φορές που δεν ζητώ συγνώμη που (συνειδητά) βγήκα εκτός θέματος. Σε αυτό το νήμα καλό σας απόγευμα... 
     
    Last edited: 2 Οκτωβρίου 2014
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ειναι απο τα αγαπημενα μου