Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ΣΩΣΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος vanillaki, στις 7 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κυριάρχη à la carte;

    Ενδιαφέρον.
     
  2. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Ω θεοί! Τι μου εμελλε να διαβάσω Κυριακή πρωι!  
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Τι ναι αυτά που λέτε ωρε?
    Στα καλύτερα κολέγια θα το στείλουμε το κορίτσι!
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εδώ παραγγέλνουμε;

    Θέλω μια Κυριαρχική αλλά με υποτακτικές τάσεις, ψηλή μετρίου αναστήματος, με τις σωστές κυρτότητες στις καμπύλες και πρόθυμη να ζητάει αυταρχικά να κάνει αυτά που θέλω.

    Απαραίτητη προϋπόθεση να διαθέτει το δικό της BDSM starter kit και να μην τρώει μπάμιες.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    έχει εξαντληθεί αυτή η συζήτηση
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τι λες καλέ μου homo sapiens sapiens του γένους homo του φύλου homini της υποοικογένειας hominae της οικογένειας homini της υπεροικογένειας hominidae, της τάξης των πρωτευόντων, της ομοταξίας των θηλαστικών, της υπερομοταξίας των τετραπόδων, της υποσυνωμωταξίας των σπονδυλωτών, της συνωμοταξίας των χορδωτών και του βασιλείου των ζώων;

    Η συζήτηση αυτή είναι σα να μετράς μέχρι το άπειρο! Μόνο ο Chuck Νόρις το έχει κάνει. Δύο φορές!
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    η επόμενη τάξη είναι να μετρήσουμε αντίστροφα από το άπειρο.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εδώ υπάρχει μεγαλύτερο πρόβλημα καθώς το πρώτο που θα σε ρωτήσουν είναι από ποιο πληθικό να ξεκινήσουμε και τσαααακ μόλις μπήκαν και οι διατακτικοί στο παιχνίδι!

    ...και γίνεται της μπάμιας -ή έστω του ορίου- το κάγκελο.
     
    Last edited: 5 Μαρτίου 2019
  9. Εγώ θέλω μια κυρίαρχη που θα κάνω ό,τι λέει μόνο
    όταν θέλω.
     
  10.  
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Το παζαρευουμε απο πριν δλδ
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Τα υποτακτικά άτομα πριν ξεκινήσει η σχέση αλλά και κατά την διάρκεια (εδώ υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί) έχουν το δικαίωμα να ορίσουν πράγματα