Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αναζητηση ενος αφεντη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sunny, στις 10 Ιουνίου 2009.

  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Συμφωνώ με την Dark Passion, δεν πιστεύω οτι πρέπει να ψάξεις με τη μία για Αφέντη. Κατά τα άλλα οι προλαλήσαντες με κάλυψαν.
    Απλά, θα δώσω και εγώ βάρος την ασφάλεια. Όχι μονο κατά το "ψάξιμο". αλλά και για τα practices.
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t16230/
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t15471/
    (να κάνουμε και το ψάξιμο λίγο πιο εύκολο.)
    Και τέλος, έχε υπ'όψην σου, οτι ακόμα και αν δε σου κάνει ο άλλος για Αφέντης ή οτιδήποτε, μπορεί να σου κάνει για φίλος   (εχουν ξεκινήσει ενδιαφέρουσες φιλίες έτσι.)
    Καλή τύχη και καλώς μας ήρθες.
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Η αναζητηση ενος αφεντη...

    Υποπτευομαι οτι περισσοτερα pm θα λαβεις απο Αφεντες παρα απαντησεις στο νημα..το ''φρεσκο κρεας'' παντα τραβαει γλυκεια μου,ο καθεις με τον τροπο του βεβαια..Να θυμασαι μονο οτι η υποταγη ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ με την δυναμη του χαρακτηρα,δεν επιβαλλεται,δεν απαιτειται!
    Καλη τυχη 
     
  3. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Καλως ηρθες.

    εγω την μονη συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι να μαθεις οτι μπορεις και επιτρεπετε εδω μεσα
    και να μιλησεις με ανθρωπους που εχουν εμπειριες και μπορουν να σου πουν πεντε πραγματακια
    και μετα ομορφα και ωραια να βγεις εξω στον κοσμο και να ψαξεις να βρεις αυτο που θες.
    Δεν θα σε συμβουλευα ακομα μιας και ειναι αρχη και εισαι καινουργια να κοιταξεις να βρεις
    κατι εδω μεσα.
     
  4. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Γυναικεία προστατευτικότητα λέγεται αυτό... LOL! ... απανταχού Females έσπευσαν να προστατεύσουνε την ομόφυλη τους μικρά... αυτά είναι...

    Τα σέβη μου στις προλαλήσαντες Κ/κυρίες που ορθώς λένε ότι λένε

    Εγώ μια απλή παρατήρηση κάνω!
     
  5. kardy_

    kardy_ Regular Member

    Θα μου επιτρεψεις να σε διορθωσω φιλτατε....

    αυτο λεγετε χρονια εμπειρια!!!!!
     
  6. Uranoos

    Uranoos Regular Member


    Θα αποδεχτώ την διόρθωση, εξ'αλλου γι'αυτο υπέβαλλα και τα σέβη μου στις πιο "έμπειρες" προλαλήσαντες...

    Η επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως δεν λένε?
     
  7. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: Η αναζητηση ενος αφεντη...

    Καλώς μας ήρθες μικρή και καλές αναζητήσεις. Δώσε μεγάλη προσοχή σε ό,τι σου είπε η Georgia
     
  8. skia

    skia Contributor

    καλώς μας ήλθες και από μένα. καταρχάς, να βρεις άτομα να μπορείς να μιλήσεις, νά μάθεις γι αυτό που λέγεται bdsm. όταν θα έρθει η ώρα να Έρθει στη ζωή σου, απλά θα έρθει. δεν είναι ανάγκη να Τον ψάξεις.....οι βιαστικές κινήσεις συνήθως φέρνουν και αρνητικά αποτελέσματα..... 
     
  9. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Απάντηση: Η αναζητηση ενος αφεντη...

    Γκουχ, γκουχ... προλαλήσασες (μετοχή γένους θηλυκού), όχι προλαλήσαντες (μετοχή γένους αρσενικού), εφόσον μιλάμε για γυναίκες. Μια απλή διόρθωση, με το συμπάθιο!  
     
  10. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Βλάσφημος γαρ, θα έλεγα οτι το να βρεις το σωστό Αφέντη (αν αυτό είναι αυτό που πραγματικά χρειάζεσαι)
    είναι αντίστοιχο με το να βρεις το σωστό εξομολογητή (για τους pass-time Χριστιανούς)...

    Ένα άλλο χαρακτηριστικό, που - νομίζω - υπ εννόησαν οι νεαρές κυρίες στα γραφόμενα τους, είναι οτι θα πρέπει
    να είναι σε θέση να εστιάσει επάνω σου και σαφώς πολύ πιο πέρα απ' το καβλί του...
     
  11. antevasin

    antevasin New Member

    Απάντηση: Η αναζητηση ενος αφεντη...

    καλως ηλθες κι εσυ sunny. σαν νεα στο forum πηρα κι εγω μια ιδεα απο τις απαντησεις των παλαιοτερων.... σας ευχαριστω κι εγω... ετσι για να μαθαινουμε 
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μην διανοηθείς απλά να βάλεις την λογική σου κάτω απο την ανάγκη που έχεις για υποταγή,εξευτελισμό ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.Ασφάλεια και συναίνεση είναι 2 λέξεις που θα μάθεις αρκετά μετά και θα σου είναι απαραίτητες.Να έχεις στο μυαλό σου πάντα την λογική και να κρίνεις απο τα δεδομένα που σου δίνει ο άλλος.Το γυναικείο ένστικτο θα σε βοηθήσει επίσης.Καλώς όρισες και την καλημέρα μου σε όλους.