Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αποκορύφωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος trampakoylas, στις 22 Νοεμβρίου 2007.

  1. trampakoylas

    trampakoylas New Member

    Ποιό είναι το πιο ακρέο σημείο στην αποκορύφωσή Σ/σας και ποσο συχνά φτάνετε σε αυτό;
     
  2. Kits

    Kits Contributor

  3. Emma

    Emma Contributor

    Τα δάκρυα.

    Πόσο συχνά; χμμμ... Ανάλογα το πώς είμαι ψυχολογικά και το πόσο έντονο ήταν...
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Τα δάκρυα ήταν το παλιό μου. Τώρα είναι η αίσθηση του παγιδευμένου ζώου λίγο πριν τον οργασμό.

    Όσο συχνά μου επιβάλλεται.
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    dora_salonica ειλικρινά μονο για αυτό τον λόγο θα ήθελα να κάνουμε σέξ! να δώ τι είναι αυτό το παγιδευμένο ζώο   
     
  6. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Η αποκορύφωση

    Η αισθηση του οτι βγαινω απο το σωμα και μετα δεν καταλαβαινω οτι και να μου συμβει 
    Ειναι ομορφο ομως.Ειδικα μετα που ηρεμεις!!!
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Ζωακι... 
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Προσπαθειστε, που ξερετε????
    Κατι μπορει να κανετε. 

    Λοιπον, η αποκορυφωση μου.
    Ουρλιαχτα, κραυγες, βρισιες, μπινελικια,ενα κρεββατι που σειεται, ενας αντρας δεν εχει σημασια το status του, που μου κρατα τα χερια για να μην του βγαλω τα ματια απο την καβλα!!
     
    Last edited: 23 Νοεμβρίου 2007
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    η αισθηση οτι δεν ειμαι πια 20 χρονο ..... και της ακομη μια χαμενης ευκαιριας να γινω μπαμπας ....
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Η Μιρέλα τα είπε όλα.
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Αρχιζω και τραγουδαω τον Εθνικο Υμνο!!

    Ξυπναει κατι το πατριωτικο μεσα Μου... κατι σαν τον Κολοκοτρώνη
     
  12. female

    female Contributor




    Η έκπληξη, κάθε φορά, της κορύφωσης της βαθιάς (επι)κοινωνίας με τον άλλον, που δεν είναι πια "άλλος" -- η απρόσμενη συνειδητοποίηση κάθε φορά του "I don't know where you end and where it is that I begin". Απερίγραπτο...