Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!


    +1
     
  2. roots

    roots New Member

    Τρελενομαι πολυ οταν μου το κανουν..Αλλα περισσοτερο να το κανω οταν μια κοπελα το απαιτει..
     
  3. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    είναι υπέροχο. ιδίως, όταν είναι λερωμένος ο πισινός Της Κυρίας, ή όταν κάνει τα αέριά της συχρόνως. είνια κάτι, που καθημερινά, ο σκλάβος, πρέπει να το κάνει στην Κυρία.
     
  4. μπλιαχ!!! αηδια....
     
  5. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι μία από τις μεγαλύτερες απολαύσεις της ζωής. Προτιμώ δε να το κάνω εγώ στον σύντροφό μου. Πραγματικά, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι πιο καυλωτικό. Ακόμη και ο πόνος, πρέπει να ομολογήσω ότι περνάει σε δεύτερη μοίρα, στους γνωστούς καταλόγους μου με τις μετρήσεις.

    Περβοτσουλοσκυλοσκλαβοαφεντροσαδιστομαζόχα που ερωτεύεται και ξε-ερωτεύεται κατά βούληση. 

    Αλλά το rimming, rimming. 
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    α πα πα πα πα πα
    τι διαβάζω πια!

    ακου κατάλογοι με μετρήσεις! με κολάσατε πάλι σήμερα!
     
  8. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    το αποφευγω γιατι μετα
    δεν φιλαω στομα
    και παρεξηγουμε...
     
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γιατί δεν φιλάς στόμα μετά; Δεν καταλαβαίνω...
     
  10. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    ειμαι ολιγον τι
    σιχασιαρης...
     
  11. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    είναι υπέροχη η γεύση του rimming, σε φιλί στο στόμα....
     
  12. slave_

    slave_ New Member

    Οντως είναι απίστευτη αίσθηση αυτή να γλείφεις σε εκέινο στο σημείο και η Κυρία σου να μη σου δινει τη παραμικρή σημασία παρά τις προσπάθειες που καταβάλλεις για να Την ικανοποιήσεις,να χάνεται η γλώσσα σου βαθία και να σε φυλακίζει η Ανωτερή σου ανάμεσα στα κωλομαγουλά Της χωρίνα να μπορείας να πάρεις ανάσα.