Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Άμα γουστάρεις πραγματικά το άτομο που το κάνεις και γενικά την όλη φάση μαζί του, δεν είναι καθόλου μα καθόλου αηδία....ούτε καν περνάει από το μυαλό ότι είναι αηδιαστικό, απλώς είναι σκέτη καύλα.
     
  2. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Είναι τρομερά ερεθιστικό να κάνεις rimming σε μια κοπέλα πόσο μάλλον στην Κυρία σου μετά από δική της διαταγή και ενώ κάθεται πάνω στο προσωπό σου. Ιδίως όταν έχει την επιθυμία να σε βασανίσει ταυτόχρονα.....ή ακόμα και όταν δεν σου δίνει σημασία ή κάνει κάτι άλλο, όπως είπε και η Κυρία Mirella. Στην -πρώην- Κυρία μου, άρεσε πολύ να της κάνω rimming όταν πλέον είχε τελειώσει και πάντα περίμενα την εντολή της να πάρω την γλώσσα μου από τον κόλπο της και να την βάλω στο κώλο της.
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Vermilion, καμία αηδία μόνο καύλα, φτάνει μόνο ο δέκτης του rimming να είναι στοιχειωδώς καθαρός.
    Πάντως, έχω συναντήσει αρκετές - vanilla - κοπέλες που ενώ απολάμβαναν τρελά το στοματικό έρωτα, όταν δοκίμαζα να τους γλύψω το κώλο, δεν αισθάνονταν πολύ καλά και με σταματούσαν σχεδόν αμέσως. Δεν μπορώ να δώσω κάποια εξήγηση πέρα του ότι δεν αισθάνονταν καλά με το σώμα τους και το ass licking - rimming είναι μάλλον taboo που συναντάται και στα δύο φύλλα.
     
  3. MiB

    MiB Regular Member

    Re: Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    ακριβώς αυτό! και δεν ισχύει μόνο για το rimming..  
     
  4. The Dueller

    The Dueller Regular Member

    Re: Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Συμφωνώ απόλυτα!!! Θα πρέπει να προσθέσω πως την ώρα που γεύεσαι τα υγρά λόγω υπέρτατης καύλας είναι μια από τις πιο όμορφες στιγμές του παιχνιδιού.  
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Μπορώ να ρωτήσω μία Κυριαρχική εάν μπορεί να φτάσει σε οργασμό με αυτό τον τρόπο.Μία κοπέλα στα αρχικά posts έγραψε ότι φτάνει.Έγω καθότι άσχετος ρωτώ όντως ισχύει;
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Να επιμείνω στην από πάνω μου ερώτηση;Είναι δυνατον;
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    To rimming,δεν είναι ικανό να φέρει οργασμό,χωρίς την ταυτόχρονη διέγερση της κλειτορίδας ή του κόλπου.
     
  8. Mephistopheles

    Mephistopheles Regular Member

    Δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα θα ηθελα!
     
  9. xtrem3

    xtrem3 New Member

    Όχι απόλυτα....


    Συμφωνώ dora, είναι ότι πιο απολαυστικό. Μπορώ να το κάνω με τις ώρες πριν το anal αλλά την πρώτη φορά που μου το έκανα απλά έχασα τον κόσμο...  Πλέον δεν λέω όχι σε καμία!
     
    Last edited: 23 Απριλίου 2009
  10. longdrink

    longdrink New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    M'αρεσει πολυ να μου το κανουν αλλα και να το κανω επισης.Μ'ερεθιζει τρομερα η φαση,απ'τα καλυτερα μου,ειναι must στα προκαταρκτικα...
     
  11. athensboy4

    athensboy4 New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    περιεργω ακουγετε αλλα σε αναβει.....!
     
  12. slave girl

    slave girl New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    προς το παρόν δεν το έχω δοκιμάσει... αλλά ποιος ξέρει μπορεί να είναι όντως καλό