Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. dirtycos

    dirtycos New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    ενα απο τα τελειωτερα πραγματα που υπαρχει ειτε οταν το δεχεσαι ειτε οταν το δινεισ... 
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!


    Κάτι σαν τα "συγχαρητήρια" δηλαδή, ή σαν το "rep" που έχουμε εδώ στο φόρουμ...
    Αν το αλλάζαμε, αλήθεια; Αντί γιά "rep" να έχουμε "rim"; Ν' ανοίξω ένα νήμα, στο "site suggestions";

     


     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Ελπίζω η ιδέα σου να πέσει στο κενό. Τόσοι καυγάδες έχουν γίνει σχετικά με το ποιος γλύφει ποιον μέσα σ' αυτό το forum. Φαντάζεσαι τι θα γίνει αν το γλύψιμο γίνεται τόσο απροκάλυπτα;  
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!


    Έχω δει να γίνεται πολύ πιό απροκάλυπτα. Και χωρίς τη θρυλούμενη απόλαυση του rimming. Γιατί να τη χάνουμε;

     
  5. sslave

    sslave New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    απολυτη ενδειξη υποταγης.....λατρειας στον ενα κ μοναδικο που εχεις διαλεξει για Αφεντη σου. υπηρξα κ εγω συχασιαρα,ειπα κ εγω ποτε απλως,για να φτασω να πω το 'ποτε μη λες ποτε' κ να καταληξω οτι οταν λατρευεις ΛΑ-ΤΡΕ-ΥΕΙΣ.
     
  6. extreme syzygos

    extreme syzygos New Member

    Από τις καλύτερες απολαύσεις. Βάζω τη γυναίκα μου και μου γλείφει τον κώλο κάθε φορά που "βρισκόμαστε". Μου αρέσει να με κοιτάζει την ώρα που μου γλείφει τον κώλο και να τη ρωτάω αν περνάει καλά, και εκείνη να μου απαντάει πως περνάει πολύ καλά. Επίσης τέλεια είναι όταν τη βάζω ανάσκελα και πηγαίνω από πάνω της, και την πνίγω με την κωλοτρυπίδα μου. Ακόμη γουστάρω την ώρα που με γλείφει να της λέω ότι σα καλόπ σκλαβάκι, θα τη βάλω να γλείφει και κώλους άλλων....
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Όποτε διαβάζω τέτοια ωραία κείμενα, αναθαρρώ. 
     
  8. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

         
     
  9. Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Η γλώσσα της υποτακτικής βρίσκει απολαυστικό ολόκληρο το κορμί Του...όχι μόνο τα τοιχώματα του πρωκτού...τα πάντα πάνω Του...
     
  10. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Σίγουρα όλα καλά είναι... απλά εκεί είναι κάπως "special" δε συμφωνείς; Άσε που πολλές/οί είναι και λίγο σιχασιάριδες (γιατί  και το να το κάνουν είναι πιο υποτακτικό από τις "πατούσες" πχ...

    Ανδρ(ε)ας
     
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Αναρωτιεμαι αν η γλωσσα της υποτακτικης διατελοντας το εργο της στο κορμι του Κυριου της, συναντοντας ολα τα σημεια του, σταματαει, κανει στασι, επιμενει σε μερικα ερωτεγενη, εχοντας ειτε ανοικτα ειτε κλειστα τα ματια της, σκεπτεται και καυλωνει με την φαντασια της οτι η γλωσσα της εκεινες τις στιγμες διαπερνα το "μπουτσο" του, τα "αρχιδια" του, την "κωλοτριπιδα" και χωνεται βαθια μεσα της, προσφεροντας του την γλυκια αισθηση του "rimming"? Ολα εκεινα τα σημεια δεν ειναι νησια στο ωκεανο της καυλας της, και της δικης Του?
     
  12. Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!


    Δεν βρίσκω υποτακτικό ή κυριαρχικό οτιδήποτε αφορά τα σώματά Μ/μας...
    Θεωρώ απλά υπέροχο το να λατρεύουμε το σώμα του συντρόφου μας όπως είναι και το να μη σιχαινόμαστε τίποτε επάνω του