Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η βωμολοχία σε συνεδρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Συμβαίνει σε πολλές αυτό...όμως είναι και αρκετές που αν νιώσουν περιορισμό με ενα gagball για παράδειγμα επι πολλά session...τότε οταν βγεί το gagball "ξερνάνε" τα πάντα   
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τελικώς, άμα το έτερο άτομο συμμετέχει, όχι βέβαια σαν κακοπαιγμένη τσόντα, κάτι γίνεται. Μετατοπίζομαι ολίγον τι από την... διάλεξη  
     
  3. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Πλέον έχω ανακαλύψει ότι μου αρέσει πολύ να με βρίζει ο Κ.
    Δεν ενοχλούμαι καθόλου, αυτά που λέει αλήθεια είναι !  

    Οταν μου ζητάει να επαναλάβω κάποια πράγματα, δυσκολεύομαι λίγο, αλλά με την εξάσκηση γίνομαι καλύτερη.

    Μου φαίνεται επίσης ιδιαίτερα ερεθιστικό να του πώ στον πληθυντικό "Αχ Κύριε, θα ήθελα να σας πάρω στο στόμα μου π.χ."
    "Τέτοια πουτάνα είσαι" να απαντάει και εγώ να συμφωνώ "Μάλιστα Κύριε, τέτοια είμαι".
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...θα το εμπλούτιζα λίγο, αν ήμουν στη θέση της κοπελιάς :

    "Μάλιστα Κύριε, τέτοια πουτάνα είμαι, απο τις καλύτερες στην πιάτσα, και η ακριβότερη ξέρετε, αλλά σε Σάς δεν θα χρεώσω τίποτα!!!" (γλυκό, υποτακτικό χαμόγελο, ματάκια)

    ...Τι, υπερβολικό;  
     
  5. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Χαχαχαααα ! Θα το δοκιμάσω !  

    Η που θα φάω το χαστούκι πιο γρήγορα απο αστραπή ή που θα γελάσει πολύ.. κερδισμένη νομίζω θα είμαι ούτως ή άλλως !  
     
  6. Diun

    Diun New Member

    Πως θα μπορούσε κάποιος, ο οποίος θέλει να δώσει ένα δονητή σε μία γυναίκα, να της πει: "βάλτο στο αιδοίο σου" αντί του "βάλτο στο μουνί σου"; Πρωκτό/κώλο κλπ.
    Στην περίπτωση που θα δοκίμαζα κάτι τέτοιο, οι κινήσεις και η στάση μου δεν θα ταίριαζαν με το περιεχόμενο του λόγου μου.
    Δεν βλέπω καμία ουσιώδη διαφορά μεταξύ βδσμερ/βανίλλα σε αυτό, δεδομένου ότι το Κ (όχι απαραίτητα αυτός που βρίζει) είναι αρσενικό . Στην αντίστροφη περίπτωση, είναι μεταφυσικό ούτως η άλλως.

    Δεν γίνεται να μην με εκφράζει, ωστόσο, ποτέ δεν μπόρεσα να μιλήσω στο πρόσωπο της γυναίκας χυδαία ευθέως. Το "Είσαι κάτι" δηλαδή, δεν.
     
  7. skia

    skia Contributor

    ε, τα προστυχόλογα στο σεξ φέρνουν ένα πολιτιστικοκαυλωηδονιστικό σοκ, όσο να πεις.  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ...και θα συγυρίσω και το σαλόνι μετά, θα βάλω σκούπα, να συμμαζέψω το γραφείο και θα μαγειρέψω"...

    Όχι μισές δουλειές είπαμε..!
     
  9. v1979

    v1979 Regular Member

    εξαιρετικα απολαυστικο, τη χρησιμοποιω πολυ συχνα και την απολαμβανω και ως μεθοδο εκπαιδευσης. ζηταω να χρησιμοποιει η υ τις λεξουλες πους εχω μαθει για να αυτοπροσδιοριζεται... στην αρχη η αρνηση χρησης ειναι σχεδον δεδομενη οπωτε ειναι και ενας καλος τροπος ωστε να εντοπισω τους πλεον καταλληλους τροπους τιμωριας
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    συμπαρομαρτούντα, επιμερισμός, εγκαρτέρηση,
    ρηξικέλευθο, συνδαιτυμόνας, συμπαραδηλούμενο,
    επιδαψιλεύω, αποπειρώμενος, επικροτούσης.
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    και επειδή δεν καταλαβαίνει τίποτε, νομίζει πως τη βριζετε?????? 
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ποιον είπες παρεμπιπτόντως ρε, εμένα ρε μ' είπες παρεμπιπτόντως, και τέτοια..!
    (Όλα τα λεφτα είναι τα με και εμένα)...