Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η γνώμη σας και η εμπειρία σας για το vaginal pear

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος katerina28, στις 11 Αυγούστου 2007.

  1. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Έχω ακούσει ότι το vaginal pear είναι ένα από τα πιο αγωνιώδη σεξουαλικά βασανιστήρια. Αν υπάρχουν κάποια μέλη εδώ στην Ελλάδα που να το έχουν χρησιμοποιήσει, θα ήθελα να μας πουνγια την εμπειρία τους.
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Ελπίζω να βοήθησα λίγο... Μου μοιάζει για παλιό συγγενή του speculum που χρησιμοποιούν σήμερα οι γυναικολόγοι.
     
  3. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Μου έχουν πει ότι ο άντρας το τραβάει σιγά σιγά μισάνοιχτο μέχρι να βγει και έτσι προκαλείται μεγάλη αγωνία και ερωτική διέγερση στην γυναίκα.
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Από το μουσείο Μεσαιωνικών βασανιστηρίων στο Ταλίν της Εσθονίας. Αν ενδιαφέρεστε έχω κι άλλες (σφήνες, καρέκλες με καρφιά και την Παρθένα της Νυρεμβέργης).
     
  5. Zondag

    Zondag Regular Member

    εγώ ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για την παρθένα (της νυρεμβεργης)...
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    οπως επισης και ανεπανόρθωτες βλαβες αμα το τραβήξει αποτομα η το ανοίξει παραπανω απο οσο πρεπει....
     
  7. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Σίγουρα αν το ανοίξει κάποιος τέρμα θα προκαλεί σχίσιμο και θα χρειάζεται νοσοκομείο! Φαντάζομαι ότι στα bdsm sessions δεν το ανοίγουν τέρμα, αλλά λιγότερο ώστε να προκαλεί διέγερση.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    αμα το ξερουν αυτο , και αμα δεν παρασυρθουν απο την ενταση του session.....
     
  9. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Υπάρχει αυτό το εργαλείο στην Ελλάδα;
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Υπαρχουν κατι ομοιοματα πεους και σφηνες που τους τρομπαρεις αερα και φουσκώνουν οταν ειναι ''μεσα''.
    Κανουν την ιδια δουλεια και ειναι και πιο ασφαλες .
     
  11. Hvanois

    Hvanois New Member

    Υπάρχει παρόμοιο σε μαγαζιά με εργαλεία.
    Ονομάζεται εξωλκέας, σε διάφορα μεγέθη και με μικρή προσαρμογή κάνει μια χαρά αυτό που ζητάς.
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2007
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εξωλκεας!!!
    Καταπληκτικο οργανο!!!!Που χρηζει ομως μεγαλης προσοχης!!
    Νομιζω μια πολυ πιο προχωρημενη μορφη του διαθετουν οι γυναικολογοι!
    Φανταζομαι θα πωλειται εκει οπου διατιθενται ιατρικα εργαλεια και οργανα!