Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η γύμνια του υποτακτικού ατόμου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_Explorer, στις 16 Αυγούστου 2018.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Οφείλεις να δείχνεις σεβασμό και να μην αποκλείεις ομάδες ανθρώπων. Καθετί έχει τη σημασία του, τα έχω ξαναπεί. Κλείνει εδώ το θέμα.
     
  2. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Κανείς δεν οφείλει τίποτα σε κανέναν. Τον σεβασμό τον αποδεικνύει ο καθένας με την πορεία που διαγράφει.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    είναι άραγε καθώς πρέπει να κρατάμε γυμνό το υ;
    μήπως είναι ασεβής στάση; μήπως προκαλεί τραύματα κακοποιήσεις και κρυολογήματα;
    τι μας χρωστάει το υ; πόσα μας χρωστάει;
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, τελικά έχεις δίκιο. Δεν είναι θέμα οφειλής. Το τι γλώσσα χρησιμοποιεί κανείς καταδεικνύει το ποιόν του και είναι καλό να διαφαίνεται.
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2018
  5. tithon

    tithon Contributor

    καλό πράγμα το φορουμ
    κουτσά, στραβά, κάτι μπορεί να μάθει κάποιος

    κρυολογούν και τα υ
     
  6. subteo

    subteo Regular Member

    Την περιουσια σου οφειλεις να την προσεχεις και να την περιποιησε για να σε υπηρετει.Και εγω θεωρω τα περι ψυχικων τραυματων ανουσια αλλα οχι το κρυολογημα.Διοτι ο ιος δεν κανει διακρισεις σε Κ και σε υ οταν μεταδιδεται.Συνεπως φροντιζεις για την σωματικη υγεια του υ μιας και σου ανηκει για να μην χασεις εσυ την σωματικη σου υγεια.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    πολλές οφειλές έχετε ρε παιδιά. πώς μαζέψατε τόσα χρέη;
     
  8. subteo

    subteo Regular Member

    Την μονη ((οφειλη)) που εχει ο/η Κ προς τον/την υ ειναι να φροντιζει για την υγεια του/της υ.Με την υγεια δεν παιζουνε.Τωρα εαν το προβλημα σου ειναι η λεξη οφειλω καμια αντιρρηση να την αντικαταστησω με την λεξη σεβασμος.Και να γραψω.
    Την περιουσια σου την σεβεσαι διατηρωντας την λειτουργικη για να σε υπηρετει.
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ώρα είναι να μας κόψουν τα παγωτά και τον κρύο καφέ, μην τυχόν και πονέσει ο λαιμος μας.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κατά πως φαίνεται είναι ακριβό χόμπι...
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ έχω άλλη απορία. Ποιο Κ πληρώνει για θέρμανση 24/7?
    Γιατί αν είναι να πληρώνει το υ για να ευχαριστιέται το Κ σαν λίγο γιαλαντζί Κ μου κάνει?
    Αν βέβαια έχει γούστα τέτοια το Κ που όλοι θαυμάζουμε και τα τιμά, με γεια του και χαρά του!
    Τώρα σοβαρά.
    Η γύμνια είναι ωραία σε κάθε context guys.
    Και δεν είναι μόνο θέμα διαθεσιμότητας.
    Θυμάμαι κάτι ωραίες περιόδους που περνούσαμε στην απόλυτη γύμνια με έναν Κ (δεν ήμουν υ ) και ήταν υπέροχο, απελευθερωτικό, χαλαρωτικό, ενίσχυε πολύ το δέσιμο μεταξύ μας.
    Οπότε ναι, στην γύμνια του υποτακτικού ατόμου, ναι και στην γύμνια του Κ ατόμου.
    Τσάμπα θα πληρώνει τους τσουχτερούς λογαριασμούς?
    Ας το φχαριστηθεί εξίσου! 
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Το ξέρω ότι υπάρχει θέμα γι αυτό το ανέφερα, αν η νότα που θέλω είναι φα και χτυπώντας τη χορδή βγαίνει μι, η λάθος χορδή χτυπάω ή κούρδισμα θέλει. Το να θέλω από μόνη μου φα δεν το καταλαβαίνω