Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η γύμνια του υποτακτικού ατόμου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_Explorer, στις 16 Αυγούστου 2018.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ο ρόλος του μουσικού οργάνου στην μεταφορά σας είναι να ηχήσει όταν αγγίζονται οι χορδές του. Αν ο ήχος που θα βγάλει είναι ή δεν είναι ο ζητούμενος, δεν είναι δική του αρμοδιότητα να το κρίνει. Πιο συγκεκριμένα, δεν το ενδιαφέρει. Ηχεί. Αυτός που δημιουργεί τη μελωδία θα κρίνει αν το αποτέλεσμα τον ικανοποιεί, αν θέλει ή είναι χρησιμότερο να αλλάξει νότα, αν χρειάζεται κούρδισμα, αν είναι ενδιαφέρουσα μια παραφωνία σε εκείνο το σημείο.
     
    Last edited: 19 Δεκεμβρίου 2018
  2. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Και γιατί να υπάρχει θέρμανση ;
    Είναι τόσο ερεθιστικό το τσουτσουρωμένο δέρμα, οι φουσκωμένες ρώγες, το τρέμουλο, η δε απόγνωση στο βλέμμα σπάει το κοντέρ.
    Επιπλέον για τεμπέλικα υ, που θα βρει κάποιος καλύτερη ευκαιρία να τον παρακαλάει για λίγη γυμναστική και άλλες δημιουργικές
    δραστηριότητες ;.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor


    δημιουργικός και χαρούμενος και συνεκτικός και αποτελεσματικός έλεγχος της προσαρμογής του υ στον ψόφο να υποθέσω;
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μέχρι να το πιάσει διάρροια
     
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ακριβώς αυτό!    
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    είναι ακριβή η θέρμανση.
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Παίζει κι αυτό;
    Ωιμέ!
    Θα γίνω μάστερ!
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σου έχω ετοιμο και το σκλαβι που θα αναλαβεις   
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν είμαι σίγουρη πως μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Γράψατε:
    Στην δική μου θεώρηση, το υποτακτικό μέλος δεν κρίνει και ούτε ενδιαφέρεται να κρίνει τη γύμνια που βιώνει ("άστοχο θα είναι"). Και να τη βιώσει ως εξευτελισμό, θα προσφέρει αυτό ή τα όποια συναισθήματα του στο κυριαρχικό μέλος, και αυτός θα κρίνει και θα δει τι και αν θα κάνει σχετικά.
    Αυτό είναι το νόημα της προηγούμενης ανάρτησής μου.
     
    Last edited: 19 Δεκεμβρίου 2018
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Όχι πάντα.
    Στα αρχικά στάδια της σχέσης, το υ μπορεί να βιώνει κάτι ως εξευτελιστικο ενώ το κ δεν στοχεύει σε αυτό.
    Φυσιολογικο μου φαίνεται και καθόλου άστοχο. Θα μάθει το υ, θα προσαρμοστεί.

    Αν τώρα μιλάμε για φάση του στιλ "αλλού βαρουν τα τύμπανα, αλλού χορεύει η νυφη", τότε όπως είπε και ο @Vakhos υπάρχει θέμα.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επαναφέρω την αρχική τοποθέτηση του νήματος του οποίου το ζητούμενο ήταν αρκετά στοχευμένο:
    Παρακαλώ πολύ, μείνετε εντός κι ευχαρίστως να αναγνώσω τις βιωματικές σας τοποθετήσεις.
    Ευχαριστώ.
     
  12. Jasmine

    Jasmine New Member

    Σε σχεσεις vanilla μέσα στο σπίτι κυκλοφορουσα πάντα γυμνη, κάτι που το θεωρώ πολύ φυσιολογικό.Σε μια εμπειρία με Κ που μου ζητησε να το κανω,πάλι φυσιολογικο μου ήταν.Δεν βρίσκω εξευτελισμό στην γυμνια.