Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η επικοινωνια με Αφέντρες.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος minDSgame, στις 30 Οκτωβρίου 2005.

  1. minDSgame

    minDSgame Guest

    Βασικα θελω να θεσω ενα ερωτημα.Γιατι υπαρχει ενας δισταγμος και μια ελλειψη επικοινωνιας απο πλευρας των Αφεντρων?Προσωπικα ελαχιστες φορες ειχα την τυχη να μιλησω πιο προσωπικα και να ανταλλαξω αποψεις με μια Αφεντρα σε "τετ-α-τετ" συζητησεις,και εννοω παντα μεσω διαδικτυου οπου ειναι και πιο ευκολο και πιο ασφαλες.Αντιθετα με γυναικες σκλαβες η επαφη ειναι πιο ευκολη και συναμα ουσιαστικη.Γιατι αυτο?Θα ηθελα πραγματικα να ακουσω την γνωμη των Αφεντρων σε αυτο το ζητημα.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    γιατί οι Αφέντρες είναι πιο λίγες σε αριθμό σε σχέση με τις γυναίκες υποτακτικές
     
  3. minDSgame

    minDSgame Guest

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    Συμφωνοι Konstantinos,αλλα οχι ανυπαρκτες...
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    Ισως ειναι βολεμενες με τον εκάστοτε σκλαβο τους, οποτε τι να πουνε?
     
  5. sugar

    sugar New Member

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    δεν ειναι θεμα βολεματος!ειναι θεμα εποικινωνιας και επαφης και αυτο σιγουρα χρειαζεται στην χωρα μας.
     
  6. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    Από ότι φαίνεται θα περιμένεις πολύ minDSgame για να ακούσεις τις απόψεις Τους στην ερώτηση σου όπως και σε όλα τα άλλα threads.
    1ον Είναι σαφώς λιγότερες από τα άτομα που βρίσκονται στις υπόλοιπες κατηγορίες και
    2ον είναι τέτοια η πληθώρα υποτακτικών ανδρών που δεν χρειάζεται να Χρησιμοποιήσουν το διαδίκτυο

    Μην ξεχνάς ότι δυστυχώς είναι η κατηγορία με τις περισσότερες fake περιπτώσεις που συνήθως έχουν πλήρη άγνοια για το χώρο άρα δεν έχουν και τίποτα να πουν για να συμμετέχουν σε συζητήσεις. Ρίξε αν θέλεις μια ματιάεδώ και θα καταλάβεις τι λέω.
     
  7. minDSgame

    minDSgame Guest

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    little_slut[PieR] θα συμφωνησω και παλι μαζι σου.Σ'ευχαριστω και για το αρθρο που μου υπεδειξες.Εξαιρετικα ενδιαφερον,οπως και οι απαντησεις των αλλων μελων.
     
  8. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    RE: Η επικοινωνια στον χωρο μας

    Ευχαρίστησή μου minDSgame

    Χαίρομαι που καλύφθηκες με την απάντηση μου. Θεωρώ αυτό το thread ότι παραστατικότερο μπορούσε να έχει γραφτεί επί του θέματος. Άλλωστε γι αυτό είμαστε εδώ οι "παλιοί" για να υποδεικνύουμε παλιά άρθρα που λόγω της θέσης τους είναι δύσκολα προσβάσιμα.
     
  9. Monsieur Daulmancieur

    Monsieur Daulmancieur Regular Member

    Απάντηση: Η επικοινωνια με Αφέντρες.

    Όντως ρε φίλε λίγες είναι οι αφέντρες και πολλές οι ευκαιρίες που έχουν για να επιλέξουν σκλάβο... Προσωπικά θεωρώ ότι το να βρω κάποια μέρα την αφέντρα μου είναι άπιαστο όνειρο... Παρόλα αυτά δεν θα σταματήσω ποτέ να ελπίζω... Το ίδιο σου προτείνω να κάνεις κι εσύ!
     
  10. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Η επικοινωνια με Αφέντρες.

    Δεν υπάρχουν απλά μόνο επαγγελματίες κοπέλες που κάνουν φυσικά τά πάντα με το αντίστοιχο αντίτιμο !
    Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο που λέει και ο σοφός λαγός
     
  11. Marbledragon

    Marbledragon Regular Member

    Καλημέρα σας. Νομιζω πως οι γυναίκες είναι πιο ντροπαλές και φοβιτσιάρες στο να ψάξουν σε sites να κάνουν μια αληθινή γνωριμία. Πιστέυω κιόλας οτι αυτά τα παιχνίδια στην πραγματικότητα είναι πιο εύκολο να γίνουν όταν η γυναίκα έχει ήδη νιώσει πολύ άνετα με έναν άνδρα. Αν τον εμπιστεύεται και θέλει να τον νιώσει σε βάθος τότε θα προχωρήσει και θα του δείξει τι πραγματικά την εξιτάρει. Διαφορετικά την παλεύουν με cyber  
     
  12. Δεν ξέρω για εσας , εγω εχω καταπληκτική επικοινωνία με τις αφέντρες
    Τους στέλνω εγκεφαλικα κύμματα και έτσι συνενοούμεθα θαυμάσια