Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η κουμπάρα μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος str82u, στις 31 Ιανουαρίου 2006.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: Η κουμπάρα μου

    την κουμπαρα τρεις φορες την εβδομαδα...


    (Υπερβολικο το βρισκω,,,αν το μειωναμε σε μια να προλαβαιναμε να κανουμε και καμμια δουλεια? )
     
  2. DOM47

    DOM47 Guest

  3. scorpio

    scorpio Guest

    Κουμπάρε, που είναι η υπόλοιπη ιστορία, οεο ;
     
  4. Anal_Trainer

    Anal_Trainer New Member

    καλα τιν χεκινισες τιν κουμπαρα....για πες και τιν συναιχεια
     
  5. smoutsi

    smoutsi Guest

    sinexise na xareis... eimai kai kainourgia thelo na matho

    Συνέχισε να χαρείς... είμαι και καινούργια θέλω να μάθω

    smoutsi καλώς ήρθες σε Μ/μας   σε παρακαλώ έχε υπόψη σου το παρακάτω κειμενάκι και πράξε ανάλογα.

    πολύ φιλικά,

    tender lilly


     
  6. Kits

    Kits Contributor

    τελικα τι εγινε;; δεν μας ειπες....
     
  7. smoutsi

    smoutsi Guest

    κι ουτε το βλεπω να μας λεει.. σαν πολυ να το καθυστερει  
     
  8. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Αγαπητέ str82u μπορείς να συνεχίσεις. Θα ήθελα όμως να συμπληρώσεις ορισμένα κενά:
    Όπως, πόσα χρόνια ασκήσαι και αν η γυναίκα σου, συμμετέχει ή γνωρίζει?
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πωπώωωωωωω. Το κοριτσάκι ήταν άμαθο καλέ, αλλιώς δεν εξηγείται. Μην ξεχνάς str82u ότι οι πιο πολλές γυναίκες μπορούν να τελειώνουν άπειρες φορές. Εγώ όμως ρίχνω πολλές ευθύνες σε σένα που προκάλεσες κάτι τέτοιο με μία φίλι-φίδι της γυναίκας σου. Σκέφτηκες ίσως ότι εάν σας ανακαλύψει τις συνέπειες?????????? Αντρες ζώα που σκέφτεστε πάντα με το κάτω κεφάλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. domination

    domination Guest

    Μην τον κόβεται τον άνθρωπο και χάνει τον ειρμό του... συνέχισε είσαι αρχηγός.
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    domination όλοι αρχηγοί είσαστε μέχρι να βρείτη την κατάλληλη να σας βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι, μην ξεχνάμε την λαϊκή ρήση " σαν δεις καράβι στο βουνό, μουνί το έχει πάει "